Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا جز مخفی کاری اصلا میشه مراحل رو رد کرد توی expert؟؟
من همه رو مخفی کاری رفتمف این مرحله ی parking واقعا نمیشه دیگه !!
تا 4 نفر رو هم یواشکی میکشم میفهمن نیرو هاشون کم شده بکاپ خبر میکنن جایگزین میکنن !
------------
چقدر بچه ها زحمت میکشن ها !!
اینم رد کردم ! :laughing:

آخرین ویرایش:

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
تا 4 نفر رو هم یواشکی میکشم میفهمن نیرو هاشون کم شده بکاپ خبر میکنن جایگزین میکنن !
------------
دیگه وقتی 4 نفر بکشی مخفی کاریش کجاست!!!!!!!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دیگه وقتی 4 نفر بکشی مخفی کاریش کجاست!!!!!!!
یعنی توی بازی تا حالا کسی رو خفه نکردی؟
کسی رو از پُشت دیوار خِفت نکردی؟
یواشکی کسیو از پُشت با سایلنسِر نزدی و جنازشو قایم کنی؟؟
کسیو از روی یه لبه پَرت نکردی پایین؟؟؟
بدون کژوالتیز مراحل رو رد میکنی؟؟؟
چه هاردکور
تیچ می مَستِر !!! :laughing:
میاید ایرادایی بگیریدااااااااااااااااا !!!
----------------------------------------------
اقایون توی مرحله زندان:
اونی که داره نامه ی پشیمانی مینویسه اسمش kane هست، لامصب قیافشم کپی کاراکتر کِین اند لینچه !!
خودش نیست؟؟؟ :d

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
اقایون توی مرحله زندان:
اونی که داره نامه ی پشیمانی مینویسه اسمش kane هست، لامصب قیافشم کپی کاراکتر کِین اند لینچه !!
خودش نیست؟؟؟ :d
خودشه دیگه باو.
تازه تو اون Bar ـه که با قطع کردن موزیک دعوا راه میندازی (همون مراحل اول) هم اون یارو که مشت اول رو میزنه (:D) Kane ـه دیگه.
Lynch رو هم که تو اونجایی که مسابقه ی تیراندازی هست میبینی. اون کنار وایساده با شاتگان تیر میزنه. :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خودشه دیگه باو.
تازه تو اون Bar ـه که با قطع کردن موزیک دعوا راه میندازی (همون مراحل اول) هم اون یارو که مشت اول رو میزنه (:D) Kane ـه دیگه.
Lynch رو هم که تو اونجایی که مسابقه ی تیراندازی هست میبینی. اون کنار وایساده با شاتگان تیر میزنه. :D
چرا دعوای کافه هم دیدم، ولی چون ذهنیتم این نبود فقط یک تشابه قیافه تشخیصش دادم !!! :d
wow لینچ رو انجا ندیدم، بیشتر مشغول خوابوندن کَلِ اون دختره بودم :d
باز باید اون مرحله رو برم ببینمش !
جالب بود در نوع خودش

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,514
نام
مهدی
خودشه دیگه باو.

جدی واقعا خودشونن؟ منم شک کرده بودما... حالا واقعا اونا هستن؟ ربطشون به بازی چی هست؟ راستی واسه آنلاین بازی کردنش باید گلد و پوینت بخرم؟ هزینش چقدره؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
جدی واقعا خودشونن؟ منم شک کرده بودما... حالا واقعا اونا هستن؟ ربطشون به بازی چی هست؟ راستی واسه آنلاین بازی کردنش باید گلد و پوینت بخرم؟ هزینش چقدره؟
آره دیگه خودشونن. :D
Easter Egg هستن دیگه. کاراکترهای خود IO Interactive هم که هستن، وجودشون هم موجب شادی روح میشه (دیگه دلیل از بهتر :D).
آنلاین این بازی نه گلد میخواد نه پوینت. کاملا مجانی ـه. ;)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
------------
توضیح دادن این که چجوری این مرحله رو رد کنی ( بدون عکس و فیلم ) از رد کردنش هم سخت تره :D
خدایی اومدم راهنماییت کنم پشیمون شدم :D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
دوستان تو مرحله BlackWater من با کامپیوتر آسانسور رو یه کارایی کردم ، فقط یه سوال داشتم ، با چه لباسی میتونم برم تو آسانسور تا گیر ندن بهم ؟؟
آخه خیلی طول کشید تا اینجا رسیدم اگه به خاطر یه همچین چیز مسخره ای Detect بشم بازی رو خورد میکنم :D
دارم Expert میرم راستی
رد کردم دوستان . ممنون

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آقا مولتی پلیر بازی چه جوریه؟
یعنی co op ـه یا کلا مولتیه میریزیم میجنگیم یا ... ؟
هیچ کدوم از اینا که گفتی نیست.مراحلش اینجوریه که مثلا من یکی از مراحل بازی رو به دلخواه انتخاب میکنم.حالا میرم 2 یا 3 نفرو به سه روش مختلف یا هر جور که بخوام مکشیم.بعد این مرحله سیو میشه و به من امتیاز میده با توجه به زمانو اینا.حالا یکی دیگه میاد مرحله من رو بازی میکنه و امتیاز به دست میاره.اینجوری بینهایت مرحله ساخته میشه.تو لیدر بورد بازی صبت میشه.البته شاید اول جالب به نظر بیاد ولی بعدش یکم یکنواخت میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر