Insomniac از بازگشت Sunset Overdrive میگوید.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
sod.JPG

آیا اینسامنیاک گیمز به سریه Sunset Overdive که برروی کنسول های xbox آغاز شده باز خواهد گشت؟
کارگردان مارکوس اسمیت در مصاحبه ای با مجله GQ برای عنوان Racteht & Clank Rift Apart پاسخ داد که هیچ چیز نمیتواند در آینده مانع این سازنده برای بازگشت به این سری شود.

وقتی که در مصاحبه درباره ip سانست اوردرایو سوال شد اسمیت پاسخ داد: "هیچ وقت نگو هرگز جواب من است.
"حقیقتا ما حالا بخشی از سونی هستیم, اما ما مالک این ip هستیم و هیچ چیز جلودار ما برای بازگشت به این سری نیست بجز اینکه چیزهای هیجان انگیز زیادی برای آینده داریم."

بعد از این آقای اسمیت توضیح داد که چقدر دوست دارد تا به دنیای سانست اوردرایو بازگردد. " فکر میکنم که داستان های زیادی میتواند در این دنیا روایت شود و من دوست دارم که بهش بازگردم. من واقعا از ساخت این بازی لذت بردم."

این نکته قابل توجه است که ثبت نام تجاریه Sunset Overdrive در هفته گذشته امیدواری را برای طرفداران زیاد کرده است.

منبع

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
آخرش نفهمیدم چرا مایکروسافت به این راحتی از خیر آی پی هایی مثل همین و آلن ویک گذشت :| البته آلن بیشتر :D
ماکرو از اولشم صاحب ipنبود و یادمه اون سالها اینسو میگفت اسرارمون بر این بود ک ipبرای خودمون باش و ناشر پیدا کنیم ک در نهایت با ماکرو به توافق رسیدن
الانم ip مال خودشونه اما موضوع اینکه خودشونم جزوی از سونی هستن و پس سونی مالک ip

• Like
Reactions: hitman68

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آخرش نفهمیدم چرا مایکروسافت به این راحتی از خیر آی پی هایی مثل همین و آلن ویک گذشت :| البته آلن بیشتر :D
ماکروسافت صاحب هیچ کدوم از IP های که گفتی نبوده و نیست بلکه حق انتشار بازی ها در دست داشته الن ویک که خود رمدی از ماکروسافت حق نشرش خرید دوباره یعنی دوباره تمام حقوق بازی به رمدی برگشت ایسامنیک هم توسط سونی خریداری شده IP الان برای سونی ولی حق نشر بازی با ماکروسافت که تمام این موضوع با یک پسوند و تغییر نام بازی حل میشه و نیازی به خرید حق نشر بازی توسط سونی از ماکروسافت نیست مشخصا هم گفتن چند وقت پیش حتی تصمیم به دنبال کردن این IP هم ندارن نه سونی نه اینسامنیک فقط سونی دوباره اسم بازی تمدید کرد که کس دیگه ای نتونه از نام بازی استفاده کنه.

برای تمام عنوان های قدیمی که در حال خاک خوردن هستن این تمدید ها اتفاق میفته و چیز جدیدی نیست .

• Like
Reactions: hitman68

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
مشخصا هم گفتن چند وقت پیش حتی تصمیم به دنبال کردن این IP هم ندارن

الکی گفتن، این لیک مربوطه درست باشه اول ریمستر نسخه قبلی رو برای PS5 میدن و بعد نسخه جدید. خیلی هم کار خوبیه، چون به شدت گیم خفنیه و رو Xbox1 محجور باقی موند واقعا.

البته اگه بحث انتخاب باشه شخصا دوست دارم Ins علاوه بر SM2 که ساختش بدیهیه، بره سراغ Res. من FPS میخوام:D

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
الکی گفتن، این لیک مربوطه درست باشه اول ریمستر نسخه قبلی رو برای PS5 میدن و بعد نسخه جدید. خیلی هم کار خوبیه، چون به شدت گیم خفنیه و رو Xbox1 محجور باقی موند واقعا.

البته اگه بحث انتخاب باشه شخصا دوست دارم Ins علاوه بر SM2 که ساختش بدیهیه، بره سراغ Res. من FPS میخوام:D
کدوم لیک؟ همینی که رو 4Chan گذاشته بودن ملت چند وقت پیش دست به دست میکردن؟ اینا 99 درصدشون تو دیوارن بخدا. :D اما اگه از جای دیگه خبر داری که خب هیچی ما چیزی نشنیدیم. :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
کدوم لیک؟ همینی که رو 4Chan گذاشته بودن ملت چند وقت پیش دست به دست میکردن؟ اینا 99 درصدشون تو دیوارن بخدا. :D اما اگه از جای دیگه خبر داری که خب هیچی ما چیزی نشنیدیم. :D

نه اون لیک که همه دیدن نه، اینو هرمان هالست شخصا بهم زنگ زد گفت، فقط تاکید کرد تو بازیسنتر چیزی نگم شر نشه.

پ.ن: خوب همونو میگم دیگه، 10 تا لیک که وجود نداشته:D و البته اینکه اکثرا دری ورین هم کاملا درسته، برای همین گفتم اگه اون لیک درست باشه، این اگه دلالت به خزعبل بودن 80% لیک ها داشت، ولی در کل اصلا بعید نیست سانست روی 5 بیاد، بازی خوبی بود، میتونه IP خوبی برای سونی باشه. فقط باید دید کی فرصت ساختش میشه. الان که قطعا کل استدیو روی SM2 هستن و این دوتا بازی فعلی دستگرمی بودن برای اصل جنس. پروژه دومی هم در کار باشه امیدوارم Res بعدی باشه، و در آخر سانست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر