Hotline Miami 2: Wrong Number

سلام!

7oevhvlwrhbjx6jr158x.png

سازنده: Dennaton Games
ناشر: Devolver Digital
سبک: Action / Top Down Shooter

بازی مستقل Hotline Miami در سال 2012 عرضه شد و توانست موفقیت‌های زیادی به دنبال داشته باشد. عنوانی که با حال و هوای دهه 1980 همراه بود و از هر جهت در القای این اتمسفر موفق عمل کرد. اکنون نسخه دوم بازی با نام Hotline Miami 2: Wrong Number عرضه شده و سازندگان آن قصد ارتقای کیفیت بازی در تمام زمینه‌ها را داشته‌اند.
این نسخه داستان حوادث قبل و بعد از اتفاقات نسخه اول را روایت کرده و به ماجراهای Jacket می‌پردازد. در کنار او کاراکترهای دیگری نیز در بازی حضور دارند که در مجموع به 13 عدد می‌رسند و البته بار دیگر شاهد حضور ماسک‌ها و قابلیت‌های ویژه آن‌ها نیز خواهیم بود. گیم‌پلی به صورت کلی شباهت زیادی به نسخه قبلی دارد و تغییرات خوبی نیز داشته که در این میان می‌توان به قابلیت‌های مخصوص هر کاراکتر یا درجات سختی ویژه اشاره کرد.

سیستم مورد نیاز:
Minimum System Requirements
CPU:1.2GHz processor
RAM:1 GB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX9c
HDD:400 MB HD space

Recommended System Requirements
CPU:1.4GHz processor or faster
RAM:1 GB RAM
VGA:DirectX 8-compatible graphics card with at least 32MB of video memory
DX:DirectX9c
HDD:400 MB HD space

تصاویر بازی

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
این بازی رو دیروز دانلود کردم باید بگم موسیقی عالی گم پلی همون نسخه 1 ولی خونین تر اول بازی هم یه صحنه +18 داره :d که تو تنظیمات میتونی اون صحنه ها رو نداشته باشه واقعا عالی شده نسخه 2

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
منم بازی کردم!
عالیه خیلی حال میده و اعتیاد آور هست مثل نسخه قبلی ولی اتمسفرش و جو ـش بنظرم اصلا مثل قبلی نیست، اون یک حس عجیبی به آدم میداد این در اون حد نیست و همینطور موزیکاشم با اینکه خیلی خوب کار شده بنظرم به قبلی نمیرسه!

فقط یکی داستانشو برا ما شرح بده:|
فیلمبرداریه چیه قضیشه؟

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
چطوری بازی میکنید؟!!!!! کنترلش چه با موس و کیبرد و چه با دسته خیلی خیلی سخته بدترین کنترلی هست که من تا حالا دیدم :wallbash: حتی نسخه قبل هم بخاطر همین نتونستم تحمل کنم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
چطوری بازی میکنید؟!!!!! کنترلش چه با موس و کیبرد و چه با دسته خیلی خیلی سخته بدترین کنترلی هست که من تا حالا دیدم :wallbash: حتی نسخه قبل هم بخاطر همین نتونستم تحمل کنم
به سختی :d
قلق داره یکم حوصله به خرج بدی برات اسون میشه برای راحت تر شدن میتونی با اسکرول موس رو دشمن ها قفل کنی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب من بازی رو تموم کردم،شبیه شماره اول عالی بود :d
زیاد روی گرفتن امتیاز های خوب تمرکز نکردم و بازی حدود 8-9 ساعت طول کشید که تموم بشه (اکثر مرحله ها رو با امتیاز C-B تموم کردم و یه عده هم A )
داستان بازی برام خیلی مهم بود ولی آخر بازی اینجوری شدم : O_o wtf :|
داستان و حوادثی که توی بازی اتفاق میوفته به شدت به بازی اول مربوطه و منم کلا چیز خاصی از بازی اول یادم نبود :d بصورت عادی هم توی شماره دوم داستان خیلی روند پیچیده و عجیبی داره و کلا چیز خاصی خودم متوجه نشدم :d ولی توی فورم استیم بازی کاربر ها یه تاپیک خوب زدن و کل داستان و ... Hotline miami 1-2 رو توضیح دادن و وقتی اون رو خوندم تازه کلی از موارد برام روشن شد :d ولی بازم کلی موارد ناگفته و عجیب بدون توضیح میمونن :|
در کل بازی/پروژه کوچیک ولی به شدت اعتیاد آور و خوبی بود :)
تنها ایرادی که به داستان میتونم بیگرم اینه که توی شماره دوم یکم میتونست در مورد کاراکتر ها بیشتر توضیح داده بشه که نشد.
همونطور هم که سازنده ها چند بار گفته بودن این نسخه آخرین Hotline miami هست که میسازن و بازی رو هم جوری تموم کردن که نشون دهنده پایان این سری هست.

الان میرم برای A+ کردن همه مرحله ها :) (اگه دکمه R کیبورد سالم بمونه البته :| )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
What??!?!?!?
عمرا اگه بیشتر از 10 دقیقه براش وقت گذاشته باشی :D
من اوایل نسخه قبلی رو بازی میکردم نه میدونستم چجوری باید آدم کشت نه میتونستم عین آدم حرکت کنم بعد یکم بازی کردن دیگه عادی شد! یکم بازی کن یاد میگیری واقعا هرچیزش بد باشه کنترل و گیم پلیش بشدت عالی هست و من یکی کوچکترین مشکلی با کنترلش ندارم و خیلی راحت با موس و کیبورد بازی میکنم!

به اندازه نسخه قبلی اعتیاد آور نیست اما بخاطر گیم پلی اکشن و خفنشم که شده میشینم هر روز کلی بازی میکنم! واقعا عالیه :x هر سال باید یک نسخه از این بدن با مراحل جدید من راضی ـم :D

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
حیف پول ک بدی ب این بازی
حیف وقت
مفت گرونه
ب لعنت خدا هم نمی ارزه
آخه من موندم نسل 8 هستیم اینا اومدن این بازی بسیار الکی رو ساختن
گرافیک بازی های سگا از این بازی ب مراتب بالاتره
گرافیک angry bird ک در برابر این بازی شاهه.
واقعا متاسفم برای این بازی و اونایی ک این بازی رو ساختن و بازی میکن
حیییییییف پول

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
^^^
هر وقت معنی بازی های indie و پلتفرمینگ را متوجه شدین بعد بیاین اظهار نظر کنید بد نیست هم یه نگاه به نمرات بازی و شماره ی قبلی همینطور میزان فروششون بندازی !

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بابا یکی داستان بازیو توضیح بده هنگ کردم :| اصلا معلوم نیست چی به چیه! بازی از نظر مراحل هیچ مشکلی نداره مثل نسخه قبلی فوق العادس تنها چیزی که باعث شده نمرات افت کنه شک ندارم همین داستان در هم بر همشه :|

مرحله زندانش خون تو چشام داشت جمع میشد :| یعنی دهنم سرویس شد! وحشتناک سخت بود :| سخت ترین مرحله این سری تا الان همین بوده تا الان اینقدر اعصابم بهم نریخته بود سرش :D ولی بالاخره تمومش کردم:D
واقعا عالیه بازی :| حرف نداره! خیلی وقت بود سر یک بازی اینقدر به چالش کشیده نشده بودم :x خر کیف شدم :D

- - -ویرایش - - -

حیف پول ک بدی ب این بازی
حیف وقت
مفت گرونه
ب لعنت خدا هم نمی ارزه
حیییییییف پول
منم برای شما متاسفم که نتونستی این سری فوق العاده رو درک کنی:)
شما برو یک سر به نمرات و فروش و موفقیتای این سری بزن ببین میفهمی این بازیی که به لعنت خدا نمیرزه با اینکه Indie هست چقد موفقیت کسب کرده + اینکه نمره این نسخه با اینکه افت کرده از خیلی از بازی های مهم و پرهایپ امسال بیشتر شده :)

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
حیف پول ک بدی ب این بازی
حیف وقت
مفت گرونه
ب لعنت خدا هم نمی ارزه
حیییییییف پول
آره؛ بازی برای شمایی که فقط گرافیک برات مهمه(هیچ اشاره ی کوچکی به گیم پلی و داستان نکردید تو پستتون!) ارزشی نداره. ولی همین بازیِ از نظر شما الکی(!)، گیم پلی و صداگذاری فوق العاده قوی ای داره که بشدت معتاد کنندس!

باز بگید چرا خلاقیت تو بازی های رایانه ای مُرده :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بابا یکی داستان بازیو توضیح بده هنگ کردم
yahoo_22.gif
اصلا معلوم نیست چی به چیه! بازی از نظر مراحل هیچ مشکلی نداره مثل نسخه قبلی فوق العادس تنها چیزی که باعث شده نمرات افت کنه شک ندارم همین داستان در هم بر همشه
yahoo_22.gif

مرحله زندانش خون تو چشام داشت جمع میشد
yahoo_22.gif
یعنی دهنم سرویس شد! وحشتناک سخت بود
yahoo_22.gif
سخت ترین مرحله این سری تا الان همین بوده تا الان اینقدر اعصابم بهم نریخته بود سرش
biggrin1.gif
ولی بالاخره تمومش کردم
biggrin1.gif

واقعا عالیه بازی
yahoo_22.gif
حرف نداره! خیلی وقت بود سر یک بازی اینقدر به چالش کشیده نشده بودم
yahoo_8.gif
خر کیف شدم
biggrin1.gif

- - -ویرایش - - -

منم برای شما متاسفم که نتونستی این سری فوق العاده رو درک کنی
yahoo_1.gif

شما برو یک سر به نمرات و فروش و موفقیتای این سری بزن ببین میفهمی این بازیی که به لعنت خدا نمیرزه با اینکه Indie هست چقد موفقیت کسب کرده + اینکه نمره این نسخه با اینکه افت کرده از خیلی از بازی های مهم و پرهایپ امسال بیشتر شده
yahoo_1.gif

در مورد داستان اول اینو بگم که مثل %&$ به Hotline Miami 1 وصله
yahoo_4.gif
نه اینکه فقط مربوط باشن، HM2 داستان اصلی و کلی بازی رو توضیح میده و اگه زمانی که شماره اول اتفاق میوفته رو مرجع بگیریم،توی شماره دوم همش از این زمان مرجع پرتمون میکنه عقب و جلو xD
من خودم یه پستی بود توی بخش discussions استیم،اونو خوندم متوجه شدم.در مورد داستان کلی یه توضیح کوچیکی میدم:
اون مراحلی که توی گذشته اتفاق میوفته و کنترل یه سرباز رو بدست میگیریم شروع داستان اصلی بازی هست،توی اون جنگ روسیه به هاوایی حمله کرده و و جکت (شخصیت اصلی بازی اول )و بقیه اعضای یه تیم/Squad اونجا برای ارتش آمریکا کلی ماموریت مهم انجام میدن،توی اون زمان اینا یکم خل و دیوونه میشن
yahoo_4.gif
بخاطر محیط جنگ و کشتار و .....
و بعد از اون جنگ باز طی یه اتفاقاتی روسیه با یه بمب هسته ای/اتم سان فرانسیسکو رو نابود میکنه و جنبش
yahoo_4.gif
و تفکر ضد روسی توی آمریکا راه میوفته.بخاطر مسائل سیاسی و ... دو کشور وارد جنگ نمیشن که یوقت شبیه هاوایی نشه دوباره و سعی میکنن روابطشون رو ببشتر کنن و بخاطر همین هم توی سال های بعد تعداد روس ها و گروه های خلاف کار روس توی امریکا زیاد میشه.
یکی از فرمانده ها/ژنرال های آمریکا توی جنگ هاوایی (فرمانده جکت اینا ) وقتی برمیگرده آمریکا گروه 50 blessings رو تشکیل میده،به ظاهر اینا یه گروهن که دنبال صلح و ... هستن ولی در اصل پشت قضیه حمله های افراد ماسک دار هستن،اون چهره صلح جوشون یدونه cover up هست برای کارای کثیفی
yahoo_4.gif
که انجام میدن.
اون فرمانده از نیرو های سابقش (jake,Jacket و .... )استفاده میکنه تا به روس ها ضربه بزنه چون کار اینا توی جنگ خیلی خوب بوده و veteran بودن به قولی
yahoo_4.gif
و اون جنبش
yahoo_22.gif
ضد روس ها هم وجود داشته،با یکم شستشوی مغزی کشتار روس ها شروع میشه...........

این بیس داستان اصلی سری Hotline Miami هست،حالا بقیه اتفاقات،شخصیت ها و ... هم داستان خودشون رو دارن.
در مورد متن،اینا از اتفاقات،دیالوگ ها و کامیک های 2 بازی بدست اومده
yahoo_4.gif

بصورت عادی بازی کنید خیلی پیچیده هست و توی بازی جلو برید تقریبا هیچ چیز داستان اصلا منطقی به نظر نمیاد و ... ولی اگه هر 2 شماره رو بازی کرده باشید و بعد به جزییات دقت کنید میبین که همه چی شبیه پازل کنار هم قرار میگیره
yahoo_22.gif
yahoo_4.gif

به نظر من داستان بازی نکته منفیش به هیچ وجه نبود چون نحوه روایت بی نهایت زیبایی داشت،جوری هست که گیمر رو مجبور میکنه به همه چیز فکر کنه و به جزییات توجه داشته باشه،مسلما شبیه بازی های معمایی نیست که سرنخ جمع کنید،یه بازی سرراست هست ولی با این حال داستان اصلی رو یه جورایی بین دیالوگ ها و تصاویر پنهان میکنه :| :d
ایراید که دیدم به بازی گرفته میشه اینه که به اندازه شماره اول گیم پلی سریع نیست توی همه مراحل.....
در کل با وجود اینکه یه تیم فوق العاده کوچیک پشت بازی بود و بازیه م یه پروژه ایندی و کوچیک حساب میشه بازی واقعا عالی بود،مخصوصا گیم پلی،به یه موتور ساده (گیم میکر) تونستن یه بازی با گیم پلی خیلی معتاد کننده و بی نقص درست کنن.
+
در مورد دوستی که میگه "حیف پول"........من خودم روز اول بازی رو پیش خرید کردم چون بازی اول رو کامل انجام داده بودم و بعدش دیدم که یه تیم کوچیک چه بازی خوبی میتونه بسازه،اتفاقا اینجور تیم های کوچیک بازی هاشون خیلی بیشتر ارزش خرید دارن تا اون بازی های "بزرگ" با نشار های بزرگتر که فقط به فکر حالی کردن جیب ملته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر