Multi Platform I.G.I.: Origins

سازنده
Antimatter - Toadman Interactive
ناشر
Antimatter - Toadman Interactive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
180474

ORIGINS
I.G.I. Origins

Release Date: Coming Soon
Platform: PS4, Xbox One, PC
Developer: Antimatter Games
Publisher: Toadman Interactive

پس از گذشت 19 سال از I.G.I.-2: Covert Strike، نسخه جدیدی از فرنچایز I.G.I و نسخه سوم این مجموعه توسط Antimatter Games با استفاده از آنریل انجین توسعه‌یافته و توسط Toadman Interactive در تاریخ نامعلومی از سال 2022 میلادی منتشر خواهد شد. آی جی آی اوریجینز بازی شوتر اول شخص، اکشن و مخفی کاری می باشد و همانگونه که از عنوانش بر می‌آید، یک پیش‌درآمد یا پریکوئل برای نسخه های قبلی یعنی Project I.G.I و I.G.I.-2: Covert Strike می‌باشد.
180502

بازی در سال 1980 میلادی و در اواخر جنگ سرد روایت می‌شود و اولین بازی در سری I.G.I می‌باشد که دیوید جونز شخصیت اصلی آن نیست و بازیکنان می‌توانند از یک کاراکتر مرد یا زن با اسم رمز Regent، استفاده کنند. شما با ریجنت ماموریت ‌های مختلفی را برای سرویس‌های جاسوسی در سراسر جهان انجام می ‌دهید. همچنین در طول داستان با سرویس اطلاعات مخفی بریتانیا، یا همان MI6، همکاری خواهید کرد و در نهایت، با چگونگی شکل‌گیری سازمان Insitute of Geotactical Intelligence، یا به‌ طور مخفف I.G.I، آشنا خواهید شد. این عنوان همانند دو نسخه پیشین خود سبک شوتر اول‌ شخص و مخفی ‌کاری را دنبال می‌کند و طرفداران می‌توانند با انواع سلاح‌ ها و تکنولوژی‌ ها، از دوره جدید نابودی هسته‌ای جلوگیری کنند. انتشار I.G.I Origins برای کنسول های نسل نهم یعنی پلی‌ استیشن 5 و اکس‌باکس سریز ایکس و سریز اس مشخص نیست، اما با توجه به تاریخ عرضه آن در 2022 احتمالش وجود دارد.

پس از گذشت حدودا یک سال از آخرین اطلاعات منتشر شده و تریلر بازی، کانال یوتیوب توسعه‌دهنده IGI: Origins یعنی Antimatter Games با انتشار ویدئویی از مراحل ساخت بازی خبر داد.
ریچ بارهام، کارگردان بازی درباره اشتیاق آنتی‌متر گیمز برای زنده نگه داشتن روح سری بازی I.G.I صحبت کرد:

"سلام همگی!
اینجا تیم آنتی‌متر گیمز هست. ما میدونیم که مدت زیادی از آخرین اطلاعات درباره آی‌جی‌آی اوریجینز گذشت؛ ما می‌خواهیم که در این (بخش) بهتر بشویم. پس همین‌گونه که پیش می‌رویم، ما هیجان‌زده‌ایم که اخبار و اطلاعات جدید بیشتری را درباره بازی و پیشرفتی که می‌کنیم، به اشتراک بگذاریم.
بیشترین سوالی که از شما دریافت کردیم درباره تاریخ انتشار بازی هست. ما سخت بر روی بازی کار می‌کنیم، توسعه بازی به خوبی پیش می‌رود و قرار است که (بازی) در 2022 منتشر شود. ما هنوز برای یک تاریخ عرضه دقیق آماده نیستیم، ولی مطمئن باشید به محض اینکه بتوانیم، بیشتر به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین برای اطلاعات بیشتر حتما چنل یوتوب ما را دنبال کنید.
سوال دیگری که از ما پرسیده شده بود، این بود که آیا کسی از تیم توسعه اصلی بازی یعنی "اینرلوپ استودیوز" بر روی "آی‌جی‌آی اوریجینز" کار می‌کند؟
تعداد زیادی از تیم ما در آنتی‌متر گیمز طرفداران بزرگی از بازی‌های اصلی (نسخه‌های اول و دوم) هستند، همان‌طور که خودتان هم هستید و درحالی که ما کسی از تیم توسعه اصلی (اینرلوپ استودیوز) نداریم ولی بسیار مشتاقیم که روح بازی‌های اصلی را زنده نگه داریم."
تیم آنتی‌متر گیمز از اهمیت نظرات و همینطور میزان اهمیتی که بازخورد های طرفداران برایشان دارد گفت و اینکه نظرات و بازخوردها نقش مهمی در شکل گرفتن بازی دارد و همینطور نتایج نظرسنجی را اعلام کرد.

c7a829e36a783b40c9087f73343286c8bb4b931f.jpg

همینطور به بعضی از سوالات جواب داده شد.

1. تاریخ عرضه بازی در چه زمانی است؟
می‌دانیم که چقدر مشتاق هستید تا بدانید دقیقا در چه زمانی میتوانید IGI Origins را بازی کنید. ما هم مشتاقیم که آن را به دستان شما برسانیم! در حال حاضر، ما می‌توانیم تایید کنیم که بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد. هروقت آماده رونمایی از تاریخ عرضه دقیق بودیم، شما اولین نفری خواهید بود که از آن مطلع می‌شوید!

2. بازی IGI Origins بر روی چه پلتفرم‌هایی منتشر خواهد شد؟
شما می‌توانید بازی را همین الان بر روی استیم به ویش‌لیست های خود اضافه کنید. ما اخبار بیشتری درباره سایر پلتفرم‌ها در زمانی دیگر خواهیم داشت.

3. مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی روی PC چیست؟
با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار، می‌توانیم مشخصات مورد نیاز را با شما به اشتراک بگذاریم.

4. آیا بازی دارای حالت چندنفره (مولتی‌پلیر) خواهد بود؟
بازی IGI Origins یک تجربه تک‌نفره خواهد بود.

5. آیا نسخه ریمستری از نسخه های اصلی منتشر خواهد شد؟
حق نشر بازی های اصلی (.Project I.G.I و I.G.I.-2: Covert Strike برای ناشران اصلی بازی محفوظ است بنابراین ما قادر به انتشار ریمستر نیستیم.

6. آیا شخصیتی در این بازی برمی‌گردد؟
ما در ماه‌های آینده، آپدیت ویدیویی بیشتری خواهیم داشت تا آشنایی بیشتری نسبت به شخصیت هایی که در حال ساخت هستند داشته باشید. گوش به زنگ باشید.

7. آیا استودیو آنتی‌متر گیمز با کیم جنسن (طراح صدای بازی های اصلی) در حال کار است؟
سوال خوبی است! ما هم طرفدار کیم جنسن و کار های ایشان هستیم! صدا برای ساخت تنش بسیار مهم است و ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا برنامه‌هایمان را در این مورد با شما به اشتراک بگذاریم.

8. بازی IGI Origins توسط چه موتور بازی در حال ساخت است؟
بازی در سال توسعه با استفاده از موتور آنریل انجین 4 است.

9. آیا نسخه بتا از بازی منتشر خواهد شد؟
با نزدیک‌تر شدن به تاریخ انتشار، اطلاعات دقیق‌تری را درباره بازی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

10. آیا ایستر اگ در بازی وجود دارد؟
احتمالا نمی‌توان به این سوال جواب داد! قرار است که یک سورپرایز باشد! اگرچه ممکن است ارزشش را داشته باشد تا ویدیوهای آپدیت مارا بررسی کنید تا شاید چیزی در آنجا هست یا نه...
در این آپدیت به مناسبت ۲۱ سالگی بازی Project I.G.I، تیم آنتی‌متر گیمز ویدیوی پشت‌صحنه‌ای از توسعه بازی منتشر کرد.

همچنین قبل از آن یک ویدیوی Top 10 از ۱۰ تا از بهترین لحظات طرفداران در سری بازی I.G.I منتشر کرده بود که در آن Kim Jensen، آهنگ‌ساز بازی‌های I.G.I حضور داشت و از تجربه خودش از مراحل توسعه بازی های Project I.G.I و I.G.I. 2: Covert Strike گفت.
ویدیوی منتشر شده توسط Antimatter Games که در آن درباره طراحی بازی صحبت و کمی از کانسپت آرت‌های بازی نشان داده می‌شود.
این ویدئو به مناسبت سالگرد عرضه I.G.I. 2: Covert Strike در سال ۲۰۰۳ منتشر شده است.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
دوستان خداییی بهترین بازی های که کاملاً در سطح بسیار زیاد شبیه IGI بودن رو میشه معرفی کنید یا اسمشون رو بگین .

خواهشاااااا معرفی کنید . خواهشااااا ^:)^:-j:x منظورم بازی هایی که واقعاً مخفی کاری باشه.

این بازی هایی که انجام دادم خیلی خیلی شبیه IGI بوده و به سبک بازی ای جی ای بود .
والله این سبک بازیها خیلی کم پیدا میشه که نزدیک به IGI باشه ولی تو استیم یک عنوان هست که 3-2 ورژن ازش منتشر شده به اسم Beyond Enemy Lines.

مشکلات خیلی داره ولی فکر کنم نسخه دومش نسبه به بقیه بهتر در اومده (خودم بازی نکردم)، ملت بخاطر نداشتن save وسط مراحل بهش گیر دادن :| :| :|
اما خب مشکلات دیگه هم داره، انتظار یک بازی پولیش شده نداشته باش، بد نیست خودت امتحان کنی.

از طرف دیگه نسخه های مدرن یا قدیمی Hitman فوق العادن.
اما اگه فقط برای مخفی کاری میخوای، خب نسخه های متعدد Splinter cell یکی از یکی بهترن.
James Bond 007: Blood Stone
James Bond 007: Legends
یاد این بازیها به خیر.
اگه به این سری خیلی علاقه داری ریمستر goldeneye میتونی روی PC بازی کنی با شبیه ساز.
در غیر اینصورت باید صبر کنی نسخه جدید James Bond رو خود IO سازنده سری Hitman داره میسازه، احتمالا یکی 2 سال دیگه خبری ازش میشنویم.
=====================
چرا من فکر کردم اینجا تاپیک بازیهای PC هست ؟:D
خب اون بخشهای استیم و شبیه ساز فاکتور بگیر::))

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
سیستم مورد نیاز بازی ای جی ای 3 اعلام شد :

• Operating system: 64-bit Windows 10.
  • CPU: Intel Core i3, AMD Ryzen 3.
  • Memory: 4GB RAM.
  • Graphics card: NVIDIA GTX 1060 2GB and above.
  • Storage: 2GB SSD.
IGI 3 Release Date, System Requirements, Trailer & Rumors
مشخصات مورد نیاز بازی هنوز توی استیم هم اعلام نشده

به نظر نمی‌رسه که منبع درستی باشه. توی لیست پلتفرم های بازی، PS5 و Xbox Series هست در صورتی که به طور رسمی همچین چیزی به طور رسمی اعلام نشده و فقط از کنسول های نسل ۸ و استیم اسم بردند.
تاریخ انتشار رو هنوز 2021 نوشته در صورتی که خیلی وقته اعلام کردند که به 2022 موکول شده. تایتل بازی رو هنوز IGI 3 نوشته. مشخصات مورد نیاز هم درست به نطر نمیاد، حجم بازی فقط 2GB؟ :D:|

پ.ن: اصلا مگه GTX 1060 2GB داریم؟
:))

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
مشخصات مورد نیاز بازی هنوز توی استیم هم اعلام نشده

به نظر نمی‌رسه که منبع درستی باشه. توی لیست پلتفرم های بازی، PS5 و Xbox Series هست در صورتی که به طور رسمی همچین چیزی به طور رسمی اعلام نشده و فقط از کنسول های نسل ۸ و استیم اسم بردند.
تاریخ انتشار رو هنوز 2021 نوشته در صورتی که خیلی وقته اعلام کردند که به 2022 موکول شده. تایتل بازی رو هنوز IGI 3 نوشته. مشخصات مورد نیاز هم درست به نطر نمیاد، حجم بازی فقط 2GB؟ :D:|

پ.ن: اصلا مگه GTX 1060 2GB داریم؟
:))

خلاصه اینکه سیستم زیاد قوی نمیخواد :D:))

• Like
Reactions: GTA San Andreas

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
یادش بخیر ..... چه روزهایی بود .

igi 1 i'm going in رو هر مرحلشو صد مرتبه بازی کردم :D اون موقع گرافیک کامپیوترم 64 بود .

تا اینکه igi 2 covert strike اومد ! با کلی زحمت و جور کردن پول گرافیک رو 128 کردم و این بازی رو راحت اجرا کردم .

به قدری این بازی رو دوست داشتم که ساعت ها پشت مانیتور مشغول این بازی بودم به طوری که چشم هایم اشکی شده بود 8->

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
272
یادش بخیر ..... چه روزهایی بود .

igi 1 i'm going in رو هر مرحلشو صد مرتبه بازی کردم :D اون موقع گرافیک کامپیوترم 64 بود .

تا اینکه igi 2 covert strike اومد ! با کلی زحمت و جور کردن پول گرافیک رو 128 کردم و این بازی رو راحت اجرا کردم .

به قدری این بازی رو دوست داشتم که ساعت ها پشت مانیتور مشغول این بازی بودم به طوری که چشم هایم اشکی شده بود 8->
من هردو بازی رو راحت با گرافیک 32 بازی کردم.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: comil2021

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
سلام

دوستان یک بازی دیگه که بازی کردم به شدت شبیه بازی IGI هست و کمتر شناسخته شده و دیده شده هستش :

داستانش در کره شمالی اتفاق می افتد : سبک بازی هم دقیقا دقیقاً مانند ای جی ای هست . شوتر اول شخص مخفی کاری اپن ورد :-c:x:D

بازی زیر خاکی شبیه ترین بازی به ای جی ای --- به نظرم تنها بازی لایق ای جی ای 3 غیر رسمی هست !!!!!!!!!!!!! چون هم گرافیک و هم گیم پلیش عالیسسسسسسسسسسسست !!!!!

Rogue Warrior

rogue_warrior_pc.jpg

بازي اکشن زيبا و جديد Rogue Warrior در ژانر اول شخص شليک کننده و سري بازي هاي Call of Duty است و داستانش جنگ قريب الوقوع ميان کره شمالي و جنوبيست.

بازي با گرافيکي عالي و سيستم مبارزاتي تاکتيکي تيمي و استفاده از موتور قدرتمند Unreal 3 هيجان اکشن اول شخص را به خوبي براي علاقمندان به همراه مي آورد.

وجود انواع سلاح هاي سرد و گرم در جريان بازي و داستان زيبايش بازيکن را مجدوب خود مي کند . مطمئنا تمامي علاقمندان به بازي هاي اکشن و ژانر اول شخص منتظر انتشار اين بازي بودند ..

سازنده : كمپاني Rebellion

ناشر : كمپاني Bethesda Softworks

تاريخ انتشار : December 1, 2009

رده بندي ژانر : اکشن اول شخص جنگي

ميزان دشوار بودن : متوسط .

زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نيم ساعت.

درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب براي تمامي افراد و گروههاي سني 17 سال و بالاتر .

ويژگي هاي بازي Rogue Warrior:

- گرافيک زيبا و نو آورانه هنري بازي با استفاده از محيطي موتور قدرتمند Unreal 3 توانسته محيطي واقعي و دلپسند و جذاب را به تصوير بکشاند .

- بازي زيباي داستاني انفرادي و قابليت ادامه بازي چند نفره تيمي تا سقف 4 بازيکن .

- هوش مصنوعي پيشرفته به کار رفته در دشمنان .

- داستاني مهيج که جنگ ميان دو کره را به نمايش مي گذارد

- بازي تيمي و تاکتيکي مدرن با صدا گذاري و افکت هاي تاثير گذار .

حداقل سيستم مورد نياز بازي Rogue Warrior:

Processor: 3.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent processor

Memory: 1 GB RAM (XP)/ 2 GB RAM (Vista)

Graphics: DirectX 9.0c compliant video card with 256 MB RAM (NVIDIA 7900 or better, ATI X1800 or better)

سيستم توصيه شده :

Processor: Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent processor

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compliant video card with 512 MB RAM (NVIDIA 8800 series, ATI HD2900 PRO or better)

NoOneLivesForever2.jpg

5126.rogueherops3.jpg

1882.rogueheroxbox.jpg

comil2021

کاربر سایت
Apr 9, 2021
243
سلام
یک بازی دیگر شبیه یا به سبک بازی ای جی ای IGI :

beyond enemy line

header.jpg

این بازی دقیقا شبیه بازی ای جی ای هست و با گرافیک بالاتر

سیستم مورد نیازی برای بازی های beyond enemy line 1 , 2

• Processor: Intel Core i5-2500K CPU or equivalent.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Graphics: Geforce GTX 570 or AMD Radeon HD 7850.
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 20 GB available space.
  • Additional Notes: Requirements for 1080p @ 60FPS, no official support for mobile or integrated GPU.
12.jpg 13.jpg
1.jpg 11.jpeg
9a5ad6409ab02a035104f2d0468059707cb2ea09.jpg 0.jpg Switch_BeyondEnemyLines_01.jpg unnamed.jpg

:-bd:-h8->(شما هم بازی های به این سبک و شبیه این بازی رو در همین تاپیک معرفی کنید) :Groupwave::Gunner::Headband:

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
انقدر از این بازی خاطره دارم که هرچی بگم کم گفتم.
سر نسخه اول، کامپیوترم فقط دو مرحله اول رو اجرا میکرد. سر مرحله ۳ که بارون میومد بازی گیر میکرد. گرافیکم 8 ATI بود :D هرچی به بابا گفتم پول بده نداد. تا اینکه شروع کردم پول جمع کردن. عید شد و با عیدی هایی گرفتم و با داداش کوچیکم پولامونو گذاشتیم رو هم و رفتیم اون کارت گرافیک ٨ رو دادیم، یه پولی هم دادیم و یه ۱۶ سَویج خریدیم (حالا برای نسل الان باید توضیح داد گرافیک سَویج چی بوده اصن :D) وقتی مرحله ۳ رو اجرا کردم و روون اجرا شد داشتم پرواز میکردم :))شب و روز بازی میکردم تا رسیدم مرحله آخر و یه ماه گیر کردم که چجوری تمومش کنم :D
تا رسید به نسخه دوم و دستگاهم سر همون نصبش منفجر شد:lol:با یه بنده خدایی صحبت کردم گفت کلا باید سیستم جدید بگیری. تازه دانشجو شده بودم و بی پول. دیگه رفتیم تو کار مخ زنی داداش بزرگم :-"بعد چند ماه پاچه خواری مخش رو زدم و رفتیم و یه سیستم هیولا جمع کردیم با گرافیک ۶۴ :D بازی رو اجرا کردم و گرافیکش رو دیدم اینجوری شدم :eek: تا مدتها هم نمیدونستم سیو داره. تا اینکه سر مرحله اون ژنرال چینیه گیر کردم و رفیقم بهم گفت ابله این نسخه سیو داره :))(البته فقط ۳ تا سیو میتونستی بکنی :| )
این بازی زمان خودش واقعا عالی بود. البته ایراداتی داشت. ولی عالی بود. امیدوارم این نسخه بر اساس کنسولهای نسل نهمی ساخته بشه و دوباره برگردیم به اون روزها :Crying1:

GTA San Andreas

کاربر سایت
Mar 22, 2017
249
نام
مهراد
مطمئنم 100 درصد که حداقل یک ماموریت در ایران - چین و روسیه رو داره .

مراحل برفی عالیییییییین حس بی نظیری دارن.
اگه تو ایران باشه امیدوارم مثل BF3 به کوچک‌ترین جزئیات و دیالوگ های ایرانی‌ها توجه کنن :D

• Like
Reactions: comil2021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر