Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط snake:
درود بر تمامی بازی خوره های نیک سرشت
یه مشکل دارم عزیزان
هیچ کدوم از دمو ها وسط بازی به من نشان داده نمیشه
هیج اروری هم نمیده
من نسخه 5 cd رو دارمچ
با تشکر:(
سلام

ببین توی مسیر "" C:\Program Files\Hitman Blood Money\Movies "" یا هر مسیر دیگه ای که بازی رو نصب کردی آیا یسری فایل با فرمت Bink Video داری یا نه ؟؟؟

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط snake:
آقا من اصلا" فایلی به نام movie ندارم:( :(
سلام

اون movie فایل نیست که فولدره
توی اون فولدر باید یسری فایل با فرمت bik موجود باشن

اگر هم فولدری بنام movie نداری، اشکال از کمپانیی هست که بازی رو کپی کرده
بعضی از این شرکتا برای اینکه تعداد CD رو کم کنن دست به همچین کارایی میزنن
اگر اینطوری باشه چاره ای بجز خرید یه نسخه ی کامل (DVD و یا 7 تا CD) نداری ;)

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

البته یه Mini Image برای Patch 1.2 اومده که حدود 118 کیلوبایت حجم داره
می تونین از مسیر زیر برای دانلودش اقدام کنین:

Game Burn World

البته تا جایی که من خوندم بعضی ها با این Mini Image و ASR مشکل دارن
که می تونین به جای ASR از Cure Rom استفاده کنین

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام.
من این پچ رو میخوام نصب کنم ارور زیر رو میده:

نیمدونم چی کار کنم.
البته نسخه ی من کرک شده بود.
یعنی راهی نداره :(
احمد این که دادی چیکار میکنه؟

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
من این پچ رو میخوام نصب کنم ارور زیر رو میده:

نیمدونم چی کار کنم.
البته نسخه ی من کرک شده بود.
یعنی راهی نداره :(
احمد این که دادی چیکار میکنه؟

چرا
راه که داره
باید بری و فایل exe ی اصلی رو پیدا کنی
حجمش حدودای 7.5 مگابایته

علت این error هم اینه که Patch 1.2 روی نسخه ی اصلی نصب میشه نه نسخه ی کرکی (بدلیل همون فایل exe)
بگرد اگه پیدا نکردی من خودم برات آپ می کنم

در ضمن این که من گذاشتم Mini Image هستش
کارش اینه که DVD اصلی بازی رو برای Daemon Tools شبیه سازی می کنه
چونکه Patch 1.2 تا حالا براش کرکی ساخته نشده و به همین دلیل باید برای اجراش فایل های مربوط به DVD Image رو داشته باشی که 4.5 گیگابایت حجم داره در حالی که این MI حجمی معادل حداکثر 1 مگ اشغال می کنه و مثل همون فایل های Image اصلی با Daemon کار می کنه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
احمد جون اگه زحمتش رو بکشی ممنون میشم.
چون فکر نمیکنم exe اصلی رو گیر بیارم اگه باشه کرکش هست ;)
هر موقع وقت کردی اپلود کن فقط یه جایی باشه resume support باشه چون من دیلاپ دارم :p
ممنون.
بای

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
احمد جون اگه زحمتش رو بکشی ممنون میشم.
چون فکر نمیکنم exe اصلی رو گیر بیارم اگه باشه کرکش هست ;)
هر موقع وقت کردی اپلود کن فقط یه جایی باشه resume support باشه چون من دیلاپ دارم :p
ممنون.
بای

سلام

بیا امین
این لینک فایل exe ی اصلی

دانلود کن به حجم تقریبی 6.3 مگابایت از Persian GiG

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
مموری کارتام هر جفتشون تقریبا پر شدن حالا که می‌خوام هیتمن رو بگیرم شنیدم خیلی حافظه می‌خواد الان من 4 مگ فضای خالی دارم اگه بس نیست لطف کنین بگین که الکی نرم بخرمش

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط xdantex:
مموری کارتام هر جفتشون تقریبا پر شدن حالا که می‌خوام هیتمن رو بگیرم شنیدم خیلی حافظه می‌خواد الان من 4 مگ فضای خالی دارم اگه بس نیست لطف کنین بگین که الکی نرم بخرمش
size: 2.89 GB
برو بگیرش;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر