Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
امرو بزنمش دانلود و به این امید که مورد پسند واقع بشود :D
حرفی سخنی راهنمایی پندی نصیحتی چیزی برای شروع دارید بگید :D
چی بخرم چی بفروشم. چی رو کِی استفاده کنم یا نکنم. چیو نگه دارم چیو نگه ندارم :D
رسیدی باس دوم حتما هدفون بزار :D

لول 9 رسیدی ادد فرند باز میشه آیدی دوستان پست اول هست ادد کن میتونی از کارکترهاشون استفاده کنی.

View attachment 314109
همه جینگلو گرفتن ولی من باید صبر کنم 😔😎🌹

من که به ولت باختم بریم گارانتی آرجنتی :D هر موقع ult میزنه ptsd بلادبورن بگیرم :)) دقیقا صدای ناقوس کلیسای یارنامه

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی
رسیدی باس دوم حتما هدفون بزار :D

لول 9 رسیدی ادد فرند باز میشه آیدی دوستان پست اول هست ادد کن میتونی از کارکترهاشون استفاده کنی.

من که به ولت باختم بریم گارانتی آرجنتی :D هر موقع ult میزنه ptsd بلادبورن بگیرم :)) دقیقا صدای ناقوس کلیسای یارنامه
باس دوم کی بود؟

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
843
منم میبینم کاراکتر خوبا رو ندارم
جپارد-هیمکو-دن هنگ شاخدار-جینگ یوان-لوچا-زیلا-سیلور ولف-ولت-یانکینگ-
در عوض تا بخوای راست راست پلا میده-یوکونگ(البته یا دن هنگ رفیقمون اتکشو 145000 میکنه)-سروال -سامپو-هوک هرتا-کلارا

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
525
نام
علی
آقا یک توضیح در باب همین بازی یا تاور آو فنتزی به من میدید!؟ باید توشون پول خرج کرد یا نه میشه تا آخر بدون هزینه رفت!؟ بخش داستانی داره مثل سری تیلز یا فاینال فنتزی!؟ اگر قرار است همیشه آنلاین باشیم سولو هم میشه بازی رو تموم کرد!؟

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
آقا یک توضیح در باب همین بازی یا تاور آو فنتزی به من میدید!؟ باید توشون پول خرج کرد یا نه میشه تا آخر بدون هزینه رفت!؟ بخش داستانی داره مثل سری تیلز یا فاینال فنتزی!؟ اگر قرار است همیشه آنلاین باشیم سولو هم میشه بازی رو تموم کرد!؟
نه نیازی به خرج پول نیست، یعنی من که تا حالا نیازی نداشتم چون اکثرا اوتوکو بودن :-"
تاور آو فانتزی رو نمیدونم چون یک هفته بیشتر بازیش نکردم ولی اون MMO هست و این سینگل پلیر پس احتمالا اونجا تفاوت قدرت کاراکترهای اونایی که بیشتر پول خرج کردن مشخصتر هست :-"
بخش داستانی هم داره ولی چون ماهیت بازی لایو سرویس هست، این داستان به مرور و در طی پچ های متعدد پیش میره :-"
آنلاین بودن فقط برای جلوگیری از چیت زدن هست وگرنه اصل بازی سینگل پلیر هست :-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,528
نام
مسلم
آقا من این جینگلیو رو کجا باید تست کنم الان؟ هیچکدوم از باس ها که ویکنس یخ ندارن، دشمن های معمولی هم به بعد از برست نمیرسن، عجب معضلی شده ها :D

• Smile
Reactions: tirdad666

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
آقا من این جینگلیو رو کجا باید تست کنم الان؟ هیچکدوم از باس ها که ویکنس یخ ندارن، دشمن های معمولی هم به بعد از برست نمیرسن، عجب معضلی شده ها :D
برو همون سوارم دیزستر که حال نکردی:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
TOF رو نمیدونم و بازی نکردم، ولی همینطور که گفتن MMO هست
از MMOهای گاچای دیگه دیدم که اگر خرج نکنی تو گیلد خفن نمیتونی بری، تو گیلد خفن نری یه عالمه چیز میز از دست میدی، و یه عالمه رقابت و ... هست...

ولی در مورد استار ریل (و گنشین)
بازی کامل سینگل پلیر ، همینطور که گفتن اتصال آنلاین بیشتر سر همین چیت و نگرفتن واحد پولی بی نهایت و اینا هست:D
حالا گنشین یه CO OP برای چرخ زدن تو محیط و رفتن یه سری فعالیت ها داره
استار ریل همونم نداره :D

داستانم که گفتن ، بازی داستان محور هست، ولی ذره ذره با هر پچ میره جلو

نیاز به خرج پول هم ندارن، چون محتواهای موجود رو همه میتونند برن، و رقابتی هم با کسی وجود نداره، هبچ رنکینگی چیزی هم وجود نداره

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
پس بالاخره پلات داشت بازی :D

20231012_125204.jpg

کسی اکانتش رو لینک کرده به PS ؟
گویا دردسرش زیاده:D

یه آموزش راحت بزارید:(

ببین این کار میکنه واست. من لینک کردن و اینا نداشتم مستقیم رفت تو اکانتم.

Screenshot_20231012_132612_Reddit.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر