Indiana Jones بازی جدید Machine Games معرفی شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
9D3bh3WnILo7VwgP.mp4_20210112_194444.385.jpg

بتزدا با یک تیزر از بازی جدید استدیو Machine Games (سازنده سری Wolfenstein) رونمایی کرد

Indiana Jones با همکاری Lucasfilm Games و به تهیه کنندگی Todd Howard در حال ساخت هستش . داستان بازی کاملا اورجینال خواهد بود

تیزر رونمایی :

View attachment 9D3bh3WnILo7VwgP.mp4

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
ماشین گیمز از 2017 عنوانی نداده اگه از cyber و young ای که با همکاری ارکین ساختن بگذریم.
ولف 3 مدتها پیش تایید شد پس احتمالا ولف 3 امسال یا سال بعد میاد و بعد اون ایندیانا .پس تا ریلیز فاصله داره
مگه اینکه برعکس باشه که بهش نمیخوره

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اخرین حرکت MG سر YOUNG BLOOD نگران کننده است. واقعا از لحاظ لول دیزاین و داستان و حتی گیم پلی بشدت افت کردن. امیدوارم این سبک لول دیزاین و داستان سرایی رو توی این بازی هم نیارن.
اول شخص بودن هم میتونه خیلی جذاب باشه.

KamiRedfalcon

کاربر سایت
Jan 9, 2021
26
اخرین حرکت MG سر YOUNG BLOOD نگران کننده است. واقعا از لحاظ لول دیزاین و داستان و حتی گیم پلی بشدت افت کردن. امیدوارم این سبک لول دیزاین و داستان سرایی رو توی این بازی هم نیارن.
البته يانگ بلاد غير از اينكه اسپين اف بود اساسش هم براي كواپ بود كه خوب اين به سياست اونموقع بتسدا بر مي گرده
افت نكردن ولف ٢ بازي ٢٠١٧ هست
و همين يانگ هم گيم پلي خوبي داشت منتهي كلا تو ديوار بود :D

خلاصه شما خيالت راحت اين بازي خوبي ميشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سوم شخص به این سبک بازی ها بیشتر میاد . بازی های معمایی / ادونچر

• Like
Reactions: Legioner 2

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
کاش اکشن ادونچر باشه و با نمای سوم شخص کیفشو ببریم :D شخصیت دکتر جونز کلا پتانسیل بسیار بالا تری از نیتن دریک داره و احتمال 99 درصد قراره انحصاریش کنن :D
شاید چون دیدن نمیتونن تومب ریدر رو صاحب بشن و آنچارتد خیلی روی کنسول سونی پر طرفداره گفتن عیب نداره میریم سراغ یه آی پی که هم ملت باهاش خاطره دارن هم زمینه داستانی قوی ای داره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
هنوز مشخص نیست بازی چندم شخصه ولی درکل چون بحثش پیش اومد ، ایندیانا جونز بدون سکوبازی تصورش برام سخته و با دید اول شخص هم فکر نمیکنم خوب در بیاد. یه مسئله دیگه اینکه من دوست دارم کارکترم رو با کاستوم معروف ایندیانا جونز موقع بازی ببینم همون پیرهن کرم یقه باز ، شلوار قهوه ای و از همه مهم تر عضو جدا نشدنی کارکتر ایندیانا جونز یعنی کلا لبه دارش که از جونش هم براش عزیز تره! توی دید اول شخص تمام اینها حذف میشن ( حالا جدا از کات سین ها ).

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,005
نام
روزبه
مهم انحصاری بودنش هست یا نه اگه انحصاری باشه که رقیب جدی انچارتد میشه. ماشین توانابی فنی بالای داره و‌ با بودجه مایکرو. میتونه بازی. عالی بسازه و. Day one روی گیم پس میاد

اگه انحصاری نباشه باید به فیل بگی دادا اشتباه میزنی??

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
عجب انتخاب خفنی! مشین گیمز واقعا تو ساخت بازی داستان محور خیلی کارش درسته، ولف 2 از نظر من بهترین شوتر نسل و یکی از بهترین داستان/روایت های ممکن بود. اینکه یهو امدن سراغ ایندیانا جونز خیلی هیجان انگیزه. فقط امیدوارم انحصاری نباشه ما هم بازی کنیم:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
عجب انتخاب خفنی! مشین گیمز واقعا تو ساخت بازی داستان محور خیلی کارش درسته، ولف 2 از نظر من بهترین شوتر نسل و یکی از بهترین داستان/روایت های ممکن بود. اینکه یهو امدن سراغ ایندیانا جونز خیلی هیجان انگیزه. فقط امیدوارم انحصاری نباشه ما هم بازی کنیم:D
نگران نباش انحصاری نیست، رو PC هم میاد.
:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

یانگ بلاد هر چیزش بد بود، Level Designـش ACE بود. البته بخش Level Design رو Arkane طراحی کرده بود که خداوندگار LD در بازی‌های کامپیوتری هستن :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یانگ بلاد هر چیزش بد بود، Level Designـش ACE بود. البته بخش Level Design رو Arkane طراحی کرده بود که خداوندگار LD در بازی‌های کامپیوتری هستن :D
من فن آرکین ام ولی راستش من راضی نبودم نسبت به بقیه نسخه های سری. DH2 قطعا خداوندگار لول دیزاینه. ولی این مدل لول دیزاین به این سبک بازیهای شوتر نمیخوره. اینا توی ولف ۲ واقعا به جاهای خوبی رسیده بودن.

• Like
Reactions: G4m3rX and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر