I AM ALIVE

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام چرا جیتگ قدیمیه بهتره

سلام.
ببخشید اف تاپیکه.خودمم نمیدونم ولی تو تاپیک جیتگ نوشته بود این روشه جدیده در اصل جیتگ نیست ولی امکانات اونو داره اگه کنسولتون شرایط جیتگ اولی رو داره بهتره اونو انجام بدین.در کل زیاد فرقی نمیکنن.

micky

کاربر سایت
Aug 13, 2011
150
نام
حسین
سلام.
ببخشید اف تاپیکه.خودمم نمیدونم ولی تو تاپیک جیتگ نوشته بود این روشه جدیده در اصل جیتگ نیست ولی امکانات اونو داره اگه کنسولتون شرایط جیتگ اولی رو داره بهتره اونو انجام بدین.در کل زیاد فرقی نمیکنن.
ممنون از پاسخ

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم یه چندساعتی بازیش کردم ، بازی واقعا قشنگه ، جو خیلی زیبایی داره که کاملا گیمر رو توی وحیط و اتمسفر بازی غرق میکنه ، به نظرم یوبی اشتباه کرد که بازی رو به صورت Retail عرضه نکرد

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دوستان ارزش 800 پوینت رو داره؟لطفا کامل توضیح بدید داستان رو هم من تریلرش رو دیدم اما کلا مثل انپارتد و التیر بپر و بچسب بود و همه ساختمونا خراب شده بودن و چند نفر اومدن و اونارو کشت!

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
الحق بازی قشنگی بود . حیف کوتاه بود. خیلی حال داد
در مور داستان بازی هست
دوستان اون اخر بازی که دختره از سر میز بلند شد وقتی فیلم دوربین رو دید کی بود؟ دختر شخصیت اصلی بازی بود ؟ بزرگ شده بود درسته ؟ شخصیت اصلی بازی مرد؟ چون وقتی تموم شد دوربین وسایل شخصیت اصلی رو نشون داد

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
دوستان ارزش 800 پوینت رو داره؟لطفا کامل توضیح بدید داستان رو هم من تریلرش رو دیدم اما کلا مثل انپارتد و التیر بپر و بچسب بود و همه ساختمونا خراب شده بودن و چند نفر اومدن و اونارو کشت!

داره. بازی یوبی سافت بد نمیشه. شبیه انچارتده . اما یه سبک دیگه. انچارتد از تامب رایدر تقلید کرد .اینم از انچارتد اما در کل این سبک قشنگه و ارزش بازی رو داره.

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام
من الان اون مرحله ای هستم که یه دختر بچه ی کوچیک رو کاراکتر بازی همراه داره و وارد یه آپارتمان هست، طبقه س اولم باید به طبقه ی 3 بره، پله ها هم خرابه باید چیکار کنم؟
خیلی ممنون.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من الان اون مرحله ای هستم که یه دختر بچه ی کوچیک رو کاراکتر بازی همراه داره و وارد یه آپارتمان هست، طبقه س اولم باید به طبقه ی 3 بره، پله ها هم خرابه باید چیکار کنم؟
خیلی ممنون.
سلام.
توی همون طبقه دوم روی یه قسمت از دیوار یه سری سنگ هستن که میتونید ازشون برید بالا........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر