Hitman HD Trilogy در ژانویه 2013

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
درود
HitmanHD_85052_640screen.jpg

سایت Amazon لیستی از بازی هایی که در سال 2013 را عرضه خواهد کرد را منتشر نمود که در این بین نام بازی Hitman HD Trilogy به چشم می خورد. این نسخه شامل سه نسخه HD شده ی بازی های Hitman می باشد که بر روی پلتفرم های XBOX360 و PS3 در تاریخ 29 ژانویه 2013 عرضه خواهد شد.

مطابق با گفته Amazon قیمت این نسخه، 40 دلار اعلام شده و شامل بازی های؛ (Hitman 2: Silent Assassin (2002) ،Hitman: Contracts (2004)،Hitman: Blood Money (2006 خواهد بود.

همچنین نسخه Premium این بازی هم منتشر خواهد شد که همراه با artbook هایی با 22 قسمت خواهد بود که تا به حال در سری بازی های Hitman کسی ندیده است. این باندل هم به قیمت 40 دلار تایید شده است. شرکت Square Enix بازی را به طور رسمی تایید نکرده است و ناشر این عنوان هم فعلا مشخص نیست.

منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
واقعاً نسخه Blood Money از نظرم یکی از بهترین نسخه های این سری بود، خیلی دوست دارم به صورت HD تجربه کنم.
فقط دوست دارم تغییری روش اعمال نکنند چون اگه روش تغییراتی اعمال کنند ممکنه مثل کالکشن DMC شکست بخوره :|

آخرین ویرایش:

Psycho Man

کاربر سایت
Sep 19, 2012
161
نام
امیرعلی
واااااااااااااااااااااااااقعا دمشون هات اگه این کارو بکنن :d

خیییییییییییییلی توپ میشه :d

مخضوضا اگه نسخه blood money رو HD کنن :d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
تجربه ی دوباره ی Silent Assassin اونم به صورت HD... واقعا یه گیمر دیگه چی میخواد. :x
واقعاً نسخه Blood Money از نظرم یکی از بهترین نسخه های این سری بود، خیلی دوست دارم به صورت HD تجربه کنم.
مخضوضا اگه نسخه blood money رو HD کنن :d
البته Blood Money قبلا برای کنسول های این نسل اومده بود و فکر میکنم HD هم بود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شرکت Square Enix بازی را به طور رسمی تایید نکرده است و ناشر این عنوان هم فعلا مشخص نیست.
کجا تایید نشده؟! لیست اچیومنت های بازی هم منتشر شده :| Developer هم IO Interactive هست وناشر هم خود Square Enix.

برای لیست اچیومنت های بازی هم به اینجا برید.

Hitman HD Collection Achievements - Xbox360Achievements.org

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پس این گیم اسپات چت زده خبر نداره از هیچی. این کاکلشن خیلی وقت پیش تایید شده بود. منتهی امروز فقط و فقط نسخه Premium بازی یه جورایی رونمایی شده و تاریخ خورده و تاریخ خود بازی هم تغییر کرده. قرار بود 12 دسامبر 2012 بیاد (دیروز) که افتاده واسه 2013.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
Hitman Trilogy مگه 2007 برای ویندوز و PS2 منتشر نشده ؟

Hitman Trilogy for PC - GameRankings

Hitman Trilogy for PlayStation 2 - GameRankings

تازه تو Gamerankings هم نمراتش ثبت شده و تو صدر قرار داره! پس این دیگه چیه ؟! یعنی در عرض 6سال دو تا کالکشن hitman-trilogy میخوان بیرون بدند ؟! اونم فقط با HD شدن رزولوشن بازی ؟!

بعدش Blood Money نسخه HD برای 360 اومده بود! چیش رو میخوان HD کنند ؟! :| کاشکی جایِ اون نسخه codename رو بیرون میذاشتند :|

کاشکی اینا صبر می کردند این کالکشن رو به صورت Full HD برای کنسول های نسل بعد منتشر می کردند ... :|

قرار بود 12 دسامبر 2012 بیاد (دیروز) که افتاده واسه 2013.
ای کاش همون دیروز میومد! آخه 21دسامبر دنیا نابود میشه دیگه فکر نمیکنم اصلا امیدی داشته باشیم تا این کالکشن رو بازی کنیم ! :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بلاد مانی رو حذف کنید شماره یک رو بذارید باوووو !
بلاد مانی که تقریبا جدیده نسبت به بقیه، احتیاجی نیست برا انتشار دوباره و اچ دی کردن !

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خیلی هم مسخره !!

چه تریلوژی هست که شماره اول توش حساب نمیشه و از شماره 2 تا 4 رو تریلوژی حساب میکنن !!!!!!!!!!!!

BLOOD MONEY همون موقعش هم نسخه کنسولی این نسلش با روزولوشن HD اومده بود .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
بلاد مانی رو حذف کنید شماره یک رو بذارید باوووو !
بلاد مانی که تقریبا جدیده نسبت به بقیه، احتیاجی نیست برا انتشار دوباره و اچ دی کردن !

چی چی رو حذف کنن؟:D اگه BM رو نذارن برای من که کوچکترین ارزشی نداره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر