Innocent Life : A Futuristic Harvest Moon

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
آقا من یکم بازی کردم الا اون یارو آبیار رو دارم سگ هم دارم ساله اوله اواخر تابستونه.
آخرین بار که رفتم پیش دکتر یه الماس قرمز بهم داد گفت باهاش این سحرها از بین میره و درها باز میشه من مثل بقیه الماسایی که داشتم گذاشتم روی اون سنگهای توی مزرعه اما هیچ دری باز نشد.

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
شما دارین کدوم هاروست مون رو بازی میکنید back nature ماله ps1 اگه میحواین این بازی رو ببرین تو شهر دارین بادمجون سیاه واکس میزنید:cheesygri

partizan_psp_psp

کاربر سایت
Aug 31, 2007
5
سلام به تمامی دوستان
من دیشب بازی harvest moon boy &girl ماله ps1رو گرفتم من قبلا این بازی رو با ps1 بازی کردم :cheesygri:cheesygri
من بازی را با گیم شارک تمام کردم می خواستم ببینم چیزی مثل گیم شارک یا خود گیم شارک برای psp هست؟
یا رمزی برای بازیه harvest moon boy & girl هست؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

:confused:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام به تمامی دوستان
من دیشب بازی harvest moon boy &girl ماله ps1رو گرفتم من قبلا این بازی رو با ps1 بازی کردم :cheesygri:cheesygri
من بازی را با گیم شارک تمام کردم می خواستم ببینم چیزی مثل گیم شارک یا خود گیم شارک برای psp هست؟
یا رمزی برای بازیه harvest moon boy & girl هست؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

:confused:
فکر نمی کنم همچین برنامه ای باشه که مثل گیم شارک PS1 عمل کنه !

masoud_azizi_67

کاربر سایت
Aug 27, 2007
3
سلام به sata
برای حیوون خریدن باید به مزرعه کناریت بری یعنی سمت راست و گاو و گوسفند و مرغ بخری
برای اشپزی باید توی روز مشخصی از هفته به tv نگاه کنی و دستور پخت رو یاد بگیری
برای ازدواج هم باید به دختر مورد نظرت محبت کنی با هدیه دادن تا قلبش قرمز بشه بعد یه پر هست توی مغازه اون رو میخری و میری بهش میدی و ازدواج میکنه بعد از یه مدت هم بچه دار میشید

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا

BIGD

کاربر سایت
Jul 31, 2006
58
نام
homayoon
dostan kasi midone to boy & girl
1- chejori mishe gov kharid
2-chejori mishe azdevaj kard
3-chejori mishe ashpazi kard
-----------------------------------------------------------------------
1: bayad azmazra e ye yodel ranch bekhari, be 6000g
2: bad az inke ghalbe ye dokhtaro ghermez kardi o khoonato ta akhar bozorg kardi.
3: bad az avalin darajeye bozorg kardan khoone, ye gaz, o yakhchal behet midan

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام توی بازیهharvest moon boy & girl چه جوری میشه خونه رو بزرگ کرد
چوب و اهن وسایلو از کجا باید پیدا کرد ؟
اون کلبه پایین مزرعت هست یه یارو ریشو توشه . انجا هم چوب میفروشه هم خونتو بزرگ میکنه منتها اول باید مقدار لازم چوب بخری بعد اون بیاد خونتو بزرگ کنه

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
براي به دست اوردن انواه سنگ وفلز براي UPGREAD كردن وسايل بايد بري داخل غار ها و اونجا زمينو بكني ( BEKANY :laughing: ) تا طلا و الماس و نقره و مس پيدا كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر