Multi Platform Hogwarts Legacy

سازنده
Avalanche Software
تاریخ انتشار
February 2023
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
598900.png

Hogwarts Legacy
توسعه دهنده: Avalanche Software
توسعه یافته :Disney Infinity
ناشر: Warner Bros. Interactive Entertainment
پلتفرم: ALL CONSOLE GEN 8&9 , PC
ژانر: Action RPG / Open Word
تاریخ عرضه: 21 بهمن ماه
➿➿➿➿➿➿➿➿➿
اطلاعات:

▪️دکوراسیون Hogwarts بسته به فصل تغییر خواهد کرد
▪️تعداد NPC ها در بازی بسیار زیاد خواهد بود
▪️تمرکز تیم بازی فقط روی همین نسخه ی Hogwarts Legacy بوده ولی خب استودیوی Avalanche ضمن اینکه دنبال اینن که یه تجربه عالی از Wizarding World به وجود بیارن، بسته به موفقیتشون احتمال تبدیلش به یک فرانچایز وجود دارد

آخرین اطلاعات:
▪️بازی دارای 34 مدل دشمن
▪️26 اسپل
▪️57 ماموریت فرعی
▪️2 بتل آرنا و 95 Merlin trials ست

سیستم مورد نیاز:
IMG_20220826_054723_913.jpg

به روز می شود...

‏ویدیوی کامل State of Play از هاگوارتز لگسی که قرار است در تعطیلات 2022 منتشر شود
Link

🔹️🔹️🔹️

New 4K screens from HogwartsLegacy
IMG_20220318_123854.jpg IMG_20220318_123850.jpg
IMG_20220318_123843.jpg IMG_20220318_123839.jpg
با تشکر از @.Amirone بابت کار بسیار زیبایِ گرافیکیشون

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
به شدت حال کردم :D:D:D
تنها ترسم از اینه که avalanche نتونه داستان و شخصیت های درست و درمون تحویلمون بده... قشنگ تو سابقه شون ضعف تو writing و شخصیت پردازی تو چشم میخوره.
گرچه خودم با مدمکس خیلی حال کردم ولی پلات اصلی و شخصیت هاش تو دیوار بود. ایشالله از این همه وقت که واسه develope داشتن خوب استفاده کرده باشن.
تا این جا که همه چی خوب بود و اون حس هری پاتری تو فضا سازی تریلر دیده میشد.

فقط مونده که تریلر ریمستر مس افکت هم بیاد تا به ذوق مرگی کامل برسم .:D

• Like
Reactions: Capitan_shepard

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
به شدت حال کردم :D:D:D
تنها ترسم از اینه که avalanche نتونه داستان و شخصیت های درست و درمون تحویلمون بده... قشنگ تو سابقه شون ضعف تو writing و شخصیت پردازی تو چشم میخوره.
گرچه خودم با مدمکس خیلی حال کردم ولی پلات اصلی و شخصیت هاش تو دیوار بود. ایشالله از این همه وقت که واسه develope داشتن خوب استفاده کرده باشن.
تا این جا که همه چی خوب بود و اون حس هری پاتری تو فضا سازی تریلر دیده میشد.

فقط مونده که تریلر ریمستر مس افکت هم بیاد تا به ذوق مرگی کامل برسم .:D
اونا نیستن. اولانچ سافتور قبلا زیر مجموعه دیزنی بود و بازی از روی انیمیشن و سری دیزنی اینفینیتی رو ساخته.جهار سال پیش که دیزنی بخش گیم رو تعطیل کرد، اومدن زیر مجموعه وارنر شدن.

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
اونا نیستن. اولانچ سافتور قبلا زیر مجموعه دیزنی بود و بازی از روی انیمیشن و سری دیزنی اینفینیتی رو میساختن.جهار سال پیش که دیزنی بخش گیم رو تعطیل کرد، اومدن زیر مجموعه وارنر شدن.
عه بگو پس من هم پیش خودم میگفتم از اولنچ بعیده یه rpg با این سطح از پلات و نویسندگی بده :D:D
خیالم راحت شد :D

• Like
Reactions: kourosh rm

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
عه بگو پس من هم پیش خودم میگفتم از اولنچ بعیده یه rpg با این سطح از پلات و نویسندگی بده :D:D
خیالم راحت شد :D
البته این استودیو خیلی داغونیه، همچین خیالت راحت نباشه.
اگه همون سازنده مدمکس بود خیالمون راحت تر بود.
البته اگر سرمایه و وقت کافی در اختیارشون بوده باشه که فکر کنم همینطور بوده، باید تونسته باشن که بازی قابل دفاعی بسازن.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا من اشکم درومد دیشب سر این... بهترین لحظه در تمام کنفرانس های چند سال اخیر بود برام. بازی ده برابر از چیزی که متصور میشدم هم بهتر بود... گرافیک فنی، گرافیک هنری، استایل ها، تایید شایعات rpg قوی و ...

تنها دل شکستگیم اینه که بازی فقط برای نسل بعده و با این اوضاع فکر نکنم به زودی بتونم تجربش کنم... ---> عههههه اقا بازی کراس جنه؟؟ قلبممممممممممممممممم :x :(( :x :(( :x :(( :x

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اقا من اشکم درومد دیشب سر این... بهترین لحظه در تمام کنفرانس های چند سال اخیر بود برام. بازی ده برابر از چیزی که متصور میشدم هم بهتر بود... گرافیک فنی، گرافیک هنری، استایل ها، تایید شایعات rpg قوی و ...

تنها دل شکستگیم اینه که بازی فقط برای نسل بعده و با این اوضاع فکر نکنم به زودی بتونم تجربش کنم... ---> عههههه اقا بازی کراس جنه؟؟ قلبممممممممممممممممم ❌((❌((❌((:x
واقعا لذت میبرم وقتی میبینم خیلی از بچه ها همچین حسی داشتن?
قشنگ معنای سوپرایز شدنو دیشب با تمام وجودم حس کردم و فارغ از سن و سال بالا پایین میپریدم:D
خلاصه اینکه حسابی چسبید!

20200917_193935.jpg

از اینکه بازی بر میگرده به دوصده ی قبل خیلی بیشتر خوشحالم چون همه چیز تازگی داره واسمون:D
ثانیه به ثانیه ی لوکیشن های توی تریلر پر از خاطره اس!!!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,376
نام
محمد
البته پیش بینی میشد
همین که بانو دنیای HP رو واسمون خلق کرد تا بعدها ماها بتونیم با خیالات خودمون توش غرق بشیم واسه من یکی تا ابد جاودانه اس این بشر

ملت دارن خدا رو شکر میکنن:))
اینقدر این بشر این چند سال گند زده همین که باهاش همکاری نکردن بهترین حرکت بوده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
ملت دارن خدا رو شکر میکنن:))
اینقدر این بشر این چند سال گند زده همین که باهاش همکاری نکردن بهترین حرکت بوده.

عملا این کار رو کردن دهن یه عده رو ببندن

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
زندگی کردیم با دنیای هری پاتر !

همون شماره های اولش که رو ps1 اومد ، شماره های بعدیش که یادمه رو ps2 و Pc میتونستیم تو هاگوارتز بچرخیم ، اون تالار اصلی و صبر کردن واسه جفت شد راه پله ها ، رفتن پیش هاگرید و کوییدیچ و چرخیدن تو Grifindor lounge .

شاید نمره های خوبی نمیگرفت ولی واسه من مثل طلا بود هر شماره اش ! خلاصه که خیلی خوبه ، بهترین نمایش چند سال اخیر ، اصلا تا هاگوارتز دیدم واقعا حس عجیبی بهم دست داد ..

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
البته پیش بینی میشد
همین که بانو دنیای HP رو واسمون خلق کرد تا بعدها ماها بتونیم با خیالات خودمون توش غرق بشیم واسه من یکی تا ابد جاودانه اس این بشر

این داستان داره چند وقت پیش JK در مورد Transgender ها یک سری نظرات Spicy (به قول خارجیا) داد که همه رو از دم تریگر کرد خلاصه ریختن سرش از انواع و اقسام توهین گرفته تا تهدید به مرگ فقط به خاطر اینکه نظرش رو گفته بود بارش کردن حالا اینجا دارن اینا رو میگن که دمیج کنترل کنن ملت عقده هاشون رو سر بازی و سازنده هاش خالی نکنن ....

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,511
این داستان داره چند وقت پیش JK در مورد Transgender ها یک سری نظرات Spicy (به قول خارجیا) داد که همه رو از دم تریگر کرد خلاصه ریختن سرش از انواع و اقسام توهین گرفته تا تهدید به مرگ فقط به خاطر اینکه نظرش رو گفته بود بارش کردن حالا اینجا دارن اینا رو میگن که دمیج کنترل کنن ملت عقده هاشون رو سر بازی و سازنده هاش خالی نکنن ....
یه نفرم تو دنیای واقعی از این چیزا خبر نداره و براش هم مهم نیست این چیزا. فقط یه مشت بچه پولدار امریکایی لوس که 24 ساعت تو توییتر چرند میگن دور این چیزان. باهات شرط میبندم اگه خودش هم نویسنده بازی بود هیچ تاثیری روی فروشش نداشت.

• Like
Reactions: kourosh rm

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
زندگی کردیم با دنیای هری پاتر !

همون شماره های اولش که رو ps1 اومد ، شماره های بعدیش که یادمه رو ps2 و Pc میتونستیم تو هاگوارتز بچرخیم ، اون تالار اصلی و صبر کردن واسه جفت شد راه پله ها ، رفتن پیش هاگرید و کوییدیچ و چرخیدن تو Grifindor lounge .

شاید نمره های خوبی نمیگرفت ولی واسه من مثل طلا بود هر شماره اش ! خلاصه که خیلی خوبه ، بهترین نمایش چند سال اخیر ، اصلا تا هاگوارتز دیدم واقعا حس عجیبی بهم دست داد ..

دقیقا... من با اکثر شماره ها واقعا حال کردم فارق از این که واقعا بعضا خوب نبودن... نسخه اولو که یادمه نزدیک 20 بار اقلا تموم کردم...
بازی دومو هیچوقت پیدا نکردم :D بازی سومو هم یادمه کامل... بازی چهارم ولی یادمه یکم اعصاب خورد کن بود. :D نسخه پنجم رو هم یادمه روی پیسی یا ps2 بازی کردم. نسخه شیشم اولین بازیم روی 360 بود و با تمام دل عاشقش شدم. اینقدر من تو این بازی چرخیدم و عشق کردم که نگو :D ولی عوضش نسخه های 7 رو اصلا دوست نداشتم :D
نمیدونم چرا ولی نسخه شیشم واقعا عاشقش شدم... شاید سااااعت ها من سر معجون سازی و دوئل های الکی وقت گذروندم و توی دنیاش خودمو غرق کردم... (یه حالت اوپن وردی داشت یادمه)

در کل این بازی هم همین فضای تریلرو داشته باشه، با یک داستان درب داغون (حتی در حد قسمت دوم فنتستیک بیست :D ) برای من به یکی از بهترین بازیای عمرم تبدیل میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر