How to Install VC & Wiiware Games With WAD Installer

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
سلام دوست من دیگه مشکلی نیستش که پال باش یا نوع دیگه فقط بریز رو وی بازی رو با رنامه region changer مثلا اگه پال بود برنامه رو بذار رو پال راحت بازی می کنی احتیاج به فری کردن بازی هم نیستش من الان راحت این کار رو انجام میدم

mojtaba.r3

کاربر سایت
Apr 6, 2009
15
من همه کارهایی که گفتی انجام دادم ام وقتی با اون مرده تو بازی حرف می زنم صفحه گیر می کنه و یه صداب خشی میده من 5 دقیقه هم واستادم اما هیچی نمی شه.

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
سلام دوستان
من يه بازي wii ware نصب كردم(final fantasy the after years ) ولي وقتي مي خوام بازي رو اجرا كنم مثل زماني كه تازه كنسول بالا مياد چند لحظه مكش ميكنه و بعد برميگرده به صفحه ي اصلي
چي كار بايد بكنم؟
ممنون

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام دوستان
من يه بازي wii ware نصب كردم(final fantasy the after years ) ولي وقتي مي خوام بازي رو اجرا كنم مثل زماني كه تازه كنسول بالا مياد چند لحظه مكش ميكنه و بعد برميگرده به صفحه ي اصلي
چي كار بايد بكنم؟
ممنون
سلام
به 2 دلیل امکان دارد 1: بازی با ریجن نخونه
2: بازی خراب باشه (من maega man 9 رو دانلود کردم وهمین مشکل رو داشتم هم با j و هم با uc )

موفق باشی

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
موقع نصب بازي اين ارور رو ميده قبلا نمي داد:
ERROR:COULD NOT INSTALL WAD!RET=-1022
در ضمن IOS53-64-v4113.wad و از انيجور فايل ها رو هم نصب كردم...(البته بازي رو هم region change كردم)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دوستان شیوه جدیدی برای اجرای بازیهای VC , Wiiware نیست ؟ الان من ورژن دستگاهم 4.1 هست! دستگامم کره ایه...
منظورت چیه مگه روش قدیمی چه مشکلی داشت؟؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
با اين برنامه ديگه هيچ احتياجي به بقيه مراحل كه تو پست 1 گذاشتين نيست؟
نه فقط wad installer رو میریزی و تو پوشه ی apps و WAD بازی رو میروزی تو پوشه ی WAD بعد میری تو HBC و wad installer و بازی رو نصب میکنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر