Insurgency: Sandstorm | PC

n1b8_og_image.jpg

Developer: New World Interactive
Publisher: Focus Home Interactive
Genre: FPS, Shooter , Tactical
Release Date: 12 Dec, 2018
Steam Page: Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm نسخه سوم از بازی های Insurgency است که توسط استودیو New World Interactive ساخته شده است.

دو گروه در بازی وجود داره INSURGENTS که همون طالبان یا داعش و SECURITY ارتش امریکا.
قابلیت کاستوم کردن هردو هم وجود داره با پولی که از بازی کردن به دست میارید شما میتونید کلا و دستکش . کفش و..... به دلخواه انتخاب کنید.

r7b4_20181116105332_1.jpg
aqdn_20181116105343_1.jpg

بازی از 3 ماد تشکیل شده

(COOP (Fight Against Al Enemis
شما در این Mode در مقابل BOT ها بازی میکنید و وظیفه دارید مناطقی که براتون مشخص شده رو بگیرید و در زمان مشخص شده بتونید دفاع کنید و برید دوباره سراغ منطقه بعدی.( یه جورایی شبه Mode Rush)

(VERSUS (Fight Against Other Players

PUSH
همانطورکه از اسمش پیداس شما وظیفه دارید مناطق دشمن بگیرید و زمان مشخصی هم داره و تیم مقابل هم باید از اون منطقه دفاع کنه اگه منطقه ای از دست بدید دیگه قابل گرفتن نیست و اگه زیاد بمیرید از تعداد WAVE ها تون کم میشه و دیگه ریسپاون نمیشید تا زمانی که تیم تون بتونه یک منطقه رو بگیره.

FIREFIGHT
خب در این MODE کلا 3 منطقه هست A/B/C که وقتی بازی شروع میشه هر تیم یک منطقه رو داره و 5 دقیقه وقت ( مثلا تیم من A داره تیم حریف B) که هرکس تو این زمان بتونه بیشترین منطقه بگیره (2به1) اون برنده و یا هر 3 منطقه بگیره. شما اگه بمیرید نمیتونید زنده بشید تا زمانی که تیمتون یک منطقه بگیره.

SKIRMISH
بزرگ ترین و طولانی ترین ماد بازیه که هرکی بتونه بیشترین منطقه ها بگیره برنده و یا کل تیم حریف بکشه( هر 30 ثانیه میتونید ریسپاون بشید و یا تیمتون یک منطقه رو بگیره) هر تیم هنگام شروع 5 WAVE داره با از دست دادن هر منطقه یکی کم میشه

COMPETITIVE
در دسترس نیست در حال حاضر

z39k_20181116105411_1.jpg

تصاویر بازی:
ocds_7341e8bacbca18a3263190d630e4687e9561297d.jpg

ddar_8118_2_f8551832a6def0315fbfa25b6f5a60cb.jpg

djvr_insurgency_running.jpg

bg3_insurgency_sandstorm-screenshot-06_new_logo.jpg
سیستم مورد نیاز بازی
تاپیک در حال کامل شدن.....

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
جایی قیمت مناسب میشناسین واسه خرید؟
اگه ریجن استیم ببری هند، الان حدود 11 دلار هست ، البته برا من 20 درصد تخفیف خورده، نمیدونم برا همست یانه.
استیم گیفت بخری شارژ کنی فکر کنم برات ارزون بیوفته.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
من هم خریدم
کلا 10% آف داره ولی کسایی که نسخه قبلی رو داشته باشن 20% هست واسشون (نسخه قبلی رو تو یه چند روز رایگان کرده بودن من گرفتم)
یکم بازی کردم، جو بازی که عالی هست
فقط یه دو دوست بات رفتم Co-op، بات هاش خیلی قوین!

• Like
Reactions: Deadmau5

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
من هم خریدم
کلا 10% آف داره ولی کسایی که نسخه قبلی رو داشته باشن 20% هست واسشون (نسخه قبلی رو تو یه چند روز رایگان کرده بودن من گرفتم)
یکم بازی کردم، جو بازی که عالی هست
فقط یه دو دوست بات رفتم Co-op، بات هاش خیلی قوین!
بله کوآپ این بازی عالی هستش/ جو بازی هم real هست ، باید بصورت تیمی ماموریت ها رو انجام داد ، یسری مثه کالاف و بتلفیلد بازی میکنن که سریعن کشته میشن، چون باتهای حرکاتشون رو از طرز بازی شما یاد میگیرن و واقعا باهوشن / اگه بازی میکنی منو ادد کن :
steam ID : saeedscorpion

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
این مشکل مشخص نیست از چیه؟ بعد یک اپدیت برای من این مشکل بوجود اومد...

داداش میخواد مشکل از چی باشه وقتی کل دنیا راحت دارند پلی میدن ما ایرانیا مشکل داریم ؟
یا تحریمیم ! یا فیلتر کردیم :D

الان تقریبا 10 ماه خیلی ازبازی ها مشکل دارند هر از چندگاهی اوکی میشن دوباره روز از نو روزی از نو:(( کلا ایرانی بودن چالش های داخلی و خارجی زیاد داره :D

آخرین ویرایش:

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
داداش میخواد مشکل از چی باشه وقتی کل دنیا راحت دارند پلی میدن ما ایرانیا مشکل داریم ؟
یا تحریمیم ! یا فیلتر کردیم :D

الان تقریبا 10 ماه خیلی ازبازی ها مشکل دارند هر از چندگاهی اوکی میشن دوباره روز از نو روزی از نو:(( کلا ایرانی بودن چالش های داخلی و خارجی زیاد داره :D
از مزایای زندگی تو این خراب شدست دیگه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
از وقتی مدینگ به بازی اضافه شده بازی واقعا جون دوباره ای گرفته.
ببینین با ابزارهای موجود در انجین Unreal 4 چه مپ برجزئیاتی ساختن برای بازی.
اسم این مپ Redwood Reborn هست:

maxresdefault.jpg
یعنی اگه بازیو دارید و این مپ + مد ISMC که فوق العاده ترین اتفاقی که میتونست برای این بازی پیش بیاد رو تجربه نکردین، خب باید بگم برید تجربه کنین :D
من از وقتی ISMC اومده برای بازی، دیگه شوتر آنلاین دیگه ای بازی نکردم، شاید چند ساعتی R6 زده باشم، ولی این مپ RedWood با این گرافیک باورنکردنی که چند روز پیش نصب کردم لذت تجربه ISMC برام چندبرابر کرده.

دیگه چیزی نمیگم خودتون برید ببینید.
============
برای نصب مدها در بازی این ویدئو ببینین، خیلی راحته:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر