How I Met Your Mother

محبوب ترین شخصیت سریال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    138

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ای بابا یکی این زنیکه نورا رو پرت کنه بیرون از سریال!! اه!!!
اپیزود اول به نظرم یه جورایی سریال یه تغییرایی کرده بود! لف ترکاش کمتر شده بود!:D سره اپیزود اول احساس میکردم دارم Modern Family نگاه میکنم:D خوشم اومد از استایل جدیدش.
خوب دو اپیزود رو دیدیم : :p
Guess who's back ?
VICTORIA !!
بسیار خوشحال شدم ! :d
---------
کلا شروع خوبی بود ، مخصوصا سکانس رقص بارنی و رابین دیدنی بود !
تد و مارشال هم خیلی قشنگ بازی کردند !
دو نکته :
اونجایی که مارشال تو کازینو مست بود ، انگار پشت تلفن خبر مهم یا ناراحت کننده ای به بارنی رسید ! (در ضمن تو IMDB گیر دادن به تیشرت مارشال ! روش نوشته بود
Steph 4 Eva --حالا این به چه معنیه خدا میدونه ! :d )
تدم که عروس رو میشناسه!(صداش کرد). با توجه به این تد Best man رابین هست ، پس رابین عروسه ؟(گیج شدم ! :d) (کاشکی نورا باشه ! )
.
.
.
از همون فصل اول از این زنیکه شیرینی پزه بدم میومد:D این چرا برگشت!!!:|
سکانس رقص بارنی و رابین فوق العاده بود!:D
اون لباس مارشال هم احتمالا اشاره به اسم بچشون داره.
احتمال اینکه رابین عروس باشه بیشتر از اینه که نورا عروس باشه:D
راستی،کروات بارنی تو اون فلش فوروارده فکر کنم همون Duckie tieـی بود که تو عروسی بارنی حرفش رو زدن:D
از این جمع شدنشون تو این رستورانه هم خوشم نیومد!نخوان یه دف مک لارن رو بی خیال بشن!؟ آخه سازنده ها قبلا گفته بودن میخوان میخوان یه کم حال و هوا رو عوض کنن و از مک لارن دور بشن!امیدوارم زیاد دور نشن:D

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اپیزود اول به نظرم یه جورایی سریال یه تغییرایی کرده بود! لف ترکاش کمتر شده بود!:D سره اپیزود اول احساس میکردم دارم Modern Family نگاه میکنم:D خوشم اومد از استایل جدیدش.

راستی،کروات بارنی تو اون فلش فوروارده فکر کنم همون Duckie tieـی بود که تو عروسی بارنی حرفش رو زدن:D
از این جمع شدنشون تو این رستورانه هم خوشم نیومد!نخوان یه دف مک لارن رو بی خیال بشن!؟ آخه سازنده ها قبلا گفته بودن میخوان میخوان یه کم حال و هوا رو عوض کنن و از مک لارن دور بشن!امیدوارم زیاد دور نشن:D
آخ گفتی سینا منم حالم از این نورا بهم میخوره.اون دختره ویکتوریا هم از اول باهاش حال نمیکردم:D در ضمن موافقم باهات.جو سریال خیلی تغییر کرده.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

آخ گفتی سینا منم حالم از این نورا بهم میخوره.اون دختره ویکتوریا هم از اول باهاش حال نمیکردم:D در ضمن موافقم باهات.جو سریال خیلی تغییر کرده.

چرا حالتون ازش بهم میخوره؟ :d اگه قرار باشه بارنی زن بگیره نورا از همشون بهتره به نظرم. :d (هنوز 2 اپیزود فصل 7 رو ندیدم:d)

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اون صحنه سکسی شدن بارنی با دستبندی که از زندان فرار کرده عالی بود!:D رقص بارنی با رابین هم باحال بود قبل از اون فقط تو یکی از اپیزودها یادم میاد که رقص و آواز داشتن که اونم جالب و فان بود:D
این دختره نورا هم که همچین بد نیست بازیش یا حداقل من ازش بدم نمیاد نقشش جالبه وجودش تو این سیزن داستان رو خنده دار تر میکنه به نظرم.

Beerculesssss ....
yvvf94lj5p2jzzc3q6.jpg
25r30wi.gif

this season is gonna be LEGEN........ wait for it .....wait for it.....
:D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
چرا حالتون ازش بهم میخوره؟ :d اگه قرار باشه بارنی زن بگیره نورا از همشون بهتره به نظرم. :d (هنوز 2 اپیزود فصل 7 رو ندیدم:d)
یه جوریه!:D چندش آوره:D خیلی لاغره! جلوبندی و تاقچه کلا صافه!!!:D
حالا از ایناش بگذریم،داره بارنی رو از راه بدر میکنه!!:D البته بهتره بگم داره به راه راست هدایتش میکنه که اصلا خوشم نمیاد:D
Bearculesssss ....
yvvf94lj5p2jzzc3q6.jpg
25r30wi.gif

this season is gonna be LEGEN........ wait for it .....wait for it.....
:D
این عکس رو گذاشتی یادم اومد!! این سکانس گاف بزرگ سیزن بوده تا الان:D اگه دقت کنین وقتی دارن این ویدئو رو نگاه میکنن،هنوز مارشال نرفته پیش اون دوستش که ویدئو رو آپ کرده و بگه که ویدئو رو پاک کن.ولی اون بغل صفحه که نوشته Other Views ماله اون موقعیه که میره پیش اون و بعد مست برمیگرده میگه I did it again و منظورش لخت شدن دوبارس.
سوتی دادن بدجور:D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
یه جوریه!:D چندش آوره:D خیلی لاغره! جلوبندی و تاقچه کلا صافه!!!:D
حالا از ایناش بگذریم،داره بارنی رو از راه بدر میکنه!!:D البته بهتره بگم داره به راه راست هدایتش میکنه که اصلا خوشم نمیاد:D
زشته البته این حرفا رو اینجا میزنیم ولی نوزا همچین هم بد نیست جلو بندیش هم ok ـه به نظرم .
biggrin1.gif

بارنی به این سادگی ها به راه راست هدایت نمیشه!:D
این عکس رو گذاشتی یادم اومد!! این سکانس گاف بزرگ سیزن بوده تا الان:D اگه دقت کنین وقتی دارن این ویدئو رو نگاه میکنن،هنوز مارشال نرفته پیش اون دوستش که ویدئو رو آپ کرده و بگه که ویدئو رو پاک کن.ولی اون بغل صفحه که نوشته Other Views ماله اون موقعیه که میره پیش اون و بعد مست برمیگرده میگه I did it again و منظورش لخت شدن دوبارس.
سوتی دادن بدجور:D
اوه اوه راست میگی دقت نکرده بودم سوتیُ نیگاه :D
نورا خوبه؟
biggrin1.gif
شوخی میکنی دیگه؟! شما یه دقیقه برو تو کف فَکِّش تا برق از سرت بره. به جزئیات سریال توجه کنین دیگه
biggrin1.gif
خب آره فکش رو میتونیم بگیم یه کم ایراد داره ولی قیافه با نمکی داره !:D

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
زشته البته این حرفا اینجا میزنیم ولی نوزا همچین هم بد نیست جلو بندیش هم ok ـه به نظرم .:biggrin1:
نورا خوبه؟ :D شوخی میکنی دیگه؟! شما یه دقیقه برو تو کف فَکِّش تا برق از سرت بره. به جزئیات سریال توجه کنین دیگه :D

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
زشته البته این حرفا رو اینجا میزنیم ولی نوزا همچین هم بد نیست جلو بندیش هم ok ـه به نظرم .:biggrin1:
بارنی به این سادگی ها به راه راست هدایت نمیشه!:D

نورا خوبه؟ :-&
(گذشته از جلوبندی و ... :d) بقول دوستمون فکشو دیدی؟

=================================

!Wait Wait...before you go please answer the following survey to help me better bang you in the future
=))
این جمله اش بینظیر بود

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
ما که HD دانلود کردیم و حال کردیم!:d
این ویکتوریا که برگشت خیلی خوب شد! آدمو یاد اولای سریال میندازه...خیلی هم به هم میان!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
شما چه گیر دادید به نورا ، می دونستید که ایرانیه ؟
اسمشم نازنین بنیادی هست :)
اتفاقا من میخواستم بگم که این خانوم ایراینه , بعد از marshall manesh (که نقش رانجیت رو بازی میکنه) دومین ایرانی هست که تو این سریال بازی میکنه. منتها اینقدر بچه ها گیر دادن به جلوبندی طرف که کلا یادم رفت چی میخواستم بگم!:D
اینم صفحه imdb ایشون .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر