Intercooler جدید به xbox 360 & PS3 اضافه می شود!!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

Nyko Technologies امروز اعلام کرد که Intercooler جدید این شرکت برای کنسول های xbox 360و ps3 به زودی روانه بازار می شود و شما می توانید از مغازه ها خریداری کنید. Intercooler TS یکی از بهترین عنوان های برای دارندگان کنسول می باشد و کمک بسیار زیادی می تواند به آنها کند.

227637_1_hs.jpg

این اینتر کولر جدید باعث می وشد که تقاضای مردم برای خرید کنسول ها بیشتر شود به ویژه برای ماکروسافت که ایکس باکس ها این شرکت در این رابطه کمی مشکل دارند.

در آینده اطلاعات بیشتری به دست می رسد
عکس هایی از اینتر کولر:

nyko_intercooler_TS-thumb-420x335.jpg

منبع:

http://www.gamefocus.ca/?nav=new&nid=3043

http://n4g.com/tech/News-227637.aspx

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
در کل هیچ کس اینتر کولر ها رو توصیه نمیکنه و این کولر ها بیشتر جلویه تهویه رو میگیرن تا کمک به تهویه کنن

دوست عزیز شما هم که زحمت کشیدی مطلب رو از سایت دیگه گذاشتی حد اقل اون آیکونهیه بالاش رو پاک
میکردی که وقتی روش کلیک میکنیم سایت( های تکین )باز نشه

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
در کل هیچ کس اینتر کولر ها رو توصیه نمیکنه و این کولر ها بیشتر جلویه تهویه رو میگیرن تا کمک به تهویه کنن

به نظر من ( نظر شخصی منه ) اينها جديد تر هستن، حتماً مشکل هايی قبلی کولر ها رو که داشتن توی اين مدل درست شده!! شايد هم فرقی نکردن، تا کسی نگيره نميشه نظر داد:confused:

اين مدل های جديد playstation3 مگه مشکل حرارتی دارن که فن ميزارن؟:confused:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

دوست عزیز شما هم که زحمت کشیدی مطلب رو از سایت دیگه گذاشتی حد اقل اون آیکونهیه بالاش رو پاک

اقا ببخشید من خودم داخل سایت تکین مدیر انجمن هستم با نام کاربری ali از هر کس هم که می خواهی سوال کن.به جای دستت درد نکنه بود که ترجمه کرد:((:((

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد

اگه این چیزی که شما میگین صحت داشته باشه , حداقل الان که مدل جدیدش اومده دیگه جلوی تهویه رو نمیگیره .
GOOD LUCK

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اقا ببخشید من خودم داخل سایت تکین مدیر انجمن هستم با نام کاربری ali از هر کس هم که می خواهی سوال کن.به جای دستت درد نکنه بود که ترجمه کرد:((:((

علی جان من که چیزی نگفتم
دستت هم خیلی درد نکنه
خوب خیلی تابلو بود دیگه:biggrin1:
ببخشید اگر ناراحتت کردم:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر