homeberw برای فریمور 3.71 m33 اسلیم

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
تو قسمت اخبار irpsp نوشته بود که کرنل 1.5 برای اسلیم اومده ولی سایتش خرابه نتونستم برم قسمت آموزش ببینم چه جوریه
اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
تو قسمت اخبار irpsp نوشته بود که کرنل 1.5 برای اسلیم اومده ولی سایتش خرابه نتونستم برم قسمت آموزش ببینم چه جوریه
اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه
ممنون
Team Noobz يه eLoader داده بيرون كه كرنل 1.5 رو روي Slim اجرا ميكنه.

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام
مژده تونستم pdf رو psp slim ببینم :cool::cool::cheesygri
من eloder رو قبلا دانلود کرده بودم ولی کاراییش رو نمی دونستم همین که جواب اقا مهدی رو دیدم رفتم سروقتش تونستم psppdf رو باهاش اجرا کنم :laughing:
اینجوریه که eloader رو تو پوشه psp/game کپی می کنیم و بعدش یه فولدر همونجا میسازیم به اسم homebrew و eboot.pbp اون رو تو homebrew می ریزیم ( فولدر رو کپی نمی کنیم بلکه فایل eboot داخل فولدر رو کپی می کنیم;))
موفق باشید

4minab

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
سلام
مژده تونستم pdf رو psp slim ببینم :cool::cool::cheesygri
من eloder رو قبلا دانلود کرده بودم ولی کاراییش رو نمی دونستم همین که جواب اقا مهدی رو دیدم رفتم سروقتش تونستم psppdf رو باهاش اجرا کنم :laughing:
اینجوریه که eloader رو تو پوشه psp/game کپی می کنیم و بعدش یه فولدر همونجا میسازیم به اسم homebrew و eboot.pbp اون رو تو homebrew می ریزیم ( فولدر رو کپی نمی کنیم بلکه فایل eboot داخل فولدر رو کپی می کنیم;))
موفق باشید
میشه لینک دانلود بدین بچه ها ؟!

هم eloader و هم psppdf

ممنون

4minab

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
برنامه باحایه . راحت اجرا شد
این برنامه ها رو هم تست کردم
psp filer
psppdf
ice mario

بازم برنامه های دیگه رو تست میکنم ببینم چی میشه

irshell کار نکرد :((

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
داشتم با psppdf کار می کردم که یهو psp هنگ کرد و مجبور شدم دستی خواموشش کنم یه بار هم مجبور شدم باطری رو در بیارم شما این مشکل رو ندارین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر