Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
خوب بازی تموم شد و باید بگم عالی بود از این بهتر نمیشد تمام لذت بازی به همون مخفی کاریشه من که جز هدف های اصلی حتی یک نفر رو هم نکشتم، کاری نداره فقط باید یه کم دقت کرد و راهش رو پیدا کنین

شما رو چه درجه سختی بازی کردی که بجز اصلیا هیشکیو نکشتی؟
کلا ادعای بزرگی کردیا خیلی خیلی کار سختی هست

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
شما رو چه درجه سختی بازی کردی که بجز اصلیا هیشکیو نکشتی؟
کلا ادعای بزرگی کردیا خیلی خیلی کار سختی هست

من رو نرمال بازی رو تموم کردم و اگه راهش رو بدونی چندانم سخت نیست. تو هر مرحله ای همیشه یه راه هست که بدون کشتن بقیه بشه به هدف اصلی رسید

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من رو نرمال بازی رو تموم کردم و اگه راهش رو بدونی چندانم سخت نیست. تو هر مرحله ای همیشه یه راه هست که بدون کشتن بقیه بشه به هدف اصلی رسید
البته یه چیز دیگه هست که کارو لذت بخش تر میکنه اینه که طرف رو تو محوطه ای که اوجا احساس امنیت میکنه بکشی (منظورم تو جاهای خلوت نیست)
به طور مثال تو یه مرحله فلان شخص همیشه میره یه جایی وایمیسه با خیال راحت سیگار دود میکنه ، قبل اینکه برسه اونجا شما بنزین بریز رو زمین بعد منتظر بمون تا طرف برسه و صیاحت کن سرخ شدنش رو تو آتیش >:)
یا یکی تو کاره قاچاق اسلحه و مهماته ... فقط کافیه برای ریموت کنترل یکی از C4 ها رو برداری و بری از دور ترین نقطه نگاه کنی طرف کی مبره تو انبار مهمات بعدش Boooooooom فاتحه
yahoo_19.gif

برای همه اهداف اصلی همچین حرکتی هست فقط باید پیداش کنید
الان من بعد 1 هفته هنوز Part 1 تموم نشده چون رو Hard میرم و بیشتر اهداف رو با همچین روشهایی کشتم :d

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
البته یه چیز دیگه هست که کارو لذت بخش تر میکنه اینه که طرف رو تو محوطه ای که اوجا احساس امنیت میکنه بکشی (منظورم تو جاهای خلوت نیست)
به طور مثال تو یه مرحله فلان شخص همیشه میره یه جایی وایمیسه با خیال راحت سیگار دود میکنه ، قبل اینکه برسه اونجا شما بنزین بریز رو زمین بعد منتظر بمون تا طرف برسه و صیاحت کن سرخ شدنش رو تو آتیش >:)
یا یکی تو کاره قاچاق اسلحه و مهماته ... فقط کافیه برای ریموت کنترل یکی از C4 ها رو برداری و بری از دور ترین نقطه نگاه کنی طرف کی مبره تو انبار مهمات بعدش Boooooooom فاتحه >:)
برای همه اهداف اصلی همچین حرکتی هست فقط باید پیداش کنید
الان من بعد 1 هفته هنوز Part 1 تموم نشده چون رو Hard میرم و بیشتر اهداف رو با همچین روشهایی کشتم :d

ایول، من که تا مرحله رو "لیس" نزنم ول نمیکنم، نزدیک 14 ساعت بازی کردم و بالاخره رضایت دادم برم مرحله پنجم.

تنها بازی ای هستش که نمیدونم چه game design خفنی کرده که منو مجبور میکنه همه challenge هاش رو برم و واقعا لذت بخشه. البته کم کم داره لذتش کم میشه ... :s

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان

این قسمت Attack Of the saints رو چجوری رفتید ؟

به یکی سم موش دادم مرد و لی اون یکی دیگرو باید با برق بکشم ولی نمیدونم چجوری...:-/

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان
این قسمت Attack Of the saints رو چجوری رفتید ؟
به یکی سم موش دادم مرد و لی اون یکی دیگرو باید با برق بکشم ولی نمیدونم چجوری...:-/
یکیشون میره تو اون کلبه مانندها آب میخوره. پشت کلبه یه ژنراتور هست که باید سیمش رو وصل کنی به بدنه ی کلبه (در واقع میشه پشت سینکی که ازش آب میخوره.)
بعدشم وایسا یه جا و Electro-Cute شدنش رو نگاه کن. :D

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
یکیشون میره تو اون کلبه مانندها آب میخوره. پشت کلبه یه ژنراتور هست که باید سیمش رو وصل کنی به بدنه ی کلبه (در واقع میشه پشت سینکی که ازش آب میخوره.)
بعدشم وایسا یه جا و Electro-Cute شدنش رو نگاه کن. :D

فک کنم اشتباه متوجه شدید. اون قسمته که تو همون اتاق هیتمن توی Motel که آتیش گرفته یکی پایینه یکی بالا

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
فک کنم اشتباه متوجه شدید. اون قسمته که تو همون اتاق هیتمن توی Motel که آتیش گرفته یکی پایینه یکی بالا

تو اون مرحله سری برو پشت یکی از دیوارها قایم شو زن اولیه که میاد از جلوت رد میشه و میرسه نزدیک صندوقه که برای مخفی کردن جنازه هاست تو اون لحظه اون دوتا سربازی که بااشن از دور برش میرن و برو خفش کن وبندازش تو صندوق بعد طبق پایین همونجا سم هست برش دار و بریز تو نوشیدنی اون یکی زنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام کلا خفه کردن چجوریه. با سیم؟ ی موقع هایی-150 میده که با قایم کردن حذف میشه. ی موقع میزنه _3600 و . طرف کشته میشه.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام کلا خفه کردن چجوریه. با سیم؟ ی موقع هایی-150 میده که با قایم کردن حذف میشه. ی موقع میزنه _3600 و . طرف کشته میشه.
اون مواقعی که 150- میده طرف رو بیهوش کردی که واسه بیهوش کردن نباید هیچی تو دستت باشه و از پشت بگیریش و چندین بار X رو بزنی و اگه چیزی تو دستت باشه حالا سیم یا هر چیزه دیگه ای طرف رو میکشی و امتیاز منفی بیشتری میگیری.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,999
نام
sami
بچه ها بعد از این که از مخفی کاری خسته شدید یکسری هم بازیرو با سرو صدا برید همه رو از یک دم بکشید.حتی مردم عادی:dخیلی حال میده یه جوری حال و هوای max payne داره

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
اون مواقعی که 150- میده طرف رو بیهوش کردی که واسه بیهوش کردن نباید هیچی تو دستت باشه و از پشت بگیریش و چندین بار X رو بزنی و اگه چیزی تو دستت باشه حالا سیم یا هر چیزه دیگه ای طرف رو میکشی و امتیاز منفی بیشتری میگیری.

اگر به جز هدف اصلی هدف های دیگه رو بیهوش بکنی امتیاز silent assassin رو می ده یا نه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
اگر به جز هدف اصلی هدف های دیگه رو بیهوش بکنی امتیاز silent assassin رو می ده یا نه؟
اگه اونایی که بیهوش کردی رو مخفی کنی، هدف های اصلی رو هم به شکلی که اتفاق و تصادف به نظر بیاد (یا به بی سروصداترین شکل ممکن) بکشی Silent Assassin رو میگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر