PlayStation Horizon Forbidden West

سازنده
Guerrilla Games
تاریخ انتشار
February 2022
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
170764
Horizon Forbidden West یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط استودیوی Guerrilla Games ساخته شده و توسط Sony Interactive Entertainment برای PS5 منتشر خواهد شد. داستان بازی در آینده‌ای دور و هزار سال پس از زمان حال اتفاق می‌افتد، جایی که نسل تمدن بشری سقوط کرده و جهان در سلطهٔ موجوداتی شبیه به دایناسور با بافت‌های فلزی قرار گرفته و آن‌ها تبدیل به نیرومندترین مخلوقات این جهان شده‌اند. این بازی دنباله ای بر Horizon Zero Dawn است، در دنیای پساآخرالزمانی با دیدگاه سوم شخص و جهان باز روایت می شود. بازیکنان باری دیگر کنترل کارکتر بسیار محبوب، الوی را به دست خواهند گرفت، الوی در قسمت جدید به نقاط دوردست، کالیفرنیای غربی که توسط طوفان های گسترده و ماشین های کشنده ویران شده است سفر می کند. لوکیشن های بازی یادآور مکان های واقعی هستند، Yosemite Valley از دیگر مکان های برجسته بازی خواهد بود، امکان کاوش در زیر آب برای اولین بار به بازی افزوده شده‌است. گوریلا گیمز در این تریلر نوع جدیدی از دشمنان و محیط‌های جدید از بازی را با جلوه‌های بصری خیره کننده بر روی کنسول نسل بعدی پلی استیشن به نمایش گذاشت. همچنین خانم Ashly Burch بازیگر نسخه اول، در این قسمت نیز در نقش الوی به ایفای نقش خواهد پرداخت.
آپدیت: گیمپلی منتشر شده بخشی از بازی را نشان می‌دهد که ایلوی دوست وفادار خود، ارند را به سان فرانسیسکو فرستاده تا تکنولوژی خاصی را برای او پیدا کند، اما با قبلیه‌ای به‌نام Tenakth درگیر می شود و حال ایلوی باید ارند را نجات دهد. نمایش 14 دقیقه‌ای بازی، مبارزات با دشمنان انسانی و غیرانسانی را شامل می‌شود. همچنین کمی جلوتر، سازندگان از تجهیزات جدید ایلوی که برای جابجایی سریع‌تر در محیط استفاده می‌شود نیز رونمایی کردند.
همانطور که در تریلر معرفی اشاره شده بود، محیط‌های زیر آب اکنون بر خلاف نسخه اول قابل کاوش هستند. داستان Horizon Forbidden West شش ماه پس از وقایع نسخه اول اتفاق می‌افتد و ماجراجویی‌های ایلوی اینبار، در میان خرابه‌های مناطق غرب آمریکا که در زیر آب فرو رفته‌اند، جریان دارد. سازندگان در خصوص گیمپلی بازی تأکید دارند که تاکتیک‌ها و انتخاب‌های بازیکنان نقش مهمی را در نسخه دوم ایفا می‌کند.
استودیوی Guerrilla Games در پایان نمایش رویداد State of Play اعلام کرد که در هنگام نزدیک‌تر شدن به عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک خواهد گذاشت. بازی Horizon Forbidden West هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد و در زمان نامشخصی از سال 2021 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.
148728
"پس از پایان یافتن جهان چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد ―Sylens"​
Sylens یک پژوهشگر سرگردان و بنیانگذار Eclipse است. او شیفتگی زیادی به تاریخ و فن آوری های باستانی دارد، او درقسمت اول با الوی متحد می شود تا حقیقت موجود در ماشین ها و سرنوشت افراد را قبل از مرگشان کشف کند. او در طول بازی سعی می کند اعتماد الوی را نسبت به هدفی که در سر می پروراند بدست بیاورد، کسی که تا پایان بازی به الوی مشاوره می داد مشخص می شود خود، خطرناکترین آنتاگونیست بازی است، در قسمت جدید بازی نقشی پررنگ خواهد داشت.

image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0006.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0003.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0002.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0001.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000422.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_000522.jpg image_horizon_forbidden_west-42164-4519_0007222.jpg

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
خداقوت پهلوان رو 3090 میخواستی 88 یا 70 فریم نگیری الترا
ببینیم رو کارت های میان رده عملکرد بازی چطوره...
اول از همه من از تمامه کسانی که پستمو دیدن و به شک افتادن معذرت میخوام، الان که شما پستمو نقل قول کردی و اینطوری گفتی شک کردم که پرفورمنس که خیلی خوبه چرا ایشون اینجوری میگه بعد ی لحظه نگام افتاد دیدم نوشتم DLSS درصورتی که اون فریمی که عرض کردم برای DLAA بوده توی خوده پست هم گفتم همچیو چسبوندم به سقف ولی از روی عادت که زیاد راجبه dlss حرف میزنم اشتباهی نوشتم dlss بازم معدرت بابت اطلاعات اشتباه
برای همین دوباره بازیو اجرا کردم و چون سیو رو پاک کرده بودم دوباره اون کات سین رو دیدم :| و با dlss تستش کردم روی کوالتی 95 فریم و روی بالانس دوروبره 105 اینا بود زیاد پیش نرفتم توی محیط قطعا ی جاهای بالاتره میده ی ی جاهایم پایینتر

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
حالا لای این ۱۰۰ ۱۳۰ فریم گرفتناتون، یکم هم از خود بازی بگید ببینیم نظرتون چیه :D
من در حد 3 ساعتی دیشب بازیش کردم
حقیقتا تک تک پشم هام ریخته تا الان
چند روز پیش هم کیلزون 2 با شبیه ساز زدم کلا این استدیو گنگش از همون ابتدای کار بالا بوده از لحاظ فنی ، هنری و گرافیک و سنگینی گیم پلی

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
مطمئن باشید بهینه سازی بازی هنوز کمی کار داره و چن تا آپدیت میدن و از اینم بهتر میشه.
ولی خدایی یک چرخش عظیم صد در صدی بود پورت این بازی نسبت به نسخه قبلی HZD و حتی PART 1
خدایی پورت PART 1 این حس بدنامی و بد گمانی رو ایجاد کرده بود که سونی از قصد داره این حرکت های کثیف رو میزنه ولی حقیقتا با این پورت بنظرم میتونه جایگاهش رو درست حسابی کرد رو PC

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حالا لای این ۱۰۰ ۱۳۰ فریم گرفتناتون، یکم هم از خود بازی بگید ببینیم نظرتون چیه :D
خود بازی ماله کلی وقت پیشه برید تاپیک PS5 کلی راجبش نوشتن :D

منم تمومش کردم قبلا فقط دی ال سی داستنانیش نرفتم در کل بازی خیلی خوبی هست و از نسخه قبلیش بهتر شده

چون داشتمش یک مقایسه گرافیکی هم زدیم با یکی از دوستان همین جا فرق چندانیم نداشت با کنسولش اما خوب گرافیک خیلی شفاف تر و تر تمیز تری داشت نسخه ی پی سی اما تفاوت انقلابی توی هیچ بخشیش پیدا نکردیم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد

منم تمومش کردم قبلا فقط دی ال سی داستنانیش نرفتم در کل بازی خیلی خوبی هست و از نسخه قبلیش بهتر شده

چون داشتمش یک مقایسه گرافیکی هم زدیم با یکی از دوستان همین جا فرق چندانیم نداشت با کنسولش اما خوب گرافیک خیلی شفاف تر و تر تمیز تری داشت نسخه ی پی سی اما تفاوت انقلابی توی هیچ بخشیش پیدا نکردیم
اقا اگه Save صد در صد بازی اومد بزارید اینجا تا من بتونم فقط DLC رو بازی کنم. حوصله ندارم داستان از اول تجربه کنم

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
سلام. روی تنظیمات متوسط قرارش بده. اگه فریم خوبی گرفتی ببرش بالاتر.
بازی فوق العاده بهینه هست. من با ۱۰۸۰ti روی تنظیمات High راحت و روان داره اجرا می شود . ۳۵ درصد ماموریت های اصلی رفتم . تا اینجا مشکلی نداشته

لست دو رو بدن به نیکسز پورت کنه . کارش عالیه .

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها

حتما بسته الحاقیش برو . شماره قبلی بسته الحاقی از خود بازی اصلی هم بهتر بود

• Like
Reactions: Persia Tech

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بازی جهان بازی هست که از لحاظ گرافیک و مخصوصا فیزیک و انیمیشن، در حد و قواره این بازی باشه؟ 2 ساعت اول بازی به اندازه 30 تا بازی AAA جزئیات و تکسچر های با کیفیت و عظیم داره...واقعا من نمیدونم چطوری سطح کلاس کاری این استودیو این قدر بالاست...
از وقتی کیلزون 2 رو بازی کردم این استدیو حکم خداوندگار رو داره واسم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر