IGN بهتره یا GameSpot؟

از نظر نقد و امتیازدهی IGN منصفانه تر عمل میکنه یا GameSpot؟

• IGN بهتره

رای‌ها: 47 42.0%
  • GameSpot بهتره

رای‌ها: 65 58.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    112

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
همتون با سایتهای IGN و GameSpot کاملا آشنا هستید، دو تا از معروفترین سایتها در زمینه نقد و امتیازدهی به بازیها.
برخی از موارد توی امتیازدادن اختلافهای زیادی بین نمرات این دو سایت وجود داره.
به عنوان مثال بازی Aion یه عنوان MMORPG که سال گذشته واسه پی سی عرضه شد.
سایت GameSpot به بازی نمره 6.5 از 10 رو اختصاص داد در صورتیکه بر عکس IGN به بازی نمره 8.5 از 10 رو اختصاص داد. نمونه دیگش نسخه پی سی بازی Lost Planet بود که GameSpot به بازی 7 از 10 داد ولی IGN نمره ای بهتر از 5.8 از 10 به بازی نداد.
حالا به نظر شما توی نقد و امتیازدهی کدوم سایت بهتر و منصفانه تر عمل می کنه؟

• Like
Reactions: Bayonetta

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به نظر من الان گیم اسپات چندان جالب کار نمیکنه و IGN بهتر نمره میده.گیم اسپات بیشتر سعی میکنه امتیازات عجیب و غریب بده تا نمره منصفانه و درست!
من که نمرات GT رو به همه این سایت ها ترجیح میدم

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به نظر من GameSpot بهتره چون بعضی مواقع IGN یا به بازی بیش از حد نمره میده یا اینکه اونقد بهش کم میده که بازی با مخ میخوره زمین.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Game Spot در چند بازی نمره ی قابل باورتری داده. IGN معمولا از GS نمرات بالاتری میده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
IGN
درسته خیلی وقتا جوگیر میشه و یه دفعه یه امتیازایی میده که بعدآ خودش پشیمون میشه :D ولی از حال و هوای سایتش خوشم میاد ! مقاله ها و مصاحبه هاش هم خیلی خوبه. در زمینه امتیاز دادن هم به خاطر اینکه جز به جز امتیاز میده و یه دفعه یه عدد کامل جلوی آدم نمیذاره , بهتره !

• Like

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
در زمینه امتیاز دادن هم به خاطر اینکه جز به جز امتیاز میده و یه دفعه یه عدد کامل جلوی آدم نمیذاره , بهتره !
البته تو این مورد هم بعضی اوقات جوگیر میشه:D
مثلا همین دو هفته پیش به نصف قسمتهای SC: C داده بود 8.5، به نصفش داده بود 9. بعد میانگین کلی شد 9.3 !:biggrin1:
====
من نمیدونم چرا از تک تک نمره دادن خوشم نمیاد!:confused: در کل من GS رو بهتر میدونم...

• Like

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
منم با هیچکدام موافقم
gamespot که اصلا جزء باقالیاست
ign هم گاهی یه دو سه تا نمره درست حسابی میده اما باز به درد نمیخوره
من تو سایت های بازی videogamer رو از همه بیشتر قبول دارم

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
gamespot چون کیلویی نمره نمیده برعکس ign ( البته این سایت هم بعضا کیلویی میده ) هرچند gamespot هم بعضا خوشحال میزنه و اعصاب ادم را بهم میزنه که بگه ما متفاوتیم ولی در کل این سایت نمره ای میده کمتر از اون اصلا حقش نیست . نه سیخ میسوزه و نه کباب :biggrin1: چند بار هم حالم را گرفته:biggrin1: و ممکنه باز حالم را بگیره ولی قبولش دارم .

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
به نظر من IGN بهتر و تخصصی تر عمل میکنه
بعضی وقتها یه نقص هایی از GAMESPOT دیده شده
هم تو امتیاز دهی هم تو نقد
یه مورد رو که خودم 3 سال پیش شاهد بودم زمان انتشار dead head fred واسه PSP بود
که gamespot به بازی امتیاز 8 رو داد و در عین ناباورری!!!! 24 ساعت بعد امتیازش به 6.5 تغییر پیدا کرد!!!
در حالی که اکثر سایتها به بازی امتیاز بالای 7.5 داده بودن
یادمه اون موقع کلی تعجب کردم!
حالا جدا از این مساله که امکان داره یه اشتباه بوده باشه
کلا نقد های ign رو بیشتر قبول دارم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
من انتخابهای ign رو بیشتر قبول دارم ولی امتیازهای gs رو بیشتر قبول دارم.gs بعضی اوقات در انتخاب بهترینها واقعا عجیب و غریب عمل میکنه:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر