Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی
ریجن۲
من همه بازی هامو آل میگیرم ولی استثنا این رو عمدا 2 گرفتم چون هرچند بازی ریجن لاک نیست ولی ریجن2 برای بازی های این استادیو توی ایران بهتر جواب میده.
خب پس سرورهاش مشکل داره و احتمالا ign توی نمره نهاییش تجدید نظر کنه و حدود 8 بده به بازی

• Like
Reactions: Masta_killa

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
بخش داستانی رو 4 فصلی بردم جلو واقعا باید بگم این باری فوق العادست.چقدر انیمیشن ها عالی کار شده مخصوصا هارلی کویین صورتش خیییلی طبیعیه.کارگردانی صحنه ها بی نظیره.کمبوها برای هر دو دسته گیمر معمولی و پرو طراحی شدن و همه لذت میبرن.من که خیلی راضیم.هنوز سرورهای مولتیشو تست نکردم ولی در کل به همه این عنوان پیشنهاد میکنم که سر تا سرش هیجان هست
نسبت به x جذابتره یا نه؟مخصوصا ضربه ها؟

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی
نسبت به x جذابتره یا نه؟مخصوصا ضربه ها؟
این دو بازی با اینکه یک سبک هستن ولی خب هر کدوم مسیرش جداست.
به نظرم مقایسه نشن بهتره و اینکه خیلی این بازی هیجان و جذابیت داره واس من.کمبتم خیلی خوب بود

• Like
Reactions: mohsen2012

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
ریجن لاک نیست یعنی اگه ریجن 2 باشه از dlc ها میشه استفاده کرد؟
کلا یعنی چی لاک نیست بازی؟
لاک نباشه یعنی یکی که ریجن ۱ بازی داره می‌تونه با یکی که ۲ هست بازی کنه.باشه هم هرمی تو ریجن خودش می‌تونه بازی کنه فقط

• Like
Reactions: mahdi-psfan

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی
ریجن لاک نیست یعنی اگه ریجن 2 باشه از dlc ها میشه استفاده کرد؟
کلا یعنی چی لاک نیست بازی؟
ریجن لاک نیست یعنی اینکه تمام ریجن ها باهم میتونن بازی کنن.بازی هایی محدودی ریجن لاک هستن مثلا مورتال کمبت یا نسخه اول injustice ریجن لاک بودن و هر ریجنی با ریجن خودش فقط میتونست بازی کنه.
چون آواتارت عکس هارلی کویین هست پس فکر کنم فنشی و فقط خواستم بهت بگم این بازی خوراکت بشه چون هارلی کویین از نظر من بهترین چهره انیمیشن بازی رو داره یعنی پیکسل به پیکسلش حس داره توی صورتش,بهترین کمبو های ممکن رو براش طراحی کردن سر تا پا هیجان,صداگذاریش دقیقا همون احساسی که توی سری بازی بتمن بهم داد اینجا هم داد.به نظرم خیلی خوب روش کار شده

• Like
Reactions: mahdi-psfan

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
کسی اطلاع داره نسخه های آلتیمیتی که به صورت فیزیکی میان همه نسخه پیش خرید شده هستن یا نه؟میخوام بدونم کد دارک ساید رو داره یا نه

آخرین ویرایش:

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
من همه بازی هامو آل میگیرم ولی استثنا این رو عمدا 2 گرفتم چون هرچند بازی ریجن لاک نیست ولی ریجن2 برای بازی های این استادیو توی ایران بهتر جواب میده.
خب پس سرورهاش مشکل داره و احتمالا ign توی نمره نهاییش تجدید نظر کنه و حدود 8 بده به بازی
بازی مد 2vs2 آفلاین داره؟
بعد سرورا در چه حد بدن؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ریجن لاک نیست یعنی اینکه تمام ریجن ها باهم میتونن بازی کنن.بازی هایی محدودی ریجن لاک هستن مثلا مورتال کمبت یا نسخه اول injustice ریجن لاک بودن و هر ریجنی با ریجن خودش فقط میتونست بازی کنه.
چون آواتارت عکس هارلی کویین هست پس فکر کنم فنشی و فقط خواستم بهت بگم این بازی خوراکت بشه چون هارلی کویین از نظر من بهترین چهره انیمیشن بازی رو داره یعنی پیکسل به پیکسلش حس داره توی صورتش,بهترین کمبو های ممکن رو براش طراحی کردن سر تا پا هیجان,صداگذاریش دقیقا همون احساسی که توی سری بازی بتمن بهم داد اینجا هم داد.به نظرم خیلی خوب روش کار شده
من که بازی نکردم تا حالا این سری کلا مثلا جادو و . دارن ؟ سوپرمن چیکار میکنه پرواز میکنه ؟:))

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118

سلام.
ممنون.
بله عاشق این کارکترم... شاید باور نکنی یکی از دلایل خرید بازی وجود این شخصیت و جوکر عزیز هست:D
میخوام دیجتالی بخرم چون بازی فایتینگ هست خوراکمه.. نسخه التیمیت 330 تموم میشه و نسخه معمولی 200 تومان کدومش بصرفه تره 9 تا شخصیت داره بد مصب ساب زیرو هم تو اون 9 شخصیته :| نمیدونم یه راهنمایی بفرمایید..
البته الان نسخه موبایل رو نصب کردم.دارم بازی میکنم.. البته فعلا:-w

• Like
Reactions: ps34

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من کلا مورتال نمیتونم بازی کنم.به دلیل اینکه این بازی احساس میکنم برای طرفدارن اون سبک طراحی شده.تیکن رو بازی میکنم چون شانسی کمبو میزنم ولی با مورتال نمیشه.چون باید قواعد رو رعایت کنی.خواستم بپرسم این بازی مثل مورتاله یا میشه مثل تیکن بازی کرد.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
سرور های بازی ظاهرا خوبه و مشکلی نداره. IGN هم نمره ی نهایی رو 0.5 بالاتر برد و بازی 9 داد. :D

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
من کلا مورتال نمیتونم بازی کنم.به دلیل اینکه این بازی احساس میکنم برای طرفدارن اون سبک طراحی شده.تیکن رو بازی میکنم چون شانسی کمبو میزنم ولی با مورتال نمیشه.چون باید قواعد رو رعایت کنی.خواستم بپرسم این بازی مثل مورتاله یا میشه مثل تیکن بازی کرد.
اینم مثه کامبته باید بشینی کمبو حفظ کنی.بابا بشین دو سه تا کمبو حفط راحتن کمبوهاش:d

• Like
Reactions: amir code

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر