Homefront: The Revolution

47503174154516028447.jpg

بازی برای پلتفرم های PC, PS4, Xbox One, Mac و Linux در نظر گرفته شده.
ساخت بازی توسط Crytek UK انجام میشه.
ناشر بازی Deep Silver هست.
بازی Open World هست.
بخش Co-op آنلاین هم داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Barcelona FC

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
داشتم نقد های بازی میخوندم خیلی جالب بود اکثر منتقد ها گفته بودن بازی اتمسفر و جو عالی و سینگل پلیر چالش انگیز و جالبی داره ولی کتاسفانه مشکلات تکنیکی زیاد به پیکره بازی لطمه زده گفتن پتانسیل بازی هدر داده و چیز و مشکل دیگه ای که میگفتن داره یکی هوش مصنوعی خیلی بد و گان پلی نچسب هست که این مشکلات لطمه زده زیاد با گان پلی اش نمیشه ارتباط برقرار کرد ولی انگار بازی چالش انگیز روندش
حیف از اون بازی هایی بوده که هدرش دادن ایده هاش عالی بوده داخل گیم پلی

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
داشتم نقد های بازی میخوندم خیلی جالب بود اکثر منتقد ها گفته بودن بازی اتمسفر و جو عالی و سینگل پلیر چالش انگیز و جالبی داره ولی کتاسفانه مشکلات تکنیکی زیاد به پیکره بازی لطمه زده گفتن پتانسیل بازی هدر داده و چیز و مشکل دیگه ای که میگفتن داره یکی هوش مصنوعی خیلی بد و گان پلی نچسب هست که این مشکلات لطمه زده زیاد با گان پلی اش نمیشه ارتباط برقرار کرد ولی انگار بازی چالش انگیز روندش
حیف از اون بازی هایی بوده که هدرش دادن ایده هاش عالی بوده داخل گیم پلی

مثل اینکه با این 7 تا اپدیتی که دادن بازی خیلی بهتر شده . حالا میخوام بدونم درست کردن این مشکلات فنی رو و میشه بازی رو بازی کرد یا نه .
از نظر گیم پلی و اینا هم من چندتا ویدیو دیدم واقعا خوب بود بازی .

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مثل اینکه با این 7 تا اپدیتی که دادن بازی خیلی بهتر شده . حالا میخوام بدونم درست کردن این مشکلات فنی رو و میشه بازی رو بازی کرد یا نه .

از نظر گیم پلی و اینا هم من چندتا ویدیو دیدم واقعا خوب بود بازی .
همین صحبت به نظرم حجت تموم کنه که بازی بگیریم
من به شخصه میگیرم بازی ولی قیمتش افت کنه چون بازم با این قیمتا ارزش نداره

Homefront: The Revolution can be a great game, and maybe a few months from now Dambuster Studios will have fixed everything that's wrong with it. However, with the current state it is in now it's extremely difficult to recommend this game, even to the most ardent fans of Homefront.

یا این دو مورد
Despite maintaining its great atmosphere and its greatly improved graphics, Homefront: The Revolution does not provide much variety of situations or moments that remain engraved in our minds.

Homefront: The Revolution is a generic and repetitive open world shooter with some good ideas but poor technical performance. It feels good but not optimal, and even it reflects the guerrilla feeling in a positive, way we cannot forget all the annoying technical issues.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: || ARMSTYLE ||

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,734
بازی با اپدیت ها و فیکس هایی که دادن خیلی خوب شده.الانم توی استور ایکس باکس از 70 دلار شده 17 دلار (با تمامی دی ال سی ها و تفنگ ها و ...)
دیگه چه فرصتی از این بهتر برای خرید.

• Like
Reactions: WCW

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
کسی نبود جواب مارو بده تو استور تخفیف خورده من آنلاین بازی نمیکنم این نسخه dlc داررو اگه به درد آفلاین نمیخوره نسخه معمولیش رو بخرم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
کسی نبود جواب مارو بده تو استور تخفیف خورده من آنلاین بازی نمیکنم این نسخه dlc داررو اگه به درد آفلاین نمیخوره نسخه معمولیش رو بخرم.
کلا به نظرم بازیش جالب نیست.بیشتر از 7 ساعت کشش نداره.بعد 6/ 7 ساعت شدیدا خسته کننده میشه جوری که من نتونستم تمومش کنم.

• Like
Reactions: rejhna and fifa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر