Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
دوستان برای گرفتن silent assassin باید بجز تارگت هیچکس رو نکشین اگر کسی رو بیهوش کردید باید قایمش کنید تارگت رو هم باید به شکل تصادفی بکشید هیمنطور نباید کسی شما رو موقع بیهوش کردن یا انجام کار خاصی ببینه وگرنه sa رو بهتون نمیده.

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
من تازه بازی شروع کردم دو تا سوال اول اینکه :تو مرحله اول هر چی دنبال تبر و چکش میگردم نیست ؟؟
دوم اینکه اونی که تو چلنج گفته نه کسی تاچ کنی نه الرتی بوجود بیاد همون good playerیعنی چی دقیقا کشتن با تفنگ مجازه مثلا>> ؟؟ یا این همون سایلنت اساسین که تو پست بالا تر گفته شده است ؟؟؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من تازه بازی شروع کردم دو تا سوال اول اینکه :تو مرحله اول هر چی دنبال تبر و چکش میگردم نیست ؟؟
دوم اینکه اونی که تو چلنج گفته نه کسی تاچ کنی نه الرتی بوجود بیاد همون good playerیعنی چی دقیقا کشتن با تفنگ مجازه مثلا>> ؟؟ یا این همون سایلنت اساسین که تو پست بالا تر گفته شده است ؟؟؟

برای سوال اولت:
A Personal Contract — Hitman Wiki

سوال دومت، کلا باید سعی کنی کسی رو غیر از هدف اصلی مرحله نکشی، تازه هدف اصلی رو هم اگه به طور غیر مستقیم بکشی خیلی بهتره. بیشتر تاکید بازی روی stealth هستش و تمیز بازی کردن به معنی اینکه اصلا کسی نفهمه شما اومدی تو اون مرحله و کاری انجام دادی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این طوری جالب تر بود،چرا هیچ کدوم از هدف های اصلی ما رو نمیشناسند و به ما شک نمیکنن،؟ بر اساس داستانه؟

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
نوشته شده توسط mahyare:
* SPOILER *

اگه شهروندان بیگناه رو بکشی امتیاز منفی 3600 میده.فقط گارد هارو اگه دوست داشتی بکش و البته جسدشون رو پنهان کن تا امتیاز منفیت هم پاک بشه.

---------- نوشته در 03:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:58 PM ارسال شده بود ----------

نوشته شده توسط Minato:
دقت کرده باشی یه چسب( انگار چسب زخمه) زده روش

اگه یادتون باشه اولای بازی وقتی به خاطر ویکتوریا از agent خودشو جدا میکنه؛بارکد پشت کلشو با تیغ برید و چسب زخم زد روش.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خیلی بازیه داغونیه :)) با این لباس بهم شک کردن و یارو گفت تو غریبه ای :)) این لباس و از اتاق بغلیشون برداشتم

53513260124957402887.jpg

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
خیلی بازیه داغونیه :)) با این لباس بهم شک کردن و یارو گفت تو غریبه ای :)) این لباس و از اتاق بغلیشون برداشتم

53513260124957402887.jpg
امکان نداره !!
تو بازی گروه های مختلف شما رو نمیشناسن. یعنی یه پلیس عمرا بتونه شما رو تو این لباس شناسایی کنه. شاید دویدی یا کاری کردی که شک کردن !!
یا با این لباس اجازه نداشتی به این منطقه بیای .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
امکان نداره !!
تو بازی گروه های مختلف شما رو نمیشناسن. یعنی یه پلیس عمرا بتونه شما رو تو این لباس شناسایی کنه. شاید دویدی یا کاری کردی که شک کردن !!
یا با این لباس اجازه نداشتی به این منطقه بیای .
دروغ ندارم بگم که. از چند نفرشون راحت رد شدم بعد وقتی رسیدم به این دوتا اینجوری اومدن سمتم و بعدم اسلحشون رو دراوردن :| خیلی تو بازی سری شناسایی می کنن. البته من دارم رو هارد میرم

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
خب منم همینو میگم دیگه ! حتما اجازه نداشتی با این لباس بری این منطقه .
مثلا یه جاهایی با لباس آشپز نمیتونی بری! Restricted Area محسوب میشه. پات برسه شک میکنن.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دقیقا درسته. اگه جاهای ممنوعه بری شک میکنن هر چی هم بپوشی یا جایی که اتاق شخصیدرباره لباس هم درسته.مثلا اگه لباس پلیس بپوشی فقط پلیس بهت شک میکنه.ولی گروه های دیگه متوجه نمیشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر