Immortals: Fenyx Rising

165368

Developer: Ubisoft Quebec
Publisher: Ubisoft
Director: Scott Phillips
Composer: Gareth Coker
Genre: Action-adventure
Platforms: PS4\PS5\XOne\XSX\XSS\Nintendo Switch\Microsoft Windows\Google Stadia

Release Date: December 3, 2020
پنجشنبه 13 آذرماه 1399

جدید ترین عنوان کمپانی یوبیسافت که در E3 2019 با نام Gods and Monsters معرفی شد و قرار بود در 25 فوریه 2020 منتشر شود با تاخیری حدودا یکساله در سوم دسامبر 2020 برای پلتفرم های مقصد عرضه خواهد شد.

داستان
پس از حادثه ای، سربازی یونانی به نام Fenyx خود را در Golden Isle در میان دریا می یابد. حال او باید خدایان یونانی را از بند تایتانی به نام Typhon که به دنبال انتقام از زئوس و دیگر المپ نشینان به دلیل تبعید شدن به تارتاروس است، نجات دهد...

داستان بازی روایتی نو و نه چندان جدی و خونین از اسطوره ها و افسانه های یونانی است. روایت کننده اصلی داستان پرومتئوس بخشنده آتش، یکی از تایتان های اسطوره ای یونان است.

165377 165378 165380

گیمپلی

• منبع الهام اصلی ساخته جدید کمپانی فرانسوی عنوان تحسین شده The Legend of Zelda: Breath of The Wild است. این الهام گیری حتی تا جایی پیش رفته که گاهی اوقات شباهت های بین این دو عنوان غیر قابل انکار است.
  • Golden Isle از مناطق مختلفی تشکیل شده که Fenyx به صورت آزادانه قادر به گشت و گذار در آن ها میباشد. همچنین قلعه ای در وسط نقشه بازی قرار دارد که از آن دودی قرمز رنگ خارج میشود.
  • شما در بازی قادر به بالا رفتن از تقریبا تمامی موانع موجود در جهان بازی هستید، البته اگر Stamina مورد نیاز آن را داشته باشید.
  • جنسیت، ظاهر و سلاح های کاراکتر قابل انتخاب و تغییر است.
  • با گلایدر میتوانید در مناطق بازی گشت وگذار کنید.
  • همانند Phobos در عنوان AC Odyssey اسبی در طی ماجراجویی شما در Golden Isle، شما را همراهی خواهد کرد
  • درخت مهارت های بازی به سه بخش اصلی جست و جو، مبارزه و توانایی در حل پازل هایی که به قدرت فیزیکی نیاز دارند و در سرتاسر جهان بازی پخش شده اند، تقسیم میشود.
  • مقبره هایی در Golden Isle به نام Vaults of Tartarus وجود دارد که پلیر میتواند با انجام چالش ها و ماموریت های موجود در آن به وسیله ابزار ها و توانایی های موجود، کاراکتر خود را ارتقاء دهد.
  • همچنین مینی باس هایی در این جزیره وجود دارند که پلیر با شکست دادن آن ها میتواند خط سلامتی خود را افزایش دهد.
  • منابعی در جهان بازی وجود دارند که میتوان سلاح و زره Fenyx را به وسیله آن ها ارتقاء داد، به علاوه میتوان با استفاده از منابع موجود ترکیباتی برای ارتقای کوتاه مدت Attack,Stamina,Health و Defense ساخت.
  • Fenyx با یک شمشمیر برای ضربات سبک، یک پتک برای ضربات سنگین و یک تیروکمان به همراه زرهی که دارای دو بخش Head و Chest است مجهز شده است. هر کدام از این تجهیزات قابل ارتقاء هستند که بعضی از آن ها قابلیت های خاصی را در اختیار پلیر قرار میدهند.
  • میتوان پوسته سلاح های و زره ها را به جای یک دیگر استفاده کرد.
  • در این عنوان سلاح ها بر اثر اسفاده زیاد از بین نمیروند بلکه با پیشبرد داستان و گشت و گذار در جهان بازی میتوان آن هارا با سلاح های بهتر جایگزین کرد.
Screenshots

165381 165382

165384 165385

165386 165387

165391 165393

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من ندیدم این تاپیکو.
چه عجب یه تاپیکی برا این زبون بسته هم زد یکی. :D
صادقانه بگم همین الان برا هیچ بازی معرفی شده ای که در ۱ سال اینده عرضه میشه اندازه این هایپ نیستم.
مبارزات و پازل ها و اون جهان باز وسیع اساطیریش خیلی جذاب بود برام.

مشخصه اساسینز اودیسه و زلدا برث اف د وایلد رو گزاشتن جلوشون و کپی کردن ولی بازم اگه نتیجه چیز خوبی باشه، برا مایی که دستمون از BOTW جدا بوده خیلی خبر خوبیه.
اینم یه گیم‌پلی ۱.۵ ساعته از بازی:

مسلما از این بازیاست که تو این فروم فوقش ۲۰ صفحه جلو بره. این استایل گرافیکی و مشخصات فنی طرفدار نداره ولی خب من به شخصه خیلی خیلی هایپم براش. امیدوارم خراب نکنه که یه روزی روزگاری بتونم بگیرمش.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
من ندیدم این تاپیکو.
چه عجب یه تاپیکی برا این زبون بسته هم زد یکی. :D
صادقانه بگم همین الان برا هیچ بازی معرفی شده ای که در ۱ سال اینده عرضه میشه اندازه این هایپ نیستم.
مبارزات و پازل ها و اون جهان باز وسیع اساطیریش خیلی جذاب بود برام.

مشخصه اساسینز اودیسه و زلدا برث اف د وایلد رو گزاشتن جلوشون و کپی کردن ولی بازم اگه نتیجه چیز خوبی باشه، برا مایی که دستمون از BOTW جدا بوده خیلی خبر خوبیه.
اینم یه گیم‌پلی ۱.۵ ساعته از بازی:

مسلما از این بازیاست که تو این فروم فوقش ۲۰ صفحه جلو بره. این استایل گرافیکی و مشخصات فنی طرفدار نداره ولی خب من به شخصه خیلی خیلی هایپم براش. امیدوارم خراب نکنه که یه روزی روزگاری بتونم بگیرمش.
من خودمم برای این بازی خیلی هایپ بودم!(و الانم دوست دارم تجربه ش کنم واقعا!)
ولی به نظرم ضربه ای که گنشین به این زد، خیلییی زیاد بود:D

یعنی بازی یه جورایی "الهام گرفته از زلدا، ولی برای باقی پلتفرم ها هم میاد" بود...
که دقیقا Genshin Impact اومد چنین حرکتی رو به صورت F2P زد:-" و یه جورایی مخاطب ها رو جذب و سیراب کرد از کمبود زلدا:-"

حالا امیدوارم موفق بشه...ولی خوب...یکی دو ماه دیر اومد:-"

• Like
Reactions: mobin.hb96

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
من خودمم برای این بازی خیلی هایپ بودم!(و الانم دوست دارم تجربه ش کنم واقعا!)
ولی به نظرم ضربه ای که گنشین به این زد، خیلییی زیاد بود:D

یعنی بازی یه جورایی "الهام گرفته از زلدا، ولی برای باقی پلتفرم ها هم میاد" بود...
که دقیقا Genshin Impact اومد چنین حرکتی رو به صورت F2P زد:-" و یه جورایی مخاطب ها رو جذب و سیراب کرد از کمبود زلدا:-"

حالا امیدوارم موفق بشه...ولی خوب...یکی دو ماه دیر اومد:-"
genshin که هنوز برای همه ی پلتفرم ها نیومده و درضمن از لحاظ داستانی چیزی برای گفتن نداره. ولی من به داستان این بازی خیلی امید دارم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
genshin که هنوز برای همه ی پلتفرم ها نیومده و درضمن از لحاظ داستانی چیزی برای گفتن نداره. ولی من به داستان این بازی خیلی امید دارم.
جانشین زلدا... برای خود سوییچ نیمده، و xbox :-"
خود سوییچ اصل جنس رو داره(گرچه خوب بعد این همه سال ملت تجربه جدید میخوان:-" )
در مورد Xbox بله...تنها پلتفرمی که نداره چیزی:-"

در مورد داستانی هم مخالفت خود را اعلام میکنم:-" دو آرکی که داستان رو گفتن خوب بودن
و هینت ها ( و ایونت ها هم) از آینده هم جذابن:-"

بعید میدونم این بازی هم چندان داستان خاصی داشته باشه...اونایی که زدن...داره؟ :-"

• Like
Reactions: Rohshen

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,651
چندوقته تو این فکرم IF با اینکه اومده چرا هیچ صدایی ازش در نمیاد؟ تو این فروم تحویل گرفته نشده یا کلا بازی جالبی در نیومده؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
بعید میدونم این بازی هم چندان داستان خاصی داشته باشه...اونایی که زدن...داره؟ :-"
چندوقته تو این فکرم IF با اینکه اومده چرا هیچ صدایی ازش در نمیاد؟ تو این فروم تحویل گرفته نشده یا کلا بازی جالبی در نیومده؟
2020-12-26.png
+چندتا از دوستان که بازی کردن خیلی تعریف کردن.
بازی های Ubi هرچی سر و صداش کمتر باشه بهتره انگار. :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان، نسخه DEMO بازی با حجم تقریبا 3.5 گیگ برای دانلود اومده?، اوناییکه برای خرید بازی شک دارند این دمو رو بازی کنند بعد تصمیم بگیرند. خودم 5 دقیقه بازیش کردم از گیم پلی اش خیلی خوشم اومد?

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من دیشب دمو رو گرفتم و یک راست 2 ساعت تموم بازی کردم. :D
دمو خیلی خوبه ... :D خیلی خیلی خوبه :D واقعا شدیدا رفتم تو این فاز که هرجور شده باید امروز و فردا بازیو تهیه کنم :D خیلی حال کردم جدن

کلا با همه چیز بازی وحشتناک حال کردم و به عنوان یک کپی از BotW، حد اقل یک کپی بشدت خوشساخته :D:)) منم BotW رو فقط حدود 20 ساعت توی امولاتور زدم و نشد بیشتر بازی کنم (و همونشم واقعا باید گفت What a game!!!) ولی این قشنگ در نبود اون میتونه ادمو سیراب کنه :D
فان بودن داستان و دیالوگ ها، کمبت، پازل ها، در کل همه چی خیلی خوب بود تو این دو ساعت. چیزی که منو مبهوت کرد طراحی بازیه :D فقط عکسای زیرو ببینین :x:x (روی PS4 FAT)

پ.ن.1 حیف که اینقدر استقبال از بازی کم بوده. حیف...
پ.ن.2 من 2-3 روزه رفتم تو این خط که بازیو بخرم. اتفاقا دیشب داشتم به علی @voldmort میگفتم اینو... با این دمو هم شدیدا تصمیمم قطعی تر شده ولی مشکل این وسط اینه که اصلا بازی پیدا نمیشه :| جدن هرکس جاییو میشناخت اکانتی بازیو میفروختن خبر بده :(

پ.ن.3 اها راستی همین دمو هم فکر کنم تا حد زیادی قسمت های پنهان داره که با گشت و گذار میتونید پیداش کنید. من خودم 1-2 تا پازل و دانجن پنهان پیدا کردم و شدیدا حال کردم.

آخرین ویرایش:

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
من گرفتم بازی رو تخفیف که خورده بود ولی روی کنسول وان معمولی شبیه نینتندو سوییچه:(فعلا ولش کردم تا کنسول جدید اگه گیرم امد بازی کنم

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
منم ساعتها مشغول بازی کردن این هستم ولی به عنوان کسی که زلدا رو 400 ساعت بابالاترین کیفیت بازی کرده این بازی یه کف دست اب از اقیانوس زلدا هم محسوب نمیشه
در هر حال وقتی اینو بازی میکنی میفغهمی مکانیزم بازی زلدا چقدر بزرگ و افسانه ای بوده که سازندگان بازی سالها و دهه های بعد هم ازش الگو برداری کنن و المانهای بازیهاشون رو بر اساس اون بسازن

• Like
Reactions: Rohshen

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر