Hitman:Blood Money

نام:Hitman:BloodMoney
سازنده:IO InterActive
ناشر:Eidos InterActive
تاریخ عرضه:D ماه 84
سیستم: pc ps2 xbox
همه شما میدونید که سری بازیهای HitMan جز معروف ترین بازی ها در کشور ما به حساب میاد.
بازی Hitman:Blood Money جدیدترین نسخه از این سری بازی هست که توسط شرکت IO Interactive طراحی و ساخته شده و در E3 امسال دمو ای از این نسخه را شاهد بودیم و اولین پیشرفت محسوس این بازی در گرافیک بسیار بالا اون بود به طوری که جزییات آن در حد بازی Splinter Cell یا حتی فراتر کار شده است. شروع بازی در دمو نمایش داده شده از کازینویی در شهر لاس وگاس بود و مامور 47 بیرون ساختمان ماموریات خود را شروع میکند.فضای شهر به خوبی طراحی شده و نور پردازی و طراحی ساختمان ها و آسمان شهر به دقت صورت گرفته.با دیدن مامور 47 متوجه طراحی عالی با جزییات بسیار بالا این شخصیت میشوید.پس از ورود او به ساختمان کازینو گاردهای محافظ نیم نگاهی با بی تفاوتی به وی میکنند و به دفتر کازینو می روند.47 نگاهی به اطراف انداخته و وجود یک آوای عربی زیبایی فضا را دوچندان جذاب کرده است.
مامور47 در این مرحله تنها یک Sniper در درون کیف خود دارد و هدف وی بدست آوردن یک اسلحه سبک برای انجام دادن ماموریت خویش است.در اینجاست که شاهد یک قابلیت جدید از وی میشویم آن هم دزدیدن اشیا از اشخاص است.47 بعد از نزدیک شدن به یکی از گاردها در یک لحظه اسلحه او را دزدیده و به سرعت به سوی طبقات بالا رفته تا ماموریت اصلی اش را به پایان زساند. او با کمک آسانسور خود را روی بام کازینو می رساند و در آنجا باز هم شاهد قابلیت جدیدی از وی میشویم که آن تغییز دادن اشیا و جا به جا کردن آن ها است که به اصطلاح فیزیک نام دارد.
مامور 47 قرقره آسانسور را از جایش در آورده و عملا آن را از کار می اندازد و با قراردادن یک بمب در کنار درب اسانسور خیال خود را از بابت پشت سرش راحت کرده و با آرامش کامل اسلحه خود را درآورده و...
به گفته طراحان بازی قابلیت های حرکتی حدیدی به 47 داده شده به طوری که میتواند از بالکان بالارفته یا مثلا اجساد را در یخچال یا سطلهای زباله پنهان کند اما باید همنند نسخه های پیشین مراقب باشید که اجساد دیده نشوند و گرنه ممکن است انجام ماموریت ها بسیار مشکل یا حتی غیرممکن شود.از دیگر نکات جدید در این بازی امکان گروگان گرفتن افراد است که باعث میشود دشمنان یا به سویتان شلیک نکنند یا اگر شلیک کنند تیرها به گروگان اصابت کند و شما جان سالم به در ببرید.موضوع بازی مربوط به درگیری بین دو گروه خرابکار است.47 به استخدام یکی از آنها در آمده و باید به قول معروف دانه درشتهای گروه رقیب را نابود کند. نکته جالب اینست در این بازی وجود پول برای خرید وسایل لازم است.این پول در عوض ماموریت هایی که به پایان رسانده ایم به حساب بانکی ما ریخته میشود. و شما با این پول می توانید اسلحه های قوی تر و بهتری بخرید.همچنین سایر لوازم مورد نیاز را بدست آورید البته توجه کنید که هرچه ماموریت را به سر و صا تر به انجام رسانید در عوض پول بیشتری را بدست می آورید.به گفته شرکت درجه سختی بازی نیز مانند سابق است تنها یک مرحله آموزشی کامل برای این بازی در نظر گرفته شده است که از سختی مراحل بازی می کاهد . موزیک متن بازی نیز توسط موزیک ساز معروف بازی های کامپیوتری یعنی Jesper Kyd ساخته شده که با مراحل بسیار هماهنگ است.
این بازی در پاییز امسال بر روی PS2 و Xboxو PC عرضه می شود.
هر گونه کپی برداری از این متن تنها با ذکر نام نویسنده آن مجاز می باشد. :cheesygri
Hitman:BloodMoney Official Trailer
Hitman:BloodMoney Screen Shots!

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ROONEY190

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
اینم یه عکس که تو خود سایت بازی بود.
نمیدونم شاید شخصیت های بازی باشه.
خودتون این اردکرو ببینن :lol: :D :lol: :D
e7jjaw.jpg

بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Hellgate:london:
اینم یه عکس که تو خود سایت بازی بود.
نمیدونم شاید شخصیت های بازی باشه.
خودتون این اردکرو ببینن :lol: :D :lol: :D
e7jjaw.jpg

بای
دست اردکه کلاشینکفه.خیلی بسته.من فکر کنم یارو از اوناس که تبلیغ پیتزایی میکنه دم در وامیسته.باید بره 47 یارو رو بکشه.
تازه
شیکم اون یارو لباس سفیده رو هم ببینید.
احتمالا شخصیت های بازی هستش.که 47 باید بکوبه تو مخشون.
خنده هم نداره.باید گریه کنی. :sad: :sad: :sad: :sad:
طرفو داره میکشه.
قاتل.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نسخه ي سوم اين بازي كه به نظره من اصلا جالب نبود.اميدوارم اين بازي ديگه مشكلاتي مثل نسخه ي سوم رو نداشته باشه.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Death Knight:
نسخه ي سوم اين بازي كه به نظره من اصلا جالب نبود.اميدوارم اين بازي ديگه مشكلاتي مثل نسخه ي سوم رو نداشته باشه.
بهترین شماره از سری بازی های هیتمن ،قسمت دومش بود که با اون اهنگ های زیبای jesper Kyd.من تمام اهنگ های 3 شماره بازی هیتمنو دارم.ولی نمیدونم چه جوری باید بزارم که بردارین.(چون رو هاردمه)
اگه کمک کنین بهتون میدم.البته حجماش رو 3-4 مگ هستش.
اگه خواستین براتو بزارم.ولی قبلش باید بگین چه جوری.
بای
47

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
راست میگه نسخه سومش که خیلی مسخره بود البته من کلا از این بازی خوشم نمیاد ولی نسخه 4 فکر کنم ارزش بازی کردن شو داره

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
من هم نه تامب رایدر و نه هیتمن رو دوست ندارم اما با توجه به تغییرات اساسی این نسخه نقدشو نوشتم
تامب رایدر یک روزی بازیه قشنگی بود اما متاسفانه خرابش کردند

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Toxic:
من هم نه تامب رایدر و نه هیتمن رو دوست ندارم اما با توجه به تغییرات اساسی این نسخه نقدشو نوشتم!
به هر حال ممنون از نقد خوبت به نظر خیلی بهتر از قبل شده
تامب رایدر هم قبلا خوب بود ولی دیگه مسخره شده

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
به هر حال ممنون از نقد خوبت به نظر خیلی بهتر از قبل شده
تامب رایدر هم قبلا خوب بود ولی دیگه مسخره شده
بابا اقا علی رضا،
تو رو خدا خیلی زود قضاوت نکنین.میدونم اینجا دموکراسی حاکمه ولی خب
شاید هر دو تاش خوب شده باشه.یکم صبر کنین.تا هم من روشن شم هم شما.
خوش بگذره.
بای بای

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ولي به نظره من اين نسخه ي جديد tombrider فكر ميكنم به زيبايي همون نسخه هاي اوليه باشه.ولي درمورد هيتمن نميدونم.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
ولي به نظره من اين نسخه ي جديد tombrider فكر ميكنم به زيبايي همون نسخه هاي اوليه باشه.ولي درمورد هيتمن نميدونم.
با شناختی که از Eidos دارم شک دارم
البته مطمعنا گیم پلی و موتور بازی تغییرات زیادی خواهد کرد اما شک دارم که یک شاهکار از آب در بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر