Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:
منم استار ریل رو برای کنسول گرفتم دیشب
خدا رو شکر خیلی راحت شناخت :دی

ولی چقدر بزرگه :)) عادت ندارم:)) حس میکنم دوربین خیلی به کاراکتر نزدیکه:)) شایدم من باید دورتر بشینم :D

یه مبارزه هنینطوری هم رفتم، باید عادت کنم به کنترل بازی:-"

منوی بازی ( همون Wheelه معروف بحث چند روز پیش:)) ) در عین شباهت به گنشین، جای گزینه هاش فرق داره
یعنی بتل پس، انتخاب کاراکتر و ...، جا به جان، احتمالا اگر تو منو قابل تنظیم باشه عوض میکنم:-"

بعد چون بخش آموزشی هم روی کنسول نبودم، الان باید دنبال دکمه ها بگردم چی بزنم چیکار کنه:))

عادت میخواد دیگه:دی

منوی بازی ( همون Wheelه معروف بحث چند روز پیش:)) ) در عین شباهت به گنشین، جای گزینه هاش فرق داره
یعنی بتل پس، انتخاب کاراکتر و ...، جا به جان، احتمالا اگر تو منو قابل تنظیم باشه عوض میکنم:-"

بعد چون بخش آموزشی هم روی کنسول نبودم، الان باید دنبال دکمه ها بگردم چی بزنم چیکار کنه:))

عادت میخواد دیگه:D
بعد یه چیز دیگه اینکه جای دکمه Cancel و Accept دقیقا برعکس گنشین هست، صرفا جهت اینکه کرم داشتن :D

• Like
  • Smile
Reactions: tirdad666 and Akiba
رو مخ این هست که نمیپره شخصیت هاشون.بعد از اینهمه مدت بازی بازم هی دستم میره روی دگمه ایکس-جاشونو من عوض کردم با دایره تو بازی گنشین-
نمیپره که نمیپرن:))

• Smile
Reactions: ce7en44
کل بازی یه طرف، انیمیشن دویدن Bailu یه طرف :D چقدر گوگولی میدوئه.
این Qingque هم خیلی خوشم اومده. پای ثابت تیمم شده. ازون‌ور یوکونگ هم خیلی خوبه ولی خب همیشه قابل استفاده نیست. البته اینکه سیستم بازی طوریه که حداقل باید ۲تا تیم آماده داشته باشی خیلی خوبه. شاید اول لول آپ کردن ۸ یا ۱۰تا کرکتر سخت باشه اما فکر کنم هر چی برم جلوتر بهتر شه وضعیت. در کل مثل باقی بازیای هویو‌ورس، اینم یه ف۲پ خیلی خوب و با کیفیته که پلیر رو مجبور نمیکنه پول خرج کنه ولی خود بازی اینقدر خوبه که پلیر دوس داره پول خرج کنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or