Hunt: Showdown | PC

w284_hero.jpg

Developer: Crytek
Publisher: Crytek
Genre: Survival, Shooter , Horror
Release Date: 22 Feb, 2018
Steam Page: Hunt Showdown

بررسی بازی Hunt: Showdown

Hunt: Showdown بازی هست که توسط استودیو ی خالق crysis یعنی کرایتیک ساخته شده و درسال 2014 معرفی شده بود که در 2018 به صورت دسترسی زود هنگام ( EARLY ACCESS ) در استیم قرار گرفته.

توضیح کوتاه:
شما در نقش یک شکارچی بازی میکنید که وظیفه داره باس فایت های بازی رو بکشه ( به انتخاب خودتون میتونه هرچندتا که میخواید باشه) و لوت کنه و در منطقه های تعیین شده فرار کنه از منطقه در همین میان گروه های دیگه هم همین وظیفه رو دارند .

خب یه توضیحاتی درباره ی روال بازی :D

شکارچی:
وقتی تو بازی میرید اولین کاری که باید بکنید گرفتن یه شکارچی که نسبت به سبک بازیتون میتونید سلاح و ابزار های که دوست دارید رو بگیرید سعی کنید کرکتری رو بگیرید که health bar ش کم ولی بزرگ باشه چون اینجوری اگه جونتون کم شد هر بانداژ میتونه یک عدد خط جوتنونو پر کنه.
اگر کرکترتون بمیره باید یکی دیگه بگیرید.

عکس زیر نمایی از کرکتر هاس که میتونید انتخاب کنید( تفنگ و ابزاراشون براتون ملاک نباشه چون میتونید تغیر بدید وقتی خریدید)

w60e_cax0zr4eab911.jpg

خب وقتی شما بازی شروع میکنید جایی که باس فایت ها هستن برای شما مشخص نیست و باید با استفاده از حالت DARK SIGHT نور های ابی رنگ رو دنبال کنید و برسید به یک منطقه که شما باید اونارو بگیرید تا جای باس فایت مشخص بشه البته اگر شانس داشته باشید میتونید بدون استفاده از دنبال کردن نور باس فایت پیدا کنید ولی خب شانسیه :D
تو همین مسیری که شما باید طی کنید زامبی و موجودات عجیب غریب زیادی هستند و میتونید اونارو بکشید و یا فرار کنید اگر میخواید بکشیدشون پیشنهاد میکنم از چاقو یا شمشیر و .... سلاحی که صدا نداشته باشه
.

صدا :
خب یکی از نکات مهم بازی صدا است که اول از هرچیزی پیشنهاد میکنم حتما از هدفون استفاده کنید که خیلی خیلی مهمه. همونطور که بالا توضیح دادم سعی کنید زامبی و.. با سلاح سرد بکشید چون صدا اسلحه شما تا کیلومتر ها میره و میتونه جایه شمارو لو بده و اگر تو بازی Voice بدید و دشمن هم تو همون خونه باشه میتونه صدای شمارو بشنوه پیشنهاد میکنم از برنامه های مثل discord , teamspeak استفاده کنید برای صحبت کردن.

خب در اخر وقتی باس فایت رو کشتید باید حدود 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا باس فایتی که کشتید به صورت کامل تجزیه بشه بتونید لوتش کنید در همین حین تمام پلیر های بازی میفهمن که شما کجایی و میان برای لوت کردن( چون وقتی باس فایت میمیره یه چیزی مثل گرد باد درست میشه به روی اون منطقه که فقط هم رو حالت Dark Sight قابل دیدنه) که اگر شما لوت کنی باید فرار کنی به طرف کالسکه ها که تو نقشه هست و همه هم دنبال شما هستند که شمارو بکشند:D

h7o_1539273349_4.jpg
اونجایی که نوشته Exit تنها راهای فرار بازیه

خب دوستان هر سوالی در مورد بازی دارید بپرسید خوشحال میشم بتونم جواب بدم:D<:-P

تصاویر بازی :

2w44_ss-5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384fba1920x1080.jpg

p6w8_crytek_hunt_showdown_e3_2018_screenshot_flare.jpg

i53p_beta-fechada-de-hunt-showdown-ganha-data-game-vicio.jpg

vfnb_hunt-showdown-pc-system-requirements_1200x500.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX compatible audio card
Additional Notes: Best experienced with headphones

RECOMMENDED:
Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X

Last edited by a moderator:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
مرسی بابت تاپیک که واقعا جاش توی انجمن خالی بود D:
یه نکته ای که هست اینه که حتما بازی رو با دوستتون بازی کنین و تنهایی سعی کنین بازی نکنین چون هم زود خسته کننده میشه هم 80% لذتش از بین میره
اتمسفر بازی واقعا فوق العادس، خلاصه که از دستش ندید D:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
w284_hero.jpg

Developer: Crytek
Publisher: Crytek
Genre: Survival, Shooter , Horror
Release Date: 22 Feb, 2018
Steam Page: Hunt Showdown

Hunt: Showdown بازی هست که توسط استودیو ی خالق crysis یعنی کرایتیک ساخته شده و درسال 2014 معرفی شده بود که در 2018 به صورت دسترسی زود هنگام ( EARLY ACCESS ) در استیم قرار گرفته.

توضیح کوتاه:
شما در نقش یک شکارچی بازی میکنید که وظیفه داره باس فایت های بازی رو بکشه ( به انتخاب خودتون میتونه هرچندتا که میخواید باشه) و لوت کنه و در منطقه های تعیین شده فرار کنه از منطقه در همین میان گروه های دیگه هم همین وظیفه رو دارند .

خب یه توضیحاتی درباره ی روال بازی :D

شکارچی:
وقتی تو بازی میرید اولین کاری که باید بکنید گرفتن یه شکارچی که نسبت به سبک بازیتون میتونید سلاح و ابزار های که دوست دارید رو بگیرید سعی کنید کرکتری رو بگیرید که health bar ش کم ولی بزرگ باشه چون اینجوری اگه جونتون کم شد هر بانداژ میتونه یک عدد خط جوتنونو پر کنه.
اگر کرکترتون بمیره باید یکی دیگه بگیرید.

عکس زیر نمایی از کرکتر هاس که میتونید انتخاب کنید( تفنگ و ابزاراشون براتون ملاک نباشه چون میتونید تغیر بدید وقتی خریدید)

w60e_cax0zr4eab911.jpg

خب وقتی شما بازی شروع میکنید جایی که باس فایت ها هستن برای شما مشخص نیست و باید با استفاده از حالت DARK SIGHT نور های ابی رنگ رو دنبال کنید و برسید به یک منطقه که شما باید اونارو بگیرید تا جای باس فایت مشخص بشه البته اگر شانس داشته باشید میتونید بدون استفاده از دنبال کردن نور باس فایت پیدا کنید ولی خب شانسیه :D
تو همین مسیری که شما باید طی کنید زامبی و موجودات عجیب غریب زیادی هستند و میتونید اونارو بکشید و یا فرار کنید اگر میخواید بکشیدشون پیشنهاد میکنم از چاقو یا شمشیر و .... سلاحی که صدا نداشته باشه
.

صدا :
خب یکی از نکات مهم بازی صدا است که اول از هرچیزی پیشنهاد میکنم حتما از هدفون استفاده کنید که خیلی خیلی مهمه. همونطور که بالا توضیح دادم سعی کنید زامبی و.. با سلاح سرد بکشید چون صدا اسلحه شما تا کیلومتر ها میره و میتونه جایه شمارو لو بده و اگر تو بازی Voice بدید و دشمن هم تو همون خونه باشه میتونه صدای شمارو بشنوه پیشنهاد میکنم از برنامه های مثل discord , teamspeak استفاده کنید برای صحبت کردن.

خب در اخر وقتی باس فایت رو کشتید باید حدود 2 الی 3 دقیقه صبر کنید تا باس فایتی که کشتید به صورت کامل تجزیه بشه بتونید لوتش کنید در همین حین تمام پلیر های بازی میفهمن که شما کجایی و میان برای لوت کردن( چون وقتی باس فایت میمیره یه چیزی مثل گرد باد درست میشه به روی اون منطقه که فقط هم رو حالت Dark Sight قابل دیدنه) که اگر شما لوت کنی باید فرار کنی به طرف کالسکه ها که تو نقشه هست و همه هم دنبال شما هستند که شمارو بکشند:D

h7o_1539273349_4.jpg
اونجایی که نوشته Exit تنها راهای فرار بازیه

خب دوستان هر سوالی در مورد بازی دارید بپرسید خوشحال میشم بتونم جواب بدم:D<:-P

تصاویر بازی :

2w44_ss-5d14f045ac48f8aa8ccd643a1db7e83a0c384fba1920x1080.jpg

p6w8_crytek_hunt_showdown_e3_2018_screenshot_flare.jpg

i53p_beta-fechada-de-hunt-showdown-ganha-data-game-vicio.jpg

vfnb_hunt-showdown-pc-system-requirements_1200x500.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:
Processor: Intel i5 @ 2,7GHz and 4 cores (6th Generation, Core i5 6400) or AMD Ryzen 3 1200
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 TI or AMD Radeon R9370

RECOMMENDED:
Processor: Intel i5 @ 3.2 GHz (6th Generation) or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB or AMD Radeon R9 390X

خیلی توضیحاتت خوب بود و معلومه که بازیه خوبیه. ولی حیف که یه لپتاب درست حسابیم نداریم این بازیرو نصب کنیم :(

• Like
Reactions: Deadmau5

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
تونستم با یکی از اعضای روابط عمومی Crytek در مورد این بازی یه مصاحبه ی نوشتاری خیلی کوتاه داشته باشم. یکی دو روز آینده یه ویدیو در مورد این بازی با همین مصاحبه درست میکنم. خیلی مخلصیم

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من 6 ماهی هست این بازی رو خریدم با دوستم و باید بگم واقعا یکی از بهترین تجربه‌های گیمینگِ FPS ام بوده! طراحی و گیم‌پلی بازی اینقدر خوب و اعتیاد آور هست که تمامِ مشکلات دیگه‌ی بازی مثل سرور یا اپتیمایز نبودنش به چشم نیاد و اگر با دوستتون بازی کنید که واقعا تجربه لذت بخشی هست. اتمسفر بازی اینقدر خوب و خوش پرداخت هست که گاهی وقتا که سرور خالی ممکنه لود بشه و پلیر دیگه ای جز تیم شما نباشه ممکنه پارانویید بشید و خودتون خودتون رو به کشتن بدید. اخیرا Roadmap ای از آپدیت‌هایی که در نظر دارن برای آپدیت کردن بازی رو هم روی سایتشون گذاشتن و خیلی با برنامه دارن اجارش میکنن از اضافه کردن باس های جدید تا مپ و دشمن‌های جدید و اپتیمایز کردن بازی همه رو در نظر دارن.
خواهش میکنم بازی رو بخرید و حمایت کنید چون واقعا بازیِ مهجوریه و حیفه که توی پروسه‌ی مالی کم بیاره و یه روزی کنسلش کنن یا بدونِ پلیر بمونه. من با نت مخابرات پینگ 100 110 میگیرم از بازی و مشکلی ندارم. گاها سرور بازی در میاره که اونقدری مشکل ساز نیست که نتونید بازی کنید

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
آخرین ویرایش:

dante h33213

عضو جدید
May 2, 2019
1
  • Like
Reactions: -Poormaz-

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
کسی بازیو داره؟ میخوام ببینم سروراش چطوره و اینکه بازیکن پیدا میکنه برای ما؟ ( اینقدر دارن فیلتر میلتر میکنن میترسم دیگه بازی بخرم :) )

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
بازی اوضاعش خوبه ولی سروراش یخورده بعضی وقت بازی درمیارن که خیلی ربطی به جغرافیامون نداره و کلا واسه همه بازی درمیاره چون توی ارلی اکسس هست.از نظر اپتیمایز بودن هم جدیدا خیلی بهتر شده من با پی سیم ۶۰ فریم میگیرم با ۱۰۵۰ ti . خلاصه که میرزه. بگیرید. سروراشم خلوت نیست. من بیشتر از ۳ دقیقه نشده منتظر بشم واسه پیدا شدن مچ

• Like
Reactions: omid_13

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان من بازی رو خریدم و تازه کارم هر کی خواست با هم بازی کنیم ادم کنه یا آیدی بده ادش کنم.

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
کلا لودینگ بازی 2 ساعت طول میکشه یا برای من اینطوریه؟
6 دقیقه هست که داره لود میشه :|
البته 2 بار alt f4 زدم از بس طول میکشه حالا نمیدونم سروراش مشکل داره من مشکل دارم یا چی؟!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر