Hunted: The Demon's Forge | PC

991427_161426_front.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: InXile
Publisher: Bethesda Softworks
Platforms: PC/PS3/Xbox 360
Genre: Fantasy Action Adventure
Release Date: June 01, 2011

بخش 2) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Screenshots
Trailer

بخش 3) توضیحات:

بازی Hunted: The Demon's Forge یک عنوان اکش ماجرایی سوم شخص است که شما در نقش دو جنگجو به نامهای E'lara و Caddoc بازی خواهید کرد.
بازی حالت Co-Op آنلاین البته بدون Splitscreen هم دارد (در هنگام بازی دو نفره تصویر نصف نخواهد شد). کاراکتر E'lara قابلیت استفاده از اسلحه های سبک و کمان را دارد و شخصیت Caddoc از اسلحه های بزرگ و سنگین استفاده خواهد کرد و این به این معناست که شخصیت E'lara بیشتر تمایل به مبارزات مخفی کارانه دارد در صورتیکه Caddoc یک جنگجوی تمام عیار است.

محیطهای بازی وسیع هستند و بازیباز آزادی عملی خوبی در پیشبرد مراحل دارد. همچنین بازیباز قابلیت استفاده از جادو را هم دارد.

نکاتی از بازی:

- بازی Hunted ترکیبی از دو بازی God of War و Gears of War است، که سیستم سنگرگیری بازی تقلیدی است از Gears of War.

- سازنده بازی یعنی استودیوی InXile یش از این عنوان نه چندان موفق The Bard's Tale را در کارنامه دارد.

- بازی با استفاده از موتور Unreal Ungine 3 در حال ساخت است.

- این بازی بر روی پلتفرمهای PC/PC3/Xbox 360 و در بهار سال آینده منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
انتظار گرافیک خیلی بالا نداشته باشید چون گرافیکش در حد بازی های 5 سال پیش هستش. نکته مثبت این بازی داشتن حالت co-op دو نفره است که هم از طریق لن و هم اینترنت می تونید بازی کنید. برای قسمت آنلاین هم فقط نیاز هست که یک اکانت game spy بسازید.
در کل بازی سرگرم کننده ای هست محصوصا وقتی دو نفره بازی میکنید. از دسته xbox هم بخوبی پشتیبانی میکنه. خوشبختانه بازیش هم نرم و روان اجرا میشه که البته با این گرافیکی که داره, همین انتظار رو هم باید داشت.
از این جور بازی های بزن بکش کنسولی که حالت دو نفره هم داشته باشه, کمتر واسه pc ساخته میشه.

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
الان یه خورده بازی کردم, چیزایی که تو 5 دقیقه به چشم میومد, گرافیک افتضاحه بازی و هوش مصنوعی نسبتن ضعیفش بود , البته به نظر میرسه که داستان جالبی داشته باشه, در کل من تصمیم گرفتم که تا تهش برم که ببینم چه جوریه البته اگه وسط کار پشیمونم نکنه . . . ;)

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام؛ والا ما تو کار اورجینال نیستیم ؛ هفته پیش که پست زدم بازیو مغازه ها اوروده بودن خواستم بخرم ؛واسه همین پرسیدم کی بازی کرده ؛
طبق گفته دوست عزیز که از بازی گفت ما منصرف شدیم از خریدش .

h_cj

کاربر سایت
Oct 30, 2007
37
به نظر من این از اون دسته از بازی های مزخرفی که اگه شروع کنی دیگه باید تا آخرش بری .
حداقل در مورد من که اینجوری بود :)
در ضمن بازی سه تا پایان داره و پیشنهاد میکنم از اول بازی تا پایان مجعون سحر آمیز رو ننوشید!!!

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
همین الان بازی رو تموم کردم:d . . . داستانش و پایانش خیلی قشنگ بود:d . . .فقط 1 سوال دارم: این بازی دوتا پایان داره یا یکی؟:-/

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
حیف 2 روز وقت و 3 تا دی وی دی که صرف دانلود و رایت این بازی کردم ! اگه این بازی رو 3 سال پیش میدادن خوب بود نه الان ... همه چیز ابتدایی و سادس....هیچ حس خوبی تو بازی کردنش به آدم القا نمیشه... طرفش نرین،مگه اینکه خیلی عاشق بازی هک و اسلش باشین!:(

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
الان مرحله 2 هستم. بازی خیلی هم بی پدر و مادر نیست.:d
هر چند با استانداردهای روز خیلی فاصله داره ولی بدک هم نیست.

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
الان مرحله 2 هستم. بازی خیلی هم بی پدر و مادر نیست.:d
هر چند با استانداردهای روز خیلی فاصله داره ولی بدک هم نیست.

تمومش کنی تازه بهت میچسبه . . . داستانش خییییییییییییییییلی تووووووووووووووپه . . . :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر