Nintendo Hyrule Warriors: Age of Calamity

164204

hwaoc_english_logo-png.164383

ناشر: Nintendo
سازنده: Koei Tecmo
سبک: Musou - Hack'n Slash
تاریخ عرضه: 20 نوامبر 2020

داستان:
داستان Hyrule Warrios: Age of Calamity روایتگر وقایع نبرد بزرگ هایریول با Calamity Ganon است که 100 سال پیش از وقایع Zelda: Breath of the Wild رخ داده. با هجوم نیروهای شیطانی و نزدیک شدن تهدید ظهور Calamity Ganon، لینک جوان به همراه شاهزاده زلدا و ملازم اش Impa باید 4 قهرمان موعود را از چهار تمدن حاضر در هایریول را متحد کرده و روبروی خطر پیش روی را بگیرند.

گیم پلی:
مشابه دیگر عناوین Musou و Dynasty Warriors، این بازی بر مبنای هجوم و حمله به موج های عظیم دشمنان، گرفتن پایگاه ها و شکست باس های قدرتمند تمرکز دارد. بازی از Local Co-op تا 4 نفر بهره می برد و تا به حال 8 شخصیت برای آن تایید شده.
استایل بازی نیز بر مبنای عنوان اخیر فرنچایز زلدا، Breath of the Wild بوده و المان های مختلفی اعم از قابلیت های Sheikah Slate، دشمنان آشنای بازی و قابلیت هایی مانند شیلد سواری و گلایدر نیز در این بازی حضور دارند.

شخصیت ها:
به زودی آپدیت می شود.

ehzkxljxyaazr5h-jpeg.164207

تریلر معرفی بازی توسط تهیه کننده بازی، ایجی آئونوما

===

تریلر معرفی بازی

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خو خو
اطلاعاتی که از استریم بازی ترجمه شده گرفتن

• تبلت شیکاه برای هر کاراکتر قابلیت متفاوت داره. لینک با تبلت شیکاه میتونه ریموت بمب پرت کنه، در حالی که زلدا قابلیت قفل کردن زمان واسه دشمنا رو به واسطه تبلت داره
  • ساختار گیم پلی بازی به لحاظ سیستم فینیشر شباهت زیادی به Hyrule Warriors اول داره
  • گیم پلی ایمپا خیلی نینجا طوره. دو تا بونشین داره همیشه و خلاصه که خیلی Cool ـه (این Commentator دختره یه بند می گفت "کاکّویی... کاکّویی حق هم داشت :D)
  • کسایی که از Breath of the Wild تو سیستم شون سیو داشته باشن یه شمشیر و سپر چوبی جایزه می گیرن
  • شمشیر سپری که گفتم یه قابلیت Auto-Guard شانسکی داره که جلوی بعضی حمله ها رو اتوماتیک میگیره
  • کلا خیلی نمیخوان همه سوالا رو جواب بدن. مسلمه نمایش نهایی بازی نیست و خیلی چیزها رو هم میخوان مخفی نگه دارن
  • تریلر داستانی جدید دادن بیرون (که بالا گذاشتم)
  • فردا ساعت پنج به بعد نمایش بعدی بازی بعلاوه کاراکتر جدید قابل بازی نمایش داده میشه

• Like
Reactions: mr-game&watch

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
من خیلی خوب نتونستم نمایش ها رو دنبال کنم این گاردین نازنازی :D مشخص نشد نقشش چی هست که روی باکس بازی اومده (در حالی که ایمپا نیست)

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این مرموزه واتی نبود؟

من بعضی ها میگن یوگا است (از AlttP) که رسما ترکیبش با ییگای خودمون میشه Perfection
یه عده دیگه هم میگن این همون پیشگوئه است که به شاه روهام در مورد ظهور گنون گفته و عملا مقدمات ظهورشو جور کرده
داستان داره پیچیده میشه تازه >:)>:)>:)

• Like
Reactions: mr-game&watch

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
من بعضی ها میگن یوگا است (از AlBW) که رسما ترکیبش با ییگای خودمون میشه Perfection
یه عده دیگه هم میگن این همون پیشگوئه است که به شاه روهام در مورد ظهور گنون گفته و عملا مقدمات ظهورشو جور کرده
داستان داره پیچیده میشه تازه >:)>:)>:)
Fix it for you
:D

• Like

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
مطمئنم وقتی داشتم می نوشتمش تو فکرم A Link Between Worlds بود... نمیدونم چجوری AlttP دراومد از کیبوردم :))

من خوندم اول متوجه نشدم بعد یهو یادم اومد اون یارو جادوگره فیزیکش کلا متفاوت بود اسمش این نبود که یهو دوهزاری افتاد :D

--------
اف تاپیک:
173166
پست بعدیت رو تقدیم کن به استاد (ع.ا.ر) تا از خستگی در بیاد :D

• Smile

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر