Injustice: Gods Among Us | Xbox 360

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستا من batgirl و scorpion رو گرفتم،توی منوی انتخاب کاراکتر batgirl درسته و متونم برش دارم ولی scorpion عکسش کم رنگه و نمیشه برش دارم،مشکل چیه؟
آخرین تایتل آپدیت هم دارم...........

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
دوستا من batgirl و scorpion رو گرفتم،توی منوی انتخاب کاراکتر batgirl درسته و متونم برش دارم ولی scorpion عکسش کم رنگه و نمیشه برش دارم،مشکل چیه؟
آخرین تایتل آپدیت هم دارم...........

شاید اسکور کامل دانلود نشده. داخل داشبورد که دان می شد مطمئنی اسکور رو هم نوشت دان شده؟ برو توی بخش Active downloads ببین اگه اون جا هست resume بزن اسکور هم دانلود بشه. اگر هم نشد دوباره دانلودش باید بکنی. ولی من مطمئنم نصفه دان شده و بری رزیومش کنی درست می شه.

erfan.and.wwf

کاربر سایت
Nov 6, 2012
276
نام
عرفان
این شخصیت جدیده به معنای واقعی عالیه حتما میگیرمشo:-)حتما تریلر ببینید
art-12.jpg

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
دوست عزیز این خبر اشتباه چون الان تو لایو با 400 ms میتونی کارکتر zatanna خریداری کنی:)

خبرش بد ترجمه شده بود. اگرنه کلیت مفهومیش درست بود!
خبر اصلی رو توی سایت vg247 می تونید ببینید:

لینک

زاتانا که عرضه شده (خودم هم گرفتمش:d). ولی همراه باهاش پچ خاصی که فریم کمبوهای مربوط به شخصیت ها رو کم و زیاد کنه و گیم پلی رو بالانس کنه عرضه نشده. البته کلا پچ هایی هم که تا حالا اومده تغییرات اون چنان شاخصی رو اعمال نکردند!;;)

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
درود

دوستان کیفیت گیم پلی با کنترلر X360 چطوره ؟!
من Tekken 6 و SF IV رو با 360 بازی کردم و میتونم بگم در مقایسه با تجربم تو MK که با PS3 بازی کردم غیر قابل تحمل بودن ! :D

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
درود

دوستان کیفیت گیم پلی با کنترلر X360 چطوره ؟!
من Tekken 6 و SF IV رو با 360 بازی کردم و میتونم بگم در مقایسه با تجربم تو MK که با PS3 بازی کردم غیر قابل تحمل بودن ! :D

مثل همون مورتاله. کمبوهاش شبیه همونه که چند تا دکمه رو پشت سر هم بزنی و بعضا جهت هم بگیری. حرکات special هم که عقب جلو یا پایین جلو یا پایین عقب و ... (ترکیب دو جهت) + یکی از دکمه هاست. supermove هم که مثل ایکس ری مورتاله. اگه توی X360 با مورتال راحت نیستی با اینم همون جوریه تقریبا.;)

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
دوستان عزیز من چند وقت پیش یه ویدیو از فلش دیدم یه فنی داشت که میرفت با سرعت وحشتناک دور طرف میچرخید طوری که طرف از زمین بلند میشد (یعنی یه جوری اون وسط طوفان میشد!) بعد با یه حرکت میزدش الان هر چی تو move list میرم یا حرکات مختلف رو امتحان میکنم همچین چیزی نمیبینم!
کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟
خیلی ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر