Indiana Jones بازی جدید Machine Games معرفی شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
9D3bh3WnILo7VwgP.mp4_20210112_194444.385.jpg

بتزدا با یک تیزر از بازی جدید استدیو Machine Games (سازنده سری Wolfenstein) رونمایی کرد

Indiana Jones با همکاری Lucasfilm Games و به تهیه کنندگی Todd Howard در حال ساخت هستش . داستان بازی کاملا اورجینال خواهد بود

تیزر رونمایی :

View attachment 9D3bh3WnILo7VwgP.mp4

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
با توجه به سابقه ماشین گیم ادونچر اول شخص چرا که نه ؟ همین ولفنشتاین ها به شدت روی روایت داستان و کات سین تمرکز داشتن (با اینکه تماما اول شخص بودن) اینجا هم به احتمال زیاد همینجور خواهد بود .این همه ادونچر سوم شخص منتشر شده به شخصه واسه تنوع هم که شده ادونچر اول شخص کاملا استقبال میشه .

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,408
نام
aliakbar
کاش اینو میدادن arkane میساخت به خاطر ادونچر بودنش خود machine games یه شوتر دیگه میداد بیرون کمتر بازی پیدا میشه که شلیک معمولیه یه اسلحه ادم و سر ذوق بیاره شخصا ماشین گیمز محبوبترین استودیو بتسدا برام و همینکه دی وان روی گیم پس باشن یه نسل جوابه واسم
حتی یانگ بلاد از بیشتر شوترای این نسل بیشتر حال داد بهم

• Like
Reactions: Z-fan

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
375
نام
فرنود
اگه بازی قراره انحصاری باشه خاک بر سر مایکرو با این معرفیش :D آیپی به این بزرگی اونوقت اینجوری بی سر و صدا؟ اگر هم قرار نیست انحصاری بشه که باز خاک بر سر مایکرو :D
در کل خبر خوش‌حال کننده‌ایه . Machine Games ثابت شده است. ولی از یه طرف دوست داشتم این آیپی رو برو بچ Respawn کار کنن. با اون تجربه‌ای که سر Jedi: Fallen Order کسب کردند میتونستند یه ایندینا جونز ماجراجویی خفن تحویل بدن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: evil dead

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
با توجه به سابقه ماشین گیم ادونچر اول شخص چرا که نه ؟ همین ولفنشتاین ها به شدت روی روایت داستان و کات سین تمرکز داشتن (با اینکه تماما اول شخص بودن) اینجا هم به احتمال زیاد همینجور خواهد بود .این همه ادونچر سوم شخص منتشر شده به شخصه واسه تنوع هم که شده ادونچر اول شخص کاملا استقبال میشه .
خوب فکر کن بخوای از ساختمون و کوه بری بالا و... یا استفاده از طناب معروفش
واقعا سوم شخص می طلبه :D نمیشه با ولفنشتاین مقایسه کرد
هدف ایندیانا جونز ماجراجوییه نه صرفا شلیک و کشتن دشمن
باید صبر کرد و دید چه آشی تحویل میدن :D

• Like
Reactions: stanley

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
از ته دل امیدوارم بازی اول شخص باشه تا جلز و ولز سوم شخص لاور ها رو ببینم>:) ولی بی شوخی واقعا چه قدر ناز می کنید، چه بازی سوم شخص باشه، چه اول شخص باشه، اگر درست کار شده باشه هیچ فرقی توی لذت بردن من یکی از بازی نداره:-" با این که از wolfy 2 به شدت بدم میاد و حتی عقیده دارم بازی کاملا متوسط به همراه کلی قسمت بد و ناتمام هست و شاید overrate ترین بازی نسل باشه ولی wolfy new order رو دوست دارم و هنوز اعتمادم به ماشین گیمز کامل از بین نرفته. چیزی که خیلی توی سابقه کاری این استودیو مشخصه اینه که اینا اول عاشق داستان سرایی هستن بعد بازی سازی، برید تریلر E3 هر دو wolfy رو ببینید، تریلر بازی اول کلا کات سین های سینماتیک هست و دومی از ۸ دقیقه و بیست ثانیه تریلر، ۷ دقیقه اش کات سینه بعد به گیم پلی میرسه:D یعنی هر چه قدر به قدرت داستان سراییشون اعتماد دارم(مگر این که مثل wolfy 2 داستان ناقص بخوان تحویل بدن) از نظر گیم پلی خیلی بهشون شک دارم...

KamiRedfalcon

کاربر سایت
Jan 9, 2021
26
اگه بازی قراره انحصاری باشه خاک بر سر مایکرو با این معرفیش :D آیپی به این بزرگی اونوقت اینجوری بی سر و صدا؟ اگر هم قرار نیست انحصاری بشه که باز خاک بر سر مایکرو :D
در کل خبر خوش‌حال کننده‌ایه . Machine Games ثابت شده است. ولی از یه طرف دوست داشتم این آیپی رو برو بچ Respawn کار کنن. با اون تجربه‌ای که سر Jedi: Fallen Order کسب کردند میتونستند یه ایندینا جونز ماجراجویی خفن تحویل بدن.
اها نه اين برنامه خيلي به ماكرو بر نميگرده و براي همين هم توييتر بتسدا خبر رو نشر رداد و فقط ارون گرينبرگ ريتوييت كرد خبر رو
خوب بتسدا كمپاني بزرگيه و قبل از خريده شدن برنامه هاي زيادي داشته براي نسل جديد

تا جايي كه من دنبال كردم بايد قراردادشون نهايي بشه و احتمالا تغيير اسم رو هم شاهد خواهيم بود چون همه زير مجموعه ماكروسافت ميشن عملا

حتي تو توييتر بحث سر انحصاري بودن و نبودن هم خيلي داغ بود :D

• Like
Reactions: FERYGAMER

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امیدوارم بازی خوبی بشه .

از ته دل امیدوارم بازی اول شخص باشه تا جلز و ولز سوم شخص لاور ها رو ببینم>:)

یعنی با این پست میخوای بگی شما جلز ولز میزنی وقتی بازی سوم شخص ؟

دوست عزیز حتما نیاز با یک مشاور صحبت کنی .

KamiRedfalcon

کاربر سایت
Jan 9, 2021
26
البته ژانر هم ميتونه سوم شخص و هم اول سخص باشه
منتهي سابقه استوديو اونقدر مهم نيست
مثلا Respawn كه اعضاي اينفينيتي وارد قديم هستن و جز ابر fps سازها ميان و Star Wars Jedi رو سوم شخص ميسازن

اونقدر قضيه مهمي نيست
بتسدا هم اول شخص ساز خوبيه مثله كارهاي اركين و مشين گيمز و هم مثله فالاوت ميتونه دوربين رو عوض كنه و هر دو حالت اول سخص و سوم شخص رو داشته باشه
سخت نگريد :D

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
امیدوارم بازی خوبی بشه .

یعنی با این پست میخوای بگی شما جلز ولز میزنی وقتی بازی سوم شخص ؟

دوست عزیز حتما نیاز با یک مشاور صحبت کنی .
اگر پست من رو یه جمله جلوتر میخوندی میفهمیدی که "چه بازی سوم شخص باشه، چه اول شخص باشه، اگر درست کار شده باشه هیچ فرقی توی لذت بردن من یکی از بازی نداره" و با دیدن عبارت "ولی بی شوخی" هم میفهمیدی که جمله قبل شوخی هست:-"

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اگر پست من رو یه جمله جلوتر میخوندی میفهمیدی که "چه بازی سوم شخص باشه، چه اول شخص باشه، اگر درست کار شده باشه هیچ فرقی توی لذت بردن من یکی از بازی نداره" و با دیدن عبارت "ولی بی شوخی" هم میفهمیدی که جمله قبل شوخی هست:-"

دوست عزیز من پست شما خوندم اما مشکل اینکه چیزی که شما باهاش شوخی کردین به قول خودتون هیچ چیز خنده داری نداره .

برای همین من اون بخش نقل قول کردم و در مورد همون بخش صحبت کردم اینکه کسی ناراحت بشه هیچ چیز خنده داری درش وجود نداره شوخی اصلا جالبی هم نیست .

چون شوخی و صحبت نشات گرفته از افکار ادم هاست راجب موارد مختلف .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر