InFamous در اواخر ماه May منتشر میشود !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
infamous_finalA.1.jpg

سلام
سونی در یک خبر خوشحال کننده برای طرفدارانش اعلام کرد بازی معروف این شرکت یعنی InFamous در اواخر ماه May در امریکا منتشر میشود

قبلا قرار بود بازی در ماه June منتشر شود ولی سونی با این خبر حرفهای قبلی را رد کرد !
دمو ی بازی سوپر قهرمانی -تخیلی و Sand box جدید سونی از 21 ماه may بر روی شبکه Psn قابل دانلود است و Version کامل بازی در تاریخ 26 may به صورت Blu-Ray منتشر میشود

هنوز از تاریخ عرضه بازی در اروپا خبری در دست نیست !

منبع : VG247

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
من بشدت مطمئنم این بازی شکست میخوره ، اگر ضعیف نباشه ، حداکثر یک بازی متوسط روبه خوب میشه .
الحمد لله رب العالمین; انیمیشن، جلوه های بصری و فیزیک کاملی داره و بنده مشکل خاصی درش ندیدم. Sucker Punch هم کم الکی نیست که (:D).
خب یه چیزهای جوکی هم داره مثلا الکتریسیته تو هوا که عایق ـه قادر به حرکت نیست مگر رعدُبرق که شدت و جریانش قابل اندازه گیری نیست!. بعد مسئله نارنجک های الکتریکی و تیر های الکتریکی و عذاب آسمانی الکتریکی پیش میاد که باز جای بحث داره! چون عملا ممکن نیست :D. درکل خواستن ابزار و ادوات جنگی رو به شکل نیرو در بیارن که متاسفانه بیشباهت با Star Wars نیست.

پ.ن. خب میشه مسائل و پارادوکس های فیزیکی این بازی رو برای ساعاتی فراموش کرد درست همون کاری رو که با Time Shift کردیم :D.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من بشدت مطمئنم این بازی شکست میخوره ، اگر ضعیف نباشه ، حداکثر یک بازی متوسط روبه خوب میشه .

منم همچین حسی دارم ، پروتوتایپ هم بازی خوفی نمیشه!

-نمیدونم چرا هرچی فیلم و بازی همزمان با تولد من منتشر میشه! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,070
نام
آریا
من که باهاتون مخالفم ! دلیلم هم بازیهای قبلی Sucker Punch هست !
کاری به امتیازها هم ندارم چون به نظرم به خاطر تبلیغات کم و جار و جنجال ناچیز امتیازهاش کمی ناعادلانه هست ولی به هر حال :
Sly Cooper : 85/100
Sly : 88/100
Sly 3 : 84/100
من که جدآ یکی از بهترین خاطراتم از PS2 همین سری Sly Cooper بود که به بهترین شکل ممکن حال و هوای نوآر رو با گرافیک cell shade محشر و گیم پلی فوق العاده عالی و موسیقی های واقعآ زیبا ترکیب کرده بود.
اینم حرفهای نویسنده IGN در مورد بازی :
Infamous was already one of my most anticipated games of 2009, but this hands-on has propelled it to the top of that list. Since Spider-Man 2, I've been waiting for a developer to capitalize on the formula that combines an open-world adventure with kickass comic book storytelling. Although my taste was way too brief -- I have no idea how side missions will play out, how smart the NPCs on the street are, etc. -- Infamous did nothing but impress when I played it. If you dig superhero stories or the idea of a good guy in GTA gets you all warm and fuzzy, it's going to be a very, very good spring.
یعنی به نظر ایشون Infamous بهترین بازی 2009 هست !

صحبت های 1UP بعد از تجربه بازی در E3 (که مطمئنآ تا حالا پیشرفت کرده) :
The lightning attacks look incredibly fun to use, and when you combine those with the smooth animation and vertical movement, there's a ton of potential for a great drop-in-and-explode-the-world game. We don't know a lot about the story, missions, and -- crucially -- what kinds of variety you'll have with your attacks and upgrades, but it's a good sign that we're excited about everything we've seen thus far, even if that isn't very much.

و حرفهای Gamespot :
Based on what we played, Infamous is coming along nicely. The game seems to be doing a fine job of balancing style and substance with impressive visuals, engaging gameplay, and a meaty story. While there's still the expected assortment of rough edges, they're mostly overshadowed by the potential on display. The sense of freedom when you're going about your business, the intriguing story, and being able to mix up your powers and interact with the city are compelling draws

البته باز هم همه چیز امکان داره و خیلی شرکت های معروف و محبوب بودن که این نسل خراب کاری کردن ! ولی امیدوارم این یکی مثل اونها نباشه.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
عجب حس های عجیب غریبی دارید!
همون نسخه پولیش شده بازی که در E3 نشون دادند از نظر خیلی از منتقدها و سایتها در حد GTA IV بود .
مطمئنا اگر بازی بدی بود توی چند preview ـی که از نوشتن گندش درمیومد ولی میبینیم که غیر از تعریف چیزی نگفتن !
ضمنا Uncharted مگه چقدر تبلیغ پشتش بود؟ ولی دیدیم که بازی فوق العاده ای شد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
این بازی چون کمتر سر و صدا داره و به اصطلاح hype نشده، باعث شده که شما فکر کنید بازی موفقی نمیشه! که من دقیقاً عکسش فکر میکنم...
دلیل کم بودن hype هم عرضه IP های بزرگ سونی تو سال 2009 هست که باعث شده inFamous بین این بازی ها گم بشه. ولی این دلیل نمیشه که inFamous بازی خوبی از آب در نیاد.

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
من که باهاتون مخالفم ! دلیلم هم بازیهای قبلی Sucker Punch هست !
عجب حس های عجیب غریبی دارید!
همون نسخه پولیش شده بازی که در E3 نشون دادند از نظر خیلی از منتقدها و سایتها در حد GTA IV بود .
مطمئنا اگر بازی بدی بود توی چند preview ـی که از نوشتن گندش درمیومد ولی میبینیم که غیر از تعریف چیزی نگفتن !
ضمنا Uncharted مگه چقدر تبلیغ پشتش بود؟ ولی دیدیم که بازی فوق العاده ای شد.
این بازی چون کمتر سر و صدا داره و به اصطلاح hype نشده، باعث شده که شما فکر کنید بازی موفقی نمیشه! که من دقیقاً عکسش فکر میکنم...
دلیل کم بودن hype هم عرضه IP های بزرگ سونی تو سال 2009 هست که باعث شده inFamous بین این بازی ها گم بشه. ولی این دلیل نمیشه که inFamous بازی خوبی از آب در نیاد.

ببینید من که پیشگو نیستم ، دلیل و مدرکی هم ندارم! ولی فقط احساسم رو گفتم که حس می کنم این بازی خیلی بازی خفنی نمیشه! یه جوریه :D بازی یه حالته خاصی داره که هیچ رقمه حس یه بازی خفن رو منتقل نمی کنه!
(بابا احساس :D)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
با نظر کیوان موافقم چون بازی رو تو بوق و کرنا نکردن و جار نزدن خیلی ها به بازی بدبینن ! ولی حداقل با نظر منتقدای IGN ، 1UP و ... بعد از تجربه ی گیم پلی بازی میشه فهمید بازی بزرگی هست !
کلا سونی با اختصاصیاش داره عالی کار میکنه ! بعد از Uncharted ، Resistance و killZone 2 که ترکوندن حالا با inFamous باید دید چیکار میکنه !

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
ببينيدalan wake,heavy rain,splinter cell 5,protype و infamouseشکست ميخورند شک نکنيد ولی روز 21 می وقتی دمو بياد شايد نظر من هم عوض شد.

اينا سازنده هاشون کاری کردن که به دل بازيکنا خوش نميآد.
:eek::eek:
واقعا همين جوري پشت سر هم داريم از نظرات جناب عالي شگفت زده مي شيم.:laughing: جالبه كه تقريبا همه به AW و HR اميدوارن !

نيما شايد يكي از دلايلش اين باشه كه كلا كنترل كردن اين جور بازي ها با دسته ( به خصوص اين كه بايد تير اندازي هم بكني) يه خورده مشكل هست و همين به گيم پليش صدمه مي زنه...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اينا سازنده هاشون کاری کردن که به دل بازيکنا خوش نميآد.

من با AW کاری ندارم چون چیز زیادی از بازیش نمیدونم . اما شما چیزی درمورد شرکت سازنده HR چیزی میدونید و یکی از شاهکاراشون یعنی فارنهایت و میشناسید :eek: لطفا چیزی که مطمئن نیستید به زبان نیاورید خواهش میکنم :smile:
درضمن اینجا بحث بازی دیگری است پس خواهشا اسم بازیهای دیگر را به زبان نیاورید . با تشکر

PLiSk!N

کاربر سایت
Mar 29, 2009
56
نام
Bardia Ghorbani
از نظر من هر دو عنوان مزبور موفقیت کامل رو بدست خواهند اورد. سازندگان هر دو بازی وقت و زحمت تقریباً زیادی رو برای خوش ساخت بودن عنوان ها گزاشتن و حسی که من دارم اینه که امسال این دو عنوان جزو برترین ها قرار خواهند گرفت.
کمتر کسی پیدا میشه که از دیدن جذابیت، اکشن، خشونت زیاد و ... این دو عنوان متحیر نشده باشه. حتی گیم پلی این دو بازی هم میشه گفت نسبتاً خوب کار شده. البته در مورد خوب عمل کردن گیم پلی inFamous من هنوز شک و تردید دارم؛ ولی با این حال گیم پلی Prototype رو بسیار عالی می دونم.
شاید خیلی ها با دیدن قابلیت parkour بازی prototype یاد عناوینی چون سوپر من بیوفتن. و تصویر شکست این عنوان رو ببینن ولی چیزی که همه می دونن اینه که سازندگان وقت زیادی رو گزاشتن و به نوعی این عناوین بسیار براشون مهم تلقی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر