Infinite Undiscovery

next

کاربر سایت
Oct 1, 2007
98
این بازی فکر کنم چندروزه release شده اما نمیدونم چرا اساتید JRPG هیچ بحث و صحبتی راجع بهش نمیکنن.nextgen که هنوز نیاورده.اما انگار west داره.اگه کسی گرفته بیاد بگه چجوریه. ما که تو کفشیم کار squre :love:

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
واسه منم عجیبه که استاد Cloud!! هنوز این بازی رو تموم نکردن و ما رو از نظرات ارزشمندشون بی بهره گذاشتن.
فعلاً هم Critics خیلی روی خوشی به بازی نشون ندادن! اما تنها چیزی که در مورد این بازی اصلاً اهمیت نداره امتیاز سایت ها و مجله هاس. سازنده Valkyrie Profile هرچی بسازه شک نکن که خوبه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی نسخه پال و uc که چند روزی هست اومده اما هیچ کدوم region free نیست .نسخه جی بازی هم اومده که کاملا زبونش ژاپنی هست. کسانی که دستگاه جی دارند باید تا 25 سپتامبر صبر کنند که نسخه اسیا بازی که انگلیسی است بیاد که اونم بعید میدونم به این زودی ها کسی دان لود کنه.

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
تقریباً همه ریجن های بازی اومده. nextgen ریجن J داره اما با زبان ژاپنی. حاجی گیمر!! هم همینطور. من خودم از DC گرفتم ریجن J زبان انگلیسی رو.
خیلی درگیر نمره هایی که از سایت ها گرفته نباشید، کم بازی ای نیست این infinite undiscovery.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این تاپیک چرا خوابیده ؟؟ یعنی بازیش اینقدر بد بوده که هیچ کس نگرفته. من که این چند مدت وضع مالیم خوب نبود اما میخوام بخرمش.

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
والا ما که هرشب داریم خوابشو میبینیم . متاسفانه J انگلیسیش گیر نمیاد :((

درضمن بزرگترین ایرادی که داره بر خلاف بقیه ی JRPG ها و با اینکه 2تا DVD هست . زمان گیم پلیش فقط 20 ساعته :(:(:(:(:(

آخرین ویرایش:

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
من گرفتم و یه 3-4 ساعتی بازی کردم - حقیقتش من هر چی RPG دستم بیاد بازی میکنم ولی از این خوشم نیومد (گرچه حتما تمومش میکنم ) یعنی کلی بگم که از Tri Ace و Square توقع بیشتری داشتم

نظر من :
گرافیک زیاد بالایی نداره - گیم پلی تو مبارزات اذیت میکنه - کاراکترهای همراه قابل انتخاب نیستند - بدترین چیزش که رو اعصابه استفاده از Item ها در حین مبارزات ( میخوای جون بخوری میری تو منو ولی از اونور همچنان داری کتک میخوری و ... حالا شاید در ادامه بازی یه دگمه ای چیزی معرفی بشه ولی فعلا که داغونه )

راستی سیستم امتیازگیری در مبارزات شما رو یاد چیزی نمیندازه ( ضربه پایئن و بالا و عادی و رنگ قرمز - زرد - سبز , گرفتن EXP و Loot و Money ) :-"

در کل نه jRPG هست نه RPG غربی و نه کاملا Action RPG

ولی پیشنهاد میکنم تا Last Remnant و SO4 نیومده این رو بازی کنید هر چی که هست کار Tri Ace :love: و با ارزشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر