Multi Platform Honkai: Star Rail

سازنده
HoYoverse
تاریخ انتشار
2023/04/26
ناشر
HoYoverse
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
63.jpg
"Honkai: Star Rail عنوان جدیدی از مجموعه HoYoverse با تم فانتزی نقش آفرینی فضایی می باشد. سوار Asteral Express شوید و شگفتی های بی نهایت کهکشان را در این سفر پر از ماجراجویی و هیجان تجربه کنید. بازیکنان با همراهان جدید در جهان های مختلف و حتی به صورت تصادفی با چهره های آشنا ملاقات میکنند. آنها با هم بر مبارزات ناشی از استالارون غلبه خواهند کرد و حقایق پنهان پشت آن را کشف خواهند کرد."

منبع: Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تاریخ انتشار: ۲۶ آپریل ۲۰۲۳ (هم اکنون قابلیت Pre-Install داره)
پلتفرم ها: PC, Android, PS4, PS5, iOS
بازی Free to Play هست. برای Pre-install از لینک زیر اقدام کنید:
Honkai: Star Rail Will Be Officially Available From 4/26/2023!

تریلر توکیو گیم شو ۲۰۲۲:

View attachment Tokyo_Game_Show_2022_Witness_Honkai_Star_Rail_8s40um2x_Ks_136.mp4

تریلر انتشار بازی:

View attachment Official Release Trailer - _Interstellar Journey_ _ Honkai_ Star Rail.mp4

تریلر معرفی کاراکترها:

March 7th:

Serval:

Bailu:

Yanqing:

Himeko:

Gepard:

Seele:

1682496562074.jpg

اروپا:

@NHM
701507225

@ce7en44
701179041

@hadi_gamer
700262084

@R O N I N
700674766

@DedSec88
701519188

@V.s
702169668

@Oyuusui
700253948

@Hanzokiba
703071726

@Katsura
703063770

@Astroomiin
700604766

@Jhamed
700631390

@BARDI YA
700058283

@saeed yousefi
714812964

آمریکا:

@R O N I N
600842386

آسیا:

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,527
نام
مسلم
خب دیگه برم آرجنتی رو بزنم از پچ قبلی مونده :D

4 ماه دیگم سالگرده شه بزنه یه 5 ستاره بنر دیگه فری بده :D
از اونجایی که این بازی هونکای به حساب میاد، بعید نیست در آینده بازم جوایز خوب بدن :D ولی چه فایده؟ خوشحالی بعد از گرفتن دکتر در حد 5 دقیقه بود، بعدش رفتم سراغ بیلد کردن و دوباره افسرده شدم :D
چرا اینقد تیم دات ضعیفه اصلا اونطور که فکر میکردم نیست.‍😪🥲
اول بگو انتظارت از تیم دات چی بود؟:D
تیم دات هم مثل باقی تیم ها کارکرد خودش رو داره. یه جایی تو دمیجت زیاده و بهتره قبل از اینکه نوبت انمی بشه کارش رو بسازی، اونجا دیستراکشن یا هانت برمیداری. یه جایی هم انمی دمیج زیاد نمیخوره ولی نوبتش شدن زیاد اهمیتی نداره یا اینکه مثل سوسک ها دائما تکثیر میشن یا مثل اون گوزنه هی خودش رو هیل میکنه و نیروی کمکی میاره، اونجا دات بهتر جواب میده چون به همه انمی ها دمیج میده نه فقط اونی که ضربه خورده و همه رو تقریبا همزمان میکشه. و اینکه اینم مثل هر تیمی نیاز به باف و دیباف داره.
من بخش زیادی سیمولیتیت یونیورس رو با دات رفتم به غیر از جاهایی که نمیشد و با دیستراکشن رفتم. آخریش هم swarm disater 4 بود :-"

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,038
از اونجایی که این بازی هونکای به حساب میاد، بعید نیست در آینده بازم جوایز خوب بدن :D ولی چه فایده؟ خوشحالی بعد از گرفتن دکتر در حد 5 دقیقه بود، بعدش رفتم سراغ بیلد کردن و دوباره افسرده شدم :D
من رلیک های دنیل و ولت رو دادم بهش خوبه انداختمش تو تیم مونو ایمجنری داره میترکونه :D برا لایت کانش ویش زدم باختم :(

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,527
نام
مسلم
من رلیک های دنیل و ولت رو دادم بهش خوبه انداختمش تو تیم مونو ایمجنری داره میترکونه :D برا لایت کانش ویش زدم باختم :(
دنیل؟ :D
مشکل اینجاست که اینایی که میگی همون موقع هم آرتیفکت نداشتن :))
منم وسوسه شدم ویش بزنم، ولی بعد نگاه کردم و دیدم پیتی پنج هستم و بیخیال شدم :D

• Smile
Reactions: tirdad666

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,223
نام
هادی

اول بگو انتظارت از تیم دات چی بود؟:D
تیم دات هم مثل باقی تیم ها کارکرد خودش رو داره. یه جایی تو دمیجت زیاده و بهتره قبل از اینکه نوبت انمی بشه کارش رو بسازی، اونجا دیستراکشن یا هانت برمیداری. یه جایی هم انمی دمیج زیاد نمیخوره ولی نوبتش شدن زیاد اهمیتی نداره یا اینکه مثل سوسک ها دائما تکثیر میشن یا مثل اون گوزنه هی خودش رو هیل میکنه و نیروی کمکی میاره، اونجا دات بهتر جواب میده چون به همه انمی ها دمیج میده نه فقط اونی که ضربه خورده و همه رو تقریبا همزمان میکشه. و اینکه اینم مثل هر تیمی نیاز به باف و دیباف داره.
من بخش زیادی سیمولیتیت یونیورس رو با دات رفتم به غیر از جاهایی که نمیشد و با دیستراکشن رفتم. آخریش هم swarm disater 4 بود :-"
من انتظارم این بود که کل اند گیم رو با این تیم پودر کنم.😐

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,527
نام
مسلم
این بن کردن path ها تو su جدیده به چه دردی میخوره؟من یه بار بن کردم ولی باز کارت هاش رو تو بازی بهم میداد.
توی بلسینگ های آخر مبارزه نمیان وگرنه از طریق کوریو یا آکرنس ممکنه بهت بدشون :-"
به این درد میخوره که نمیخوای از اون پث بهت چیزی بده :-"

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,637
نام
Alireza

دوک اینفرنو که حتما>:)
بانوی مو قرمز هم به احتمال خیلی زیاد>:)

بقیه رو بریم ببینیم چی میشه:-"
اون عروسک گردانه با داس غول‌پیکرش خیلی نظرمو جلب کرد. امیدوارم مثل Clara/Svarog قابل بازی باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر