PlayStation Infamous: Second Son

35330215844820241380.jpg

ناشر:Sony Computer Entertainment
سازنده:Sucker Punch
پلتفرم:PS4
تاریخ انتشار:1st quarter 2014

نسخه اول این بازی در سال 2009 عرضه شد و باعث شد که نظر منتقدان را به خود جلب کند.در نسخه اول شما در نقش یک قهرمان به نام کول مک گران بودید و که بر اثر یک حادثه در شهر امپایر سیتی باعث شد که او قدرت های زیادی به دست اورد و جریان برق را به دلخواه کنترل کند.نسخه دوم در سال 2011 عرضه شد و شما باز هم در نقش کول بودید و این شماره هم توانست مثل نسخه اول موفق شود.پس از این دو نسخه این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرد و میشه این بازی یکی از بهترین انحصاری های کنسول PS دانست.در کنفرانس معرفی کنسول جدید سونی یعنی PS4 این بازی همراه با چند بازی دیگر معرفی شد.یکی از بزرگترین تغییراتی که در بازی رخ داده است تغییر شخصیت بازی می باشد که حال شما در نقش فردی به نام دلسین رو (Delsin Rowe) هستید.این شخصیت که به نظر قوی تر از کول می اید 24 سال سن دارد و یک نقاش گرافیتی می باشد.اکثر مردم او را به عنوان یک تروریست و یک مرد شرور می شناسند.او به صورت دودی حرکت می کند و سلاح و قدرت های خارق العاده و شگفت انگیزی دارد که این خود یکی از تفاوت های نسخه قبلی می باشد.ژانر بازی هم اکشن - ماجراجویی می باشد.

+ تـــصـــــاویــــــــــر

+ تریـــلــر هــــآ

m29587.jpg

Announcement Trailer
Size : 9.65 - 31.12 MB
Download : SD HD

m30188.jpg

E3 Trailer
Size :10.13 - 33.71 MB

Download : SD HD

infamous_second_son-2282874.jpg

Gameplay Trailer E3
Size : 35 MB
480p

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

+ اخــــبــــار

باتشکر از (HoR!ZoN و ɑidɐn )

Infamous: Seceond Son دارای بخش چند نفره و آنلاین خواهد بود

files_news_9011694016_50bd8f7e7d_o_26092.nphd[3616ecfa3ac1075e3b81edbc4c104d87].jpg

یکی از عناوین انحصاری و مشهور کنسول جدید PlayStation 4 و شرکت Sony، بازی Infamous: Seceond Son می باشد، اما ظاهرا ساخت این بازی برای کنسولی جدید، از تنها تغییرات محسوس آن نیست. در یک بروشور ذکر شده است که بازی دارای چندین مود بخش Multiplayer نیز خواهد بود. که اگر درست باشد، برای اولین بار در این فرانچایز به شمار می رود.
در این بروشور ذکر شده است که یک نفر بصورت Offline ( اشاره به Single ) بازی می کند، دیگران آنلاین خواهند بود.
دیگر بازی Single Player در این بروشور، از جمله Knack، بنابر این گزارش شامل چنین لیستی نمی شوند.
بازی Infamous: Second Son در سه ماهه اول سال 2014 بصورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد. Sony تنها بخش Single آن را تایید کرده و حرفی از بخش چند نفره به میان نیاورده است.

تاریخ انتشار و اطلاعاتی از گیم پلی و داستان Infamous: Second Son

با توجه به اطلاعاتی که دیروز از کاور مجله GameInformer در مورد بازی Infamous: Second Son فاش شد، تایید شد که این بازی در تعطیلات 2013 روانه بازار خواهد شد. در زیر اطلاعاتی از گیم پلی این بازی می باشد که به آن اشاره شده است:

شما به عنوان شخصیتی به نام Delsin Rowe، ایفای نقش خواهید کرد که 24 ساله است و یک آمریکایی بومی هنرمند به حساب می آید و همواره از قوانین برگرفته از سوی دولت نفرت دارد و مخالف آن است. شما به عنوان Rowe، قابلیت این را دارید که Smoke (دود) ایجاد شده را کنترل کنید. این کنترل با استفاده از DualShock 4 قابل کنترل خواهد بود. شما به قدرت دشمنانتان قادر خواهید بود؛ که این دشمنان، گروه حفاظت متهدین نامیده می شود.

DUP، شاخه ای از دولت به شمار می رود که اولویت اصلی آن، "کنترل bio-terrorists ها" می باشد. Bio-terrorist یک اسم جدید با نام "conduits" در بازی Infamous: Second Son می باشد.

Smoke اصلی ترین اسلحه Rowe می باشد. او قادر به ساخت، طراحی و استفاده از Smokeهای پرتابی، Somkeهای آتشین توپی و انجام حرکات و مانورهای آکروباتیک مانند smoke-dash می باشد. او همواره از Somke ها برای پرت کردن هوش و حواس دشمنان استفاده می کند. در این بازی شما می توانید، با استفاده از دودکش ها اتومبیل ها را از منفجر کرده و میزان دود خود را دوباره پر کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
نکته دوم اینکه خیلی شبیه ACE هست و عاشق وان پیس و D ـها.
دقیقا با بچه ها که بحث میکردیم، میگفتم کاش یکدونه Costume ایس رو برای بازی در نظر میگرفتن! =)) توی ژاپن هم فروشش تضمین میشد! :d
البته آتیشش هم آبی بشه،شبیه مارکو میشه:-" از اینم حمایت میکنیم :p

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من از این سری خوشم نمیاد, هر 3 نسخه (inFamous, inFamous 2, inFamous: Festival of Blood) رو دارم ولی هیچ کدوشمون رو بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم. امیدوارم این بتونه جذبمون کنه:D!
بد چیزی رو از دست دادی رضا برای من که یکی از بهترین Action /Adventure ها نسل بود !! بخصوص شماره اول با اون جو دردناک و نابود و خفه اش !! :d شماره 2 هم برای خودش غولی بود هم از نظر گرافیک و هم از نظر فیزیک !! :d

بشدت توصیه میکنم دوباره و با صبر و حوصله بشینی بازی کنی که یه IP فوق العاده عالی هست .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دقیقا با بچه ها که بحث میکردیم، میگفتم کاش یکدونه Costume ایس رو برای بازی در نظر میگرفتن! =)) توی ژاپن هم فروشش تضمین میشد! :d
البته آتیشش هم آبی بشه،شبیه مارکو میشه:-" از اینم حمایت میکنیم :p
گذشته از اینا قابلیت آتیش اونم به این وحشتناکی و برزخیش، برنامه نویسی سنگینی رو طلب میکنه. به عنوان مثال شما برق کول رو به درخت و درب و دیوار بکوبی هیچ اتفاق خاصی نمیافته و نباید بیافته (!) ولی آتیش اونم از این نوعش باید خسارت بزنه به اونها :D. من از الان هیجان زده ام واسه این بازی.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
تو سری اصلی که حرفی در رابطه با داداش Cole اصلا نبود !! :d و با توجه به مقاله فوق العاده احسان که گذاشته فامیلیش هم ربطی ندارند بهم :d حالا اگر وسط بازی فیلم هندی در نیارن دیگه نمیدونم ولی فکر نکنم اینجوری باشه :d.
من که کلاً Infamous ها رو بازی نکردم ، ولی مثل این که یه اشاره خیلی کوچیک به داداش Cole میشه ! :D
توی ویکی بازی این طور توضیح داده شده :
In the inFAMOUS 2 mission Nix's New Family, Cole mentions having a younger brother. It is unknown as to his current status or location
یه جای دیگه هم گفته :
Stated in a conversation with Nix, Cole had a little brother, though he hasn't talked to him in a while

به نظرم احتمالش زیاده که همین باشه. در مورد فامیل هم مثلاً چون این دو تا رابطه زیادی با هم نداشتن ، شاید هر کدوم زیر دست یه خونواده بزرگ شدن ! :D
آخر بازی هم به قول یکی از بچه ها بابای این دو تا میاد ! lol

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آخر بازی هم به قول یکی از بچه ها بابای این دو تا میاد ! lol

بعدم شاهرخ خان میاد وسط و یه سرود دسته جمعی اجرا میکنند :d

پ.ن : ممنون واقعا منی که I2 رو 4 بار تموم کردم اصلا و ابدا متوجه این دیالوگ بین Nix و Cole نشدم !! واقعا برام جالب شد !!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من شماره یکش رو فقط بازی کردم اونم نصفه، گرافیکش خوب بود ولی پرش و دویدنش یکم هندی بود!:D انتخاب ها هم می تونست پیچیده تر باشه که نبود و بد بد و خوب خوب بود!
اما این بازی رو حتما بیاد می گیرم! دلیلشم گرافیک عالیشه و شخصیتش که تو نگاه اول عاشقش شدم:D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من شماره یکش رو فقط بازی کردم اونم نصفه، گرافیکش خوب بود ولی پرش و دویدنش یکم هندی بود!:D انتخاب ها هم می تونست پیچیده تر باشه که نبود و بد بد و خوب خوب بود!
اما این بازی رو حتما بیاد می گیرم! دلیلشم گرافیک عالیشه و شخصیتش که تو نگاه اول عاشقش شدم:D

شماره اول کلا مدل شخصیت هاش و حرکت هاشون کلا یک تم فانتزی داشت ، که در شماره 2 کاملا این قضیه برگشت و کلا گرافیک بازی Realistic شد !
انیمیشن های خود کول هم که Perfect بود ، تکرار میکنم ، Perfect ! :D اصن از ارتفاع میپریدی انیمیشن بدن کول رو میدیدی قند تو دلت آب میشد :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به نظر من قهرمان جدید هم مثل کول قربانی اون انفجاره. نمی تونه برادر کول باشه از نظرم، چون کول قدرتشو از یه انفجار بدست آورده و قدرتش موروثی نیست! :D
مثل اینکه برخلاف کول که جدی و خشک بود (حالا یه خرده هم شوخی میکرد :D) Delsin قراره مثل نیتن و دانته بذله گو و شوخ باشه. :D دوست دارم اینطور شخصیت هارو! :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
شماره اول کلا مدل شخصیت هاش و حرکت هاشون کلا یک تم فانتزی داشت ، که در شماره 2 کاملا این قضیه برگشت و کلا گرافیک بازی Realistic شد !

اتفاقاً به نظرم این اشتباه بود باید همون تیپ فانتزیش رو نگه میداشتن

تو این SS چیزی که بخوبی تو همون 2 مین تریلر معلوم بود طنر موجود تو دیالوگ ها بود >:d<

البته امیدورام همین طنر بمونه نه لودگی :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اتفاقاً به نظرم این اشتباه بود باید همون تیپ فانتزیش رو نگه میداشتن

تو این SS چیزی که بخوبی تو همون 2 مین تریلر معلوم بود طنر موجود تو دیالوگ ها بود >:d<

البته امیدورام همین طنر بمونه نه لودگی :D

هر دو نسخه زیبایی های خاص خودشون رو دارن از نظر من !
چیزی که من برداشت میکنم از نمایش اینه که شخصیت بازی بر خلاف چیزی که تو نظرات دوستان خوندم ، اصلا شبیه به نیثن دریک نیست ، بیشتر بهش میخوره یک شخصیت BadA$s در عین حال Cool باشه با تیکه و خنده های تلخ ! تو تریلر هم میگه : You are not in control ! که خوب اصلا Funny نیست ! ولی همین جمله رو با یک خنده طعنه آمیز میگه !

در کل به شدت جذب این کرکتر جدید شدم ! از اوناس که از ثانیه اول بازی میتونی باهاش رابطه برقرار کنی !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
آره 20 قبریه 2013 زده بود :d ولی ساعتش فرق داشت و 5 و خورده ای بودش :-" فکر نمیکنم چیز خاصی باشه! فقط میخواستن تاریخ معرفی بازی احتمالا موندگار بشه توی تریلر:-"

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
مثل اینکه برخلاف کول که جدی و خشک بود (حالا یه خرده هم شوخی میکرد :biggrin1:) Delsin قراره مثل نیتن و دانته بذله گو و شوخ باشه. :biggrin1: دوست دارم اینطور شخصیت هارو! :biggrin1:
بابا من از بچگی عاشق اینجور شخصیتا بودم :D ینی وقتی مدل قیافه و میمیک های صورتشو دیدم و اون جمله رو گفت پیش خودم گفتم That's it :D شخصیتی که خیلی وقته دنبالش بودم البته نیتن هم بود و به قول تو فقط یخورده دانته جدید و نیتن نزدیک شدن به این شخصیت آرمانیه من :D

برادر کول اینا رو هم بیخیال بشین چون اصلا ربطی نداره . ولی این second son خیلی چیزا توش هستااا , ینی یه چیز ماورایی اینا رو انتخاب کرده و واسه نجات empire city و اونیکی اسمش یادم نیست فرستاده :D

آریا و رضا کسی که inFamous ها رو بازی نکنه نمیتونه ادعا کنه که PS3 داره هاا :D جدا از شوخی حتما بازی کنین .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر