I Am Alive دیجیتال فقط یک شوخی بود!!

• Thread starter Thread starter $Dante$
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

به نظر شما I AM ALIVE می تواند موفق شود؟

• حتما می تونه!

رای‌ها: 32 69.6%
  • اصلا امکان نداره.

رای‌ها: 14 30.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    46

$Dante$

کاربر سایت
سایت فرانسوی JeuxVideoاعلام کرده است که گزارشی که مبنی بر عرضه I AM ALIVE بصورت دیجیتال خبر داده است فقط یک شوخی بوده!!!:-o
Jade Raymond تهیه کننده شرکت Ubisoft اعلام کرده که این کار درست نیست و ما فصد عرضه بازی بصورت دیجیتال را نداریم.
این درحالی است که این شرکت سه شنبه گذشته اعلام کرده بود بازی انتظارات ما را برآورده نکرده و به موفقیت بازی ایمان نداریم.همچنین در پی این اتفاقات سایت رسمی بازی هم بسته شده بود.
سایت JeuxVideo در وب تلویزیونی Warpzone اعلام کرده که از خود Jade Raymond این اطلاعات را دریافت کرده!
I AM ALIVE ابتدا در E3 2008 با نام Darkworks معرفی و برای انتشار در سال 2009 آماده می شد که استودیوی شانگهای یوبی تصمیم گرفت که بازی از دوباره از اول باید ساخته شود و نهایتا یوبی تاریخ انتشار بازی را در سال 2010 عنوان کرد که مشکلاتی که خواندید پیش آمد.
I AM ALIVE طبق آخرین تریلر خود که در ماه ژوئن گذشته عرضه شده قرار است در سال 2011 به بازار عرضه شود.
منبع:http://www.vg247.com/2011/02/07/i-am-alive-digital-only-report-was-a-joke/
iamalive3.jpg

• Like
Reactions: S.T Infamous
چه شوخی بی مزه ای!
I Am LoL!
فکر نکنم شوخی بود.موج منفی که بعد از اون خبر بوجود اومد و نتیجه ی آن زیر سوال رفتن اعتبار Ubisoft بود باعث شد نظرشونو عوض کنند.الان حدود 3 سال گذشته این ها هنوز یه عکسم از بازی نشون ندادند.
اصلا چه معنی داره شوخی کنند. حالا اگه تو April بودیم یه چیزی:d.

مطمئنم روزی که بازی عرضه بشه 180 درجه(حالا نه تا این حد!:دی)با اون چیزایی که تا الان گفتن فرق داره!از نظر ایده ی ساختش و اینا.
من که امیدی بهش ندارم!اصلا هم منتظرش نیستم.

دیدن اعتراضای مردم زیاد بوده گفته شوخی کردم

تا قبل از این جریانات خیلی بهش امید داشتم ولی الان دیگه به نظرم به یه معجزه احتیاج داره تا بازی موفقی بشه

فکر نکنم شوخی بود.موج منفی که بعد از اون خبر بوجود اومد و نتیجه ی آن زیر سوال رفتن اعتبار Ubisoft بود باعث شد نظرشونو عوض کنند.الان حدود 3 سال گذشته این ها هنوز یه عکسم از بازی نشون ندادند.
اصلا چه معنی داره شوخی کنند. حالا اگه تو April بودیم یه چیزی:d.

دقیقا همینطوره اینا پشیمون شدن حالا دارن می گن شوخی بود!
=======================================================
ولی به نظرم بازی می تونه موفق بشه.

مطمئنم روزی که بازی عرضه بشه 180 درجه(حالا نه تا این حد!:دی)با اون چیزایی که تا الان گفتن فرق داره!از نظر ایده ی ساختش و اینا.
من که امیدی بهش ندارم!اصلا هم منتظرش نیستم.
اصلا من این یوبی رو خیلی دوست دارم! بازیش رو نمایش میده قشنگ، بعد یه سال بعد کامل تغیرش میده، مرض داره؟ کرم داره؟ چیه نمیدونم POP 3 رو نمایش داد اصلا بازی عوض شد. AC که تقریبا گیم پلیش نسبت به X06 کاملا ویرایش شد و البته محدود تر، SCC هم که 2007 کجا و 2010 کجا، خود درگیری شدید ...

منم اصلا امید ندارم اصلا دنبالش نمیکنم، اصلا هیچ ایده ی خاصی برای این بازی پیدا نمیکنم. خدا کنه اشتباه کنم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or