Homebrew Channel

• Thread starter Thread starter Mrmii
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ببخشید wii تا چند گیگ رم SD رو بدون مشکل ساپورت میکنه؟؟؟
پیشنهاد شما تا چه ظرفیتی هست؟؟
تا 2 گیگ مشکلی نداره؛ از 2 به بالا مثل اینکه ساپورت نمیکنه. یه 1 گیگی بگیری بسه واسش...

آقا من Installer.iso مخصوص j رو رایت کردم ولی نمی دونم چه شکلی نصبش کنم علامت سوال میاد.
با همون ImgBurn رایت کردی؟ اگه درست رایت شده باشه تو Disk Channel لوگوی این HomeBrew Channel رو میاره. با سرعت 2x رایت کن این دفعه.

install ـش هم که چیزی نداره؛ چند بار باید reset یا 1 رو بزنید.

اینم همون پک که نرم افزارهای خوبش رو یکجا جمع کرده:

http://hbc.hackmii.com/dist/hbc_apps.tar.gz

The included applications are:

GameCube Linux v0.4

ScummVM rev32231

Tetris v1.2a

Wii64 Wii Tiizer Edition

Gecko Region Free v1.5
ببخشید اقا بهنام من این هارو دانلود کردم;)
میخواستم بدونم ایا باید همه این هارو با پوشه کپی کنم؟؟یا باید از پوشه در بیارم؟؟

و یک سوال فنی دیگه وقتی من ان زیپ کردم دانلود رو تو پوشه (hbc_apps) 3 تا پوشه بود کدو تای اخری برنامه بودن توش ولی تو پوشه اولی (apps) که واردش میشدی 4 تا پوشه دیگه بود که بعضی هاش همین برنامه هایی بود که شما نام بردین از جمله اونا (regionfree)
میخواستم بدونم ایا باید موقع ریختن تو رم برم داخل پوشه (apps) و اون 5 تا پوشه روکپی کنم یا از همون پوشه (apps) کپی کنم و بریزم تو رم
بعد ریخت و وارد شدن تو Wii کار خواستی باید بکنم؟؟
شرمنده که انقدر سوال میکنم هااااا:-"

1.فعلا که بنده به مشکل بر خوردم. دیسک رو اصلا نمی شناسه....کمک کنید... کمک...
2.ببین چی پیدا کردم. انگ همین چنل خودمونه. واسه VC هست. لینک و مشخصات:
Final.Fantasy.Crystal.Chronicles.My.Life.as.a.King .PAL.WiiWare.Wii-iND

If you have a modchip, then download The Homebrew Channel ISO and install it, then download the WAD Manager to the Homebrew Channel and then you copy the wad file to your SD to the "wad" folder in the root, insert to the Wii, and start WAD Manager from The Homebrew Channel, and install it.

لینک بازی:

برین حالش رو ببرین.......

میخواستم بدونم ایا باید همه این هارو با پوشه کپی کنم؟؟یا باید از پوشه در بیارم؟؟
من همون پوشه اصلی ـه apps رو همینجوری یه راست کپی کردم رو SD. همش هم اجرا شد.
بعد ریخت و وارد شدن تو Wii کار خواستی باید بکنم؟؟
الان دیگه Homebrew Channel آماده س که از برنامه هاش لذت ببری! :biggrin1: هر کدوم رو هر وقت خواستی اجرا کنی (مثلا همون Region Free رو) میری توی این چنل و تمام! قفط اگه میخوای همیشه این چنل آماده باشه باید SD همینجوری تو Wii بمونه...

1.فعلا که بنده به مشکل بر خوردم. دیسک رو اصلا نمی شناسه....کمک کنید... کمک...
میخوای از اول اون فایلی رو که دانلود کردی دوباره Extract کن ؛ واسه ی من هم دفعه اول بد extract شد نمیدونم چرا. این DVD ـت هم امکان داره مشکل داشته باشه ؛ از یه نوع دیگه "استف" بزن! ;)

2.ببین چی پیدا کردم. انگ همین چنل خودمونه. واسه VC هست.
پیر شی!! دستت درد نکنه!

سلام دوستان می خواستم بدونم شما از چه چیپی استفاده کردین چون من یه کنسول قدیمی دارم و تقریبا اولین سری وی های کپی خور شده هست بهخاطر همین شک دارم که از برنامه های جانبی پشتیبانی کنه و تو سایت وی بریو هم خیلی نسبت به استفاده از چیپ اخطار داره که امکان بریم شدن هست این سایت تنها روش زلدا رو تصمین می کنه

سلام دوستان می خواستم بدونم شما از چه چیپی استفاده کردین چون من یه کنسول قدیمی دارم و تقریبا اولین سری وی های کپی خور شده هست بهخاطر همین شک دارم که از برنامه های جانبی پشتیبانی کنه و تو سایت وی بریو هم خیلی نسبت به استفاده از چیپ اخطار داره که امکان بریم شدن هست این سایت تنها روش زلدا رو تصمین می کنه
سلام.
این برنامه های اضافی اصلا به چیپ کاری ندارن. فقط یه مرحله نصب این چنل هست که بهشون نیاز داری. "همه" ی چیپ هایی هم که الان روی Wii ها نصب هستن میتونن دیسک های bootable رو اجرا کنن. مشکلی نداره.

آقا دوباره Extract کردم و رایت کردم سرعت 2.4x بازم نصب نمیشه.یعنی اصلا دیسک رو نمی شناسه.:(

احتمالا باید گزینه Verify شما غیر فعال باشه
چون منم یک بار که این گزینه غیر فعال بود برنامه رایت کردم و کنسول اونو نمیشناخت
اگر غیر فعال بود فعالش کن و با سرعت 2 ایکس بزن((برای من که اینجوری رایت کردم خیلی راحت بالا اومد))امیدوارم برای شما هم بالا بیاد;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or