PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
من یه مشکل بدی دارم... وقتی که دوربین رو در بازی حرکت میدم، رنگ ‌ها تغییر میکنند. رو حالت پرفورمنس وضعیت بهتره ولی بازم ایده‌آل نیست.
کسی این مشکل رو داشته؟ بازی رو هم آپدیت کردم.
تو اینجا به این مشکل اشاره شده و گوریلا هم گفته که حل کردیم مشکل رو. ولی n بار بازی رو ری‌استارت کردم و مشکل پا برجاست.
Horizon Forbidden West already has an easy fix for its shimmering visuals glitch

اگر کسی این مشکل رو داشته، بعد از آپدیت مشکل حل شده؟
برای من ۹۰ درصد بعد اپدیت خوب شد چون خیلی حساس هستم میگم ۹۰درصد
قبل اپدیت خیلی تو ذوق میزد
q70r

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
من هم بازی رو تموم کردم بهتر بگم پاکسازی کردم و هیچ ماموریت و یا فعالیتی یا محتوایی نموند که تجربش نکرده باشم و خب ۱۲۷ ساعت هم طول کشید ولی واقعا از ثانیه ثانیه این ۱۲۷ ساعت نهایت لذت رو بردم من نسخه اول رو بی نهایت دوست داشتم و خب راحت این نسخه جای اون رو برام گرفت و برعکس خیلی ها من به شدت با ایلوی و شخصیتش حال میکنم و اصلا این مجموعه رو بدون ایلوی واقعا نمیتونم تصور کنم خلاصه اینکه واقعا دستشون درد نکنه که عجب ماجراجویی خفنی برامون ساختن جایی که واقعا بعضی وقتا اینقدر غرق تو دنیای بازی می شدم که گذر زمان رو اصلا حس نمی‌کردم و این خیلی بده که باید چند سال از حالا صبر کنیم برای تجربه نسخه بعدی بازی... =((
Horizon Forbidden West_20220218084434.jpg

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
من یه مشکل بدی دارم... وقتی که دوربین رو در بازی حرکت میدم، رنگ ‌ها تغییر میکنند. رو حالت پرفورمنس وضعیت بهتره ولی بازم ایده‌آل نیست.
کسی این مشکل رو داشته؟ بازی رو هم آپدیت کردم.
تو اینجا به این مشکل اشاره شده و گوریلا هم گفته که حل کردیم مشکل رو. ولی n بار بازی رو ری‌استارت کردم و مشکل پا برجاست.
Horizon Forbidden West already has an easy fix for its shimmering visuals glitch

اگر کسی این مشکل رو داشته، بعد از آپدیت مشکل حل شده؟
دقیقا منم همین مشکل دارم، دیگه بیخیال شدم گذاشتم رو حالت فریم ریت

• Like
Reactions: SepehrR

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
خیلی خوبه این عکس دوستان کسی کیفیت بالا و بدون واترمارکشو میتونه پیدا کنه من میخام بزرگ چاپش کنم 20220315_171631.jpg
انقد بازی بزرگ و تنوع داره مناطق مختلف بازی که گوریلا این هفته برا این منطقه چالش عکاسی گذاشته
20220315_171448.jpg

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
دقیقا منم همین مشکل دارم، دیگه بیخیال شدم گذاشتم رو حالت فریم ریت
سلام من تست کردم اصلا این مشکل رو نداشتم تو حالت کوالیتی بازی میکنم....البته motion blur خاموش هست چون بدم میاد حالا شمام خاموش کنید ببینید اوکی میشه..ولی من اصلا تغییر رنگ ندارم

• Like
Reactions: Prince_Arash

Prince_Arash

کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
سلام من تست کردم اصلا این مشکل رو نداشتم تو حالت کوالیتی بازی میکنم....البته motion blur خاموش هست چون بدم میاد حالا شمام خاموش کنید ببینید اوکی میشه..ولی من اصلا تغییر رنگ ندارم
هیچ فرقی نمیکنه همونه 🤔
به هر حال با مود فریم ریت میریم

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
هیچ فرقی نمیکنه همونه 🤔
به هر حال با مود فریم ریت میریم
من احتمال میدم یه تنظیمی روی tv تون مشکل داشته باشه...چون من خیلی روی تصویر حساسم و کوچکترین تغییر رنگی در حین حرکت حس نمیکنم...در هر صورت امیدوارم زودتر حل شه مشکلتون و نهایت لذت رو ببرین😉

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
من احتمال میدم یه تنظیمی روی tv تون مشکل داشته باشه...چون من خیلی روی تصویر حساسم و کوچکترین تغییر رنگی در حین حرکت حس نمیکنم...در هر صورت امیدوارم زودتر حل شه مشکلتون و نهایت لذت رو ببرین😉
عزیز بازی باگ و گلیج زیاد داره این جز همون ایراد ها هست! خود من رو تو 2 tv تست زدم یکی OLED خودم یکی هم LED TV داداشم

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
يسوال داشتم .. من هنوز بازيو تموم نكردم ميخام پلاتش كنم .. يكى از تال نكها رو نميشه ازش بالا رفت دو و برش هم خاليه نميشه ازش بالا رفت .. حس ميكنم داستان اصلى خودش منو مياره اينجا و اين يدونه برا داستان اصليه اگه اشتباه نكنم درسته؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
يسوال داشتم .. من هنوز بازيو تموم نكردم ميخام پلاتش كنم .. يكى از تال نكها رو نميشه ازش بالا رفت دو و برش هم خاليه نميشه ازش بالا رفت .. حس ميكنم داستان اصلى خودش منو مياره اينجا و اين يدونه برا داستان اصليه اگه اشتباه نكنم درسته؟
درسته، باید در داستان اصلی بری جلو، اوکی میشه.

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
ببین من بازی رو 100 درصد کردم بهت بگم اگر دوست داری مراحله فرعی برو ولی برا خیلی مراحل به یه وسایلی نیاز داری که فقط با مرحله اصلی اون وسایل باز میشن... راحت هم بعد از تموم کردن بازی میتونی بگردی همه جای باز رو خالی کنی اینجوری وقتت هم گرفته نمیشه

Prince_Arash

کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
بازی رو تموم کردم 🙏
منتها تنها بازی بود ک این اتفاق افتاد
بازی پر از باگ و این داستانا بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر