Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خب منم همینو میگم دیگه ! حتما اجازه نداشتی با این لباس بری این منطقه .
مثلا یه جاهایی با لباس آشپز نمیتونی بری! Restricted Area محسوب میشه. پات برسه شک میکنن.
حق با شماست ولی جدای این، خیلی راحت شناساییت میکنن
مثلا کلاه و عینگ گذاشتی و کلا خیلی سخت میشه شناسایی کرد ولی سریع میفهمن و باید RB رو بزنی. بدتر از اون اینه که واسه این کار محدودیت گذاشتن. چرا محدودیت؟ دلیلی نداره این کار رو محدود کنن. اگه هدفشون سخت تر کردن بازیه که باید بگم واقعا مسخرست به نظرم. بازی رو از حالت طبیعی خارج کردن. میتونستن از راه های دیگه سختش کنن.
حالا من این مرحلم چقدر دیگه طول میکشه تموم شه؟ :d تو کارخونه Dexter هستم

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دروغ ندارم بگم که. از چند نفرشون راحت رد شدم بعد وقتی رسیدم به این دوتا اینجوری اومدن سمتم و بعدم اسلحشون رو دراوردن :| خیلی تو بازی سری شناسایی می کنن. البته من دارم رو هارد میرم

مناطق محافظت شده برای همه افراد به جز مامورهای خودشون ممنوع هست و این جای بازی به درستی پیش رفته.

مثلا کلاه و عینگ گذاشتی و کلا خیلی سخت میشه شناسایی کرد ولی سریع میفهمن و باید RB رو بزنی. بدتر از اون اینه که واسه این کار محدودیت گذاشتن. چرا محدودیت؟ دلیلی نداره این کار رو محدود کنن. اگه هدفشون سخت تر کردن بازیه که باید بگم واقعا مسخرست به نظرم. بازی رو از حالت طبیعی خارج کردن. میتونستن از راه های دیگه سختش کنن.
حالا من این مرحلم چقدر دیگه طول میکشه تموم شه؟
:d
تو کارخونه Dexter هستم

اتفاقا این موردی که میگی دقیقا واقعی تر شده. فکر کن شما توی یه جا کار میکنی که همه ما ها که همکارت هستیم رو میشناسی. پس در این صورت اگه یکی بیاد حتی عینک هم بزنه و کلاه بذاره سرش بازم تو بهش شک میکنی. این محدودیت نیست از این جهت. چون واقعیت محضه.
این مرحله فوق العاده قشنگه. یه 20 دقیقه ای مونده که تمومش کنی. (اگه وسطش گیر نکنی.)

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,822
نام
کیارش
حالا من این مرحلم چقدر دیگه طول میکشه تموم شه؟ :d تو کارخونه Dexter هستم
دیگه به هر حال اینا جزو گیم پلی بازیه دیگه . :D بعضیاش توجیه داره مثل همون شناسایی شدن ، به هر حال هم گروهی ها همدیگه رو میشناسن ، اگه شما رو ببینن شک میکنن. ولی اگه شما لباس پلیس داشته باشی بقیه گروه ها مثل بادیگارد ها یا آشپز ها بهت شک نمیکنن. ولی بعضیاش واسه سخت تر کردن بازیه. مثل همون محدودیت Instinct .

اگه داری رو هارد میری باید بگم که خیلی مونده :D

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دروغ ندارم بگم که. از چند نفرشون راحت رد شدم بعد وقتی رسیدم به این دوتا اینجوری اومدن سمتم و بعدم اسلحشون رو دراوردن :| خیلی تو بازی سری شناسایی می کنن. البته من دارم رو هارد میرم

وقتی بازی رو روی درجه Hard انتخاب و شروع به بازی کردن میکنید باید اینو بدونید که سیستم مشکلات بازی به حد و اندازه درجه Hard سخت و چالش برانگیزه.....

شما اگه بیای روی درجه Normal بازی چالش و سختی بازی کمتر میشه چرا که تعداد دشمنان در مناطق بازی کمتر میشن و شما به راحتی آزادیه عمل برای تموم کردن یک ماموریت بدست میارید ولی وقتی بازی را روی درجه Hard شروع میکنی یعنی دیگه عیب و ایراد و غر زدن ممنوع.

بازی هم به این دلیل چندین و چند مدل درجه سختی برای کاربر گذاشته تا بنا بر هر سلیقه ای از هر مدل کاربر اعم از اماتور یا حرفه ای فن های هیتمن یا غیر هیتمن بتونن بدون دردسر بازی را به پایان برسانن.

اینکه شما بخوای گیر بدی به سیستم بازی و میگی زود شناسایی میشی یا لباس پوشیدن به چه درد میخوره پس بهت پیشنهاد میکنم مراحل بعدی رو روی درجه Normal ادامه بدی و اون وقت و میفهمی که این سختیها دیگه پیش روی شما نخواهد بود و حتی کمتر هم خواهد شد.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام
دوستانی که تموم کردن

این لیلا رو چجوری بکشم ؟همین GF دکستر
یه بار اسنایپش کردم
راه های دیگشو اگه میشه بگین
این Spotted شدم با اسنایپ :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
سلام
دوستانی که تموم کردن

این لیلا رو چجوری بکشم ؟همین GF دکستر
یه بار اسنایپش کردم
راه های دیگشو اگه میشه بگین
این Spotted شدم با اسنایپ :D

سلام
برو طبقه دوم
یه مکانی هست که توش تبر-شمشیر-گرز و .....هست و با لیزر داره ازش محافظت میشه
اون ته یه سم هست برش دار بریز تو غذاش
البته من این کارو کردم و زنه از غذای سمی خورد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد و آخرش مجبور شدم مخشو با اسنایپ بیارم تو حلقش :)

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام
ببخشید دوستان پارت 3 هستم مرحله دوم اونی که در اون ادراه مهمه میری مامور ها جلویم رو میگیرن نمیتونم اصلا مخفی برم تازه اگر مخفی نرم زود منو میکشن

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
من آخر متوجه نشدم دقیقا باید چیکار کنم که یک شی رو پرت کنم به یک سمتی ؟!​

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام
ببخشید دوستان پارت 3 هستم مرحله دوم اونی که در اون ادراه مهمه میری مامور ها جلویم رو میگیرن نمیتونم اصلا مخفی برم تازه اگر مخفی نرم زود منو میکشن

خب یکی رو بکش تا instinct بره بالا,سعی کن راهی رو انتخاب کنی تا به گارد ها برخورد نکنی یا ازشون فاصله داشته باشی.
اگه هنوز گیر کردی چند تا عکس از محیطی که هستی بنداز الان اصلاً یادم نمیاد کدوم مرحله و محیطی هستی!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر