Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:
اگه دوتا sustain پنج ستاره نداری بزن برا هوهو، ولی اگه داری نگه دار برا روآن.
گرفتمش :>

من همش چهار تا کاراکتر رو داخل بازی بیلد کرده بودم، الان واسه همین چهار تا دوباره یه ست جدید باید بگیرم؟ :))

Capture.JPG

عین منی-دیشب دیدم برا کافکا و سمپو و لوکا باز باید بزنم-خوبه البته از وقتی بنر جدید اومد زدم روش که شاید بدرد کسی بخوره تا فهمیدم بله همونایی که فول کردم :)) ولی این رلیک و کم میده 80 به 20 از این ست میده

• Smile
Reactions: ce7en44
عین منی-دیشب دیدم برا کافکا و سمپو و لوکا باز باید بزنم-خوبه البته از وقتی بنر جدید اومد زدم روش که شاید بدرد کسی بخوره تا فهمیدم بله همونایی که فول کردم :)) ولی این رلیک و کم میده 80 به 20 از این ست میده
اشکال نداره، از هر دو تاش بده خوبه، من برای توپاز و هیمکو هم از اون یکی ست می‌خوام، حداقل امیدوارم کریت دارها از اون باشن چون اینور که به کار نمیان :D

• Smile
Reactions: tirdad666
اشکال نداره، از هر دو تاش بده خوبه، من برای توپاز و هیمکو هم از اون یکی ست می‌خوام، حداقل امیدوارم کریت دارها از اون باشن چون اینور که به کار نمیان :D
2023-11-18_23-37-35.png

من فعلا ابنو بستم، ولی احتمالا body رو باید عوض کنم به atk ... فعلا ندارم چیزی که effect hit rate هم بده که اونقدرا پایین نیاد (میدونم گوی و طناب خیلی لههه، ولی فعلا وسعم همینه:)) )

---

برای توپازم فقط body و head دارم که خوبن
بقیه چیزا تو در و دیوار :(

View attachment 319256

من فعلا ابنو بستم، ولی احتمالا body رو باید عوض کنم به atk ... فعلا ندارم چیزی که effect hit rate هم بده که اونقدرا پایین نیاد (میدونم گوی و طناب خیلی لههه، ولی فعلا وسعم همینه:)) )

---

برای توپازم فقط body و head دارم که خوبن
بقیه چیزا تو در و دیوار :(
به نظرم چون این ست جدید خودش اتک میده و کمربند و سگگ هم قرره اتک بدن، افکت هست ریت برای بادی بزاریم بهتره :-"

من هنوز هیچکدوم از ست های جدید رو آپ نکردم، فعلا مشغول بیلد هوهو هستم :D

به نظرم چون این ست جدید خودش اتک میده و کمربند و سگگ هم قرره اتک بدن، افکت هست ریت برای بادی بزاریم بهتره :-"

من هنوز هیچکدوم از ست های جدید رو آپ نکردم، فعلا مشغول بیلد هوهو هستم :D
من که سر در نمیارم ولی دیروز یکی میگفت 60% افکت هیت ریت کافیه حتی E1 و بیشترش مثل اینه 150% کریت ریت داشته باشی و ...

حالا من فعلا خیلی کار دارم با این دامین، ببینم تهش چی در میاد:دی

• Like
من که سر در نمیارم ولی دیروز یکی میگفت 60% افکت هیت ریت کافیه حتی E1 و بیشترش مثل اینه 150% کریت ریت داشته باشی و ...

حالا من فعلا خیلی کار دارم با این دامین، ببینم تهش چی در میاد:D
30 درصد برای e0 و 67 درصد برای E1 یا با سلاح :-"
از این نظر میگم که گرفتن ۳۷ درصد افکت هیت از ساب ها خیلی سخته:D

نمیدونم چه سریه که همش میگیم بازی کانتنت نداره ولی وقتی پچ میدن بیرون و کانتنت اضافه میکنن فقط دنبال اینیم که زودتر تموم شه و همه رو اسکیپ میکنیم ... :-?
البته خودم رو میگم ولی شاید خیلیا هم مثل من باشن.😁

آخرین ویرایش:
  • Like
نمیدونم چه سریه که همش میگیم بازی کانتنت نداره ولی وقتی پچ میدن بیرون و کانتنت اضافه میکنن فقط دنبال اینیم که زودتر تموم شه و همه رو اسکیپ میکنیم ... :-?
البته خودم رو میگم ولی شاید خیلیا هم مثل من باشن.😁
این رویه رو تو بیشتر گیم ها دارم :-" بیشتر از نود درصد گیم هایی که شروع میکنم اولاش حدود نیم ساعت یه ساعت میخونم و گوش میدم ببینم چی میگن بعدش دیگه حوصلم نمیکشه هر چی میگن رو زرتی زورتی اسکیپ میکنم :D

این پایینی هم حق مطلب رو ادا میکنه :-" :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or