install size بازی geow3 اعلام شد

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
درود

gears_of_war_3_picture.jpg

epic امروز حجم بازی انحصاری xbox 360 یعنی geow 3 را برای نصب بر روی هارد اعلام کرد . اگر میخواهید این بازی اکشن و پر طرفدار را بر روی هارد کنسولتان نصب نمایید ، باید حجمی معادل 7.5 گیگ از فضای هاردتان را به این بازی اختصاص دهید .

به نظر میرسد geow3 جزء اولین دسته از بازی هایی ، هست که از فرمت جدید دیسک های xbox 360 یعنی xgd3 بهره میبرد ، بر طبق گزارشات داده شده این نوع فرمت ، یک گیگ به فضایی دیسک ها میافزاید .

لازم به ذکر است که dvd های که از فرمت xgd3 بهره میبرند حجمی معادل 7.9 گیگ را میتوانند در خود ذخیره کنند ، در حالی که در dvd ها با فرمت های فعلی حجمی معادل 6.9 گیگ را میتوانند ذخیره کنند ، و بقیه فضایی باقی ماند ای این نوع دو dvd به مسائل امنیتی اختصاص داده میشود .

http://www.gamepur.com/news/5211-gears-war-3-install-size-unveiled.html

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فعلاً آب نکن تا اطلاع ثانوی :d
تازه تو که تو کاره اورج گرفتنی غمت چیه ؟؟؟ :d
مشکل 360 ـه که ارزش اوریج نداره :biggrin1: یدونه بازی کینکت اوریج توی بسته کینکت بود وسط اجرا زایید :biggrin1:
آره :biggrin1: ! در واقع التی 2 نخواهد امد مگر انجایی که (:biggrin1:!) مشکل این مدل دیسکها حل شه .
اینا رو نمیتونن روی 2 تا dvd بزنن ؟ :D
والا من که این کاره نیستم
biggrin1.gif
اما میگن نمیشه ! جیتگ راه حل هممونه
yahoo_1.gif
biggrin1.gif
!
خرید یه کنسول دیگه ! اصلاً نمی صرفه ! :D
یعنی نهایت حماقت من زمانی بود که هفته ی پیش بعد از 1 سال و نیم رفتم 360 ـم رو آپدیت کردم ! :D حالا هنوز هیچی نشده دوباره باید منتظر یکی جدیدترش باشم :D

آخرین ویرایش:

sprbi

کاربر سایت
Jul 21, 2010
49
الان کسایی که تو این تایپک هستن دو چیز دارن یا حال یا پول بی خیال بابا مگه زمان lt1.1 کی رفت assasin brotherhood رو اورجینالش رو بگیره حیفه پول بیست سی تا بازی رو بدی یه بازی بگیری ؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
باو چرا الکی خودتون رو نگران میکنید بازی Dead Island هم از XGD3 استفاده میکرد ولی لینکش برای XGD2 هم اومد ، پس کلا نگران نباشید فوقش روی 2 تا DVD عرضه میشه :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان یه توضیح راجب دیسک های XGD3 میدم:
الان مشکل 3 تاست:
1. فعلا برنامه ای برای backup گرفتن از این فرمت وجود نداره پس اول باید این برنامه ساخته بشه.
2.محتویات این دیسک ها رو فعلن نمیشه رو dvd9 معمولی رایت کرد.2 تا dvd کردن هم به این راحتیا نیست پس باید یه فکری به حالش کرد.
3.باید یه lt برا ایکس باکس بیاد که این بازی های رایت شده روی dvd9 معمولی رو اجرا کنه.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب اینجور که پیداست باید اورجینال بخریم ولی لامصب خیلی گرون در میاد اینجوری اگه بهش با مسترکاردی چیزی مثلا از آمازون بخریم ارزون تر در نمیاد؟
ولی خب ما قول داده بود نسل بعدی اوریج بخریم ولی انگار باید بزودی شروع کنیم یک حسابی کردم تا تابستون سال دیگه 10تا بازی نمیتونم بحرم با این قیمتا :d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
بابا مایکروسافت که می خواست فرمت عوض کنه و دهن این هکر ها رو سرویس دهی نمایه( :d ) حداق یه 400-500گیگ اضافه می کرد به بدبختی کپی بازا بی ارزه! :dچی میشد این فریمور زودتر میومد؟ دیگه طاقت ندارم منتظر Geow بمونم ولی حالا باید صبر کنم تا هک شه:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بیخ کار دیگه با هارد اکسترنال می ریزی تو هارد:d

دوستان یه توضیح راجب دیسک های XGD3 میدم:
الان مشکل 3 تاست:
1. فعلا برنامه ای برای backup گرفتن از این فرمت وجود نداره پس اول باید این برنامه ساخته بشه.
2.محتویات این دیسک ها رو فعلن نمیشه رو dvd9 معمولی رایت کرد.2 تا dvd کردن هم به این راحتیا نیست پس باید یه فکری به حالش کرد.
3.باید یه lt برا ایکس باکس بیاد که این بازی های رایت شده روی dvd9 معمولی رو اجرا کنه.

خب اینجور که پیداست باید اورجینال بخریم ولی لامصب خیلی گرون در میاد اینجوری اگه بهش با مسترکاردی چیزی مثلا از آمازون بخریم ارزون تر در نمیاد؟
ولی خب ما قول داده بود نسل بعدی اوریج بخریم ولی انگار باید بزودی شروع کنیم یک حسابی کردم تا تابستون سال دیگه 10تا بازی نمیتونم بحرم با این قیمتا :d

بابا مایکروسافت که می خواست فرمت عوض کنه و دهن این هکر ها رو سرویس دهی نمایه( :d ) حداق یه 400-500گیگ اضافه می کرد به بدبختی کپی بازا بی ارزه! :dچی میشد این فریمور زودتر میومد؟ دیگه طاقت ندارم منتظر Geow بمونم ولی حالا باید صبر کنم تا هک شه:d

دقتتون منو کشته :D

کسی اصلا پست منو نگاه کرد ؟ :D

باو چرا الکی خودتون رو نگران میکنید بازی Dead Island هم از XGD3 استفاده میکرد ولی لینکش برای XGD2 هم اومد ، پس کلا نگران نباشید فوقش روی 2 تا DVD عرضه میشه :d

1. همین چند وقته پیش بود که خوندم سازنده های XBC گفتن خوندن دیسک ها مشکل جدی ایی نیست و Write کردنشون مهمه ، پس مشکل خوندن دیسک ها که حله

3. C4EVA هم توی آخرین صحبت هاش گفته بود عرضه فریموری که قابلیت خوندن دیسک های کپی XGD3 رو داشته باشه مسئله کار خیلی دشواری نیست و همین الان هم داره روی LT 2.0 کار میکنه که این قابلیت رو داره

2. فقط میمونه مشکل رایت کردن بازی های XGD3 که فعلا راه حلی براش پیدا نشده ، که اونم به زودی راهش پیدا میشه نگران نباشید ، به قول یکی از کاربرای Xbox360iso
If Man Can Make It , Then Man Can Break It

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
دوست عزیز من فکر میکنم تنها مشکل این قضیه back up گرفتن از قسمت قفل این دیسک ها هستش و چون توی back up شما نمیتونی عینا همون رو کپی کنی باید یه فریمور کپی هم باشه که بتونه این قفل ناقص رو بخونه و همه اینها نهایت تا 2 هفته دیگه با اومدن LT2 درست میشه اون بازی dead island هم که گفتی مثل یه سری از این بازی های اخر ps3 بود که قفل هاشون هنوز اپدیت نشده بود و گرنه کسی نمیتونه xgd 3 رو به 2 تبدیل کنه

البته دوستان توجه داشته باشند نوع دیسک هیچ فرقی نکرده و هنوز هم همون دیسک های 8.5 گیگ هستش

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
خب اینجوری که کلاس نداره:dمیتونی اورج دسته 2 بگیری،بعدش هم با افتخار بیای بگی من اورج میخرم:d
قبلا یدونه خریدم واسه هفت پشتم بسه. :dهیلو 3 رو خریدم،هیشکی نمیشناخت. همه بهم میگفتن هالو خریدی؟:d

aptimoos prime

کاربر سایت
Jul 25, 2011
46
نام
دانیال
دقتتون منو کشته :D

کسی اصلا پست منو نگاه کرد ؟ :D

1. همین چند وقته پیش بود که خوندم سازنده های XBC گفتن خوندن دیسک ها مشکل جدی ایی نیست و Write کردنشون مهمه ، پس مشکل خوندن دیسک ها که حله

3. C4EVA هم توی آخرین صحبت هاش گفته بود عرضه فریموری که قابلیت خوندن دیسک های کپی XGD3 رو داشته باشه مسئله کار خیلی دشواری نیست و همین الان هم داره روی LT 2.0 کار میکنه که این قابلیت رو داره

2. فقط میمونه مشکل رایت کردن بازی های XGD3 که فعلا راه حلی براش پیدا نشده ، که اونم به زودی راهش پیدا میشه نگران نباشید ، به قول یکی از کاربرای Xbox360iso
If Man Can Make It , Then Man Can Break It
بابا دمت گرم از این خبرت خیلی خبر جالبی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر