Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
مثلا وسط 5 هزار نفر اونم توی شب که جشنم هست و صدا توپ و ترقه میاد چطور مردم صدای تفنگ مجهز به Silencer رو میشنون؟ یا چطور در همین اوضاع، پلیس میتونه شمارو Mark کنه بین این جمعیت؟ بعد این تعویض لباس که هیـــچ کمکی به بازیباز نمیکنه واسه چیه دقیقاً؟ هرچی بپوشی بلافاصله شناسائی میشی !!. بعد اسم این بازی HITMAN هست و شعارش Original Assassin میباشد قبول دارید؟ قبول دارید شما نقش یه قاتل سنگدل رو دارید؟ پس چرا با کشتن دشمن از بازیباز امتیاز ($) کم میشه؟ قاتلی که نباید ادم بکشه؟ R U MAD BRO؟ =)).
1 و 2 قبول.
3: شما وقتی بری تو یک شرکت و یک نفر از افراد اونجا رو بکشی و لباسشو بپوشی همه بهت شک میکنن. چون همکاراشونو میشناسن. :D
4: Assassin کسی هست که یک نفر رو بهش نشون میدن و میگن بکشش. دلیلی نداره شما یه افسر پلیس بدبخت رو بکشی. اونجوری دیگه Assassin نیستی. Murder هستی. هیچ هیتمنی در واقعیت هم نمیاد کسی بجز هدف رو بکشه. نهایت بیهوش کردن هست که تازه اون کار رو هم نمیکنن چون خطرناکه.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
موقع خفه کردن دشمن با سیم خفه کن،سیم خفه کن هم برای شما دیده نمیشه؟؟؟یعنی انگار داره با هوا طرفو خفه میکنه.هوووم؟؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
3: شما وقتی بری تو یک شرکت و یک نفر از افراد اونجا رو بکشی و لباسشو بپوشی همه بهت شک میکنن. چون همکاراشونو میشناسن. :D
4: Assassin کسی هست که یک نفر رو بهش نشون میدن و میگن بکشش. دلیلی نداره شما یه افسر پلیس بدبخت رو بکشی. اونجوری دیگه Assassin نیستی. Murder هستی. هیچ هیتمنی در واقعیت هم نمیاد کسی بجز هدف رو بکشه. نهایت بیهوش کردن هست که تازه اون کار رو هم نمیکنن چون خطرناکه.
3. بهانه ست. جائی که من کار میکنم 70 تا کارمند دیگه داره ولی من سرجم 20 نفرشون رو میشناسم!.
4. یه افسر پلیس وقتی مزدور شد و شد ادم یه جنایت کار دیگه فرق خاصی با یه مجرم نداره.

هرچقدر فن این بازی هست برای من مهم نیست. چیزی رو که به وضوح میشه دید رو با تعصب نمیشه ماس مالی کرد. ایرادهای اساسی و عجیبی داره این بازی.

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
3. بهانه ست. جائی که من کار میکنم 70 تا کارمند دیگه داره ولی من سرجم 20 نفرشون رو میشناسم!.
4. یه افسر پلیس وقتی مزدور شد و شد ادم یه جنایت کار دیگه فرق خاصی با یه مجرم نداره.

هرچقدر فن این بازی هست برای من مهم نیست. چیزی رو که به وضوح میشه دید رو با تعصب نمیشه ماس مالی کرد. ایرادهای اساسی و عجیبی داره این بازی.
3. ولی وقتی یه نفر با لباس فرم تو بیاد اونجا از رفتارش بلافاصله میفهمی کارمنده با نه. در ضمن توی بازی میتونی با غریزه خودت رو مخفی کنی.
4. بی ربط. هر قاتلی ضرورتا جانی نیست. هیتمن بودن یک شغله. و قوانین خاص خودش رو داره.

در ضمن من فن بوی هیتمن نیستم.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی

عزیزه من تو بازی هم براساس چیزی که ایشون گفت بهت شک نمیکنن
مثلا لباس دکتر ارایشگر بپوشی سربازا بهت شک نمیکنن
یا لباس دکتر...

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
بر و بچ گیمر عزیز سوالن اینه که این بازی از نظر شما اون چیزی بود که انتظارش رو داشتید یا نه ؟ چون من از اون سری های اول که اومد رو ps1 بهش علاقه داشتم بازی رو هم تا الان نگرفتم میخوام ببینم نظر کلیتون در کل چیه ارزش داره بگیرمش یا نه ؟؟
در حد بازی شاخ هست یا نه ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
بر و بچ گیمر عزیز سوالن اینه که این بازی از نظر شما اون چیزی بود که انتظارش رو داشتید یا نه ؟ چون من از اون سری های اول که اومد رو ps1 بهش علاقه داشتم بازی رو هم تا الان نگرفتم میخوام ببینم نظر کلیتون در کل چیه ارزش داره بگیرمش یا نه ؟؟
در حد بازی شاخ هست یا نه ؟
نمیدونم بازی رو اشتباه گرفتید یا از نظر زمانی اشتباه کردید یا چیزه دیگه، چون نسخه ی اول فقط روی PC بوده و نسخه های بعد هم برای PS2 اومده.
حالا اونش مهم نیست.
بازی ـه فوق العاده ای هست. از هر نظر. مطمئنا از خریدش پشیمون نمیشی.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923

۱)اونجای که شما کار میکنی هفتاد نفرید، تو هیتمن نهایتاً ۲۰ نفرند اصولا همدیگر رو میشناسند، اینجوری ایراد نگیرید، ایراد اساسی لباس هایی هست که کلّ صورت رو هم میپشونه مثل لباس سوات و غیره که بازم شناسای میشید،
۲)به امتیاز چی کار دارید کار خودتون رو بکنید فرض کن اون یک جور ۱۰۰% کردن بازی هست کسی مجبورتون نکرده به اون روش برید، مردید بدون دیده شدن کلّ ملت تو مپ رو بیارید پایین, رنک shadow میده خیلی خفن هم هست

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
مثلا وسط 5 هزار نفر اونم توی شب که جشنم هست و صدا توپ و ترقه میاد چطور مردم صدای تفنگ مجهز به Silencer رو میشنون؟ یا چطور در همین اوضاع، پلیس میتونه شمارو Mark کنه بین این جمعیت؟ بعد این تعویض لباس که هیـــچ کمکی به بازیباز نمیکنه واسه چیه دقیقاً؟ هرچی بپوشی بلافاصله شناسائی میشی !!. بعد اسم این بازی HITMAN هست و شعارش Original Assassin میباشد قبول دارید؟ قبول دارید شما نقش یه قاتل سنگدل رو دارید؟ پس چرا با کشتن دشمن از بازیباز امتیاز ($) کم میشه؟ قاتلی که نباید ادم بکشه؟ R U MAD BRO؟ =)).
کلا خیلی به این لباس پوشیدن این بنده خدا هیتمن دارین گگیر میدین بابا یه قابلیت رو بازی ساز گذاشته در مقابلش باید چالشی باشه نمیشه که همینطور لباست رو عوض کردی راحت با همه سلام علیک کنان از وسطشون رد شی و بری رئیسشون رو بکشی یا مثلا وقتی یکی از گارد ها رو میکشی و بقیه پیداش میکنن انتظار نداشته باشی بازی سخت تر بشه

در مورد اینکه بیگناه بود یا گناه کار این چیزیه که چندوقتی تو بازی ها به وجود اومده و بخاطر اعتراض بسیاری هم هست که خوشنت در بازی ها زیاد شدهو دلیلشون هم اینه که فردی که بازی میکنه چرا باید توی بازی بتونه به راحتی مردم عادی و بیگناه (CIVILIAN) رو بکشه و اصلا نباید اینطور باشه و بازی ساز ها هم برای اینکه این موج اعتراض ها بالا نگیره سعی کردن که قابلیت های جدیدی رو وارد کنن که الآن تو همه بازی ها میبینیم ( DEUS EX , DISHNORD, ...)

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
کلا خیلی به این لباس پوشیدن این بنده خدا هیتمن دارین گگیر میدین بابا یه قابلیت رو بازی ساز گذاشته در مقابلش باید چالشی باشه نمیشه که همینطور لباست رو عوض کردی راحت با همه سلام علیک کنان از وسطشون رد شی و بری رئیسشون رو بکشی یا مثلا وقتی یکی از گارد ها رو میکشی و بقیه پیداش میکنن انتظار نداشته باشی بازی سخت تر بشه

در مورد اینکه بیگناه بود یا گناه کار این چیزیه که چندوقتی تو بازی ها به وجود اومده و بخاطر اعتراض بسیاری هم هست که خوشنت در بازی ها زیاد شدهو دلیلشون هم اینه که فردی که بازی میکنه چرا باید توی بازی بتونه به راحتی مردم عادی و بیگناه (CIVILIAN) رو بکشه و اصلا نباید اینطور باشه و بازی ساز ها هم برای اینکه این موج اعتراض ها بالا نگیره سعی کردن که قابلیت های جدیدی رو وارد کنن که الآن تو همه بازی ها میبینیم ( DEUS EX , DISHNORD, ...)
آخه مثلا یه مامور میبینی روش به دیواره اصلا اسکل میزنه خب آدم دلش می خواد بره بزنه نابودش کنه لامصبو! ولی بازی زرت منفی میده واسه همین مجبوری بیخیال شی.
به نظر من بهتر بود این سیستم منفی دادنو نمیزاشتن.همون رنک سایلنت آساسین کافیه واسه کسی که می خواد یه قاتل حرفه ای باشه.

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
نمیدونم بازی رو اشتباه گرفتید یا از نظر زمانی اشتباه کردید یا چیزه دیگه، چون نسخه ی اول فقط روی PC بوده و نسخه های بعد هم برای PS2 اومده.
حالا اونش مهم نیست.
بازی ـه فوق العاده ای هست. از هر نظر. مطمئنا از خریدش پشیمون نمیشی.

خیلی ممنون از شما
ولی نسخه 360 الان چند روزی هست که اومده

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
منم همین حس بد رو نسبت به بازی پیدا کردم.شما میخوای از یه مسیری رد بشی که پلیس هست و اگر از کنارش رد شی که شناسایی میشی اگر بکشیش منفی میگیری،در کل هرجور که بخوای هدفت رو بزنی شناسایی میشی.این خیلی دیگه ضدحاله.مامور ها در هرصورت علیه شما هستند پس شما هم باید برای دفاع از خودت هم که شده باید بکشیش ولی سریعا امتیاز منفی میکنه تو پاچت.من دقیقا با نظر دوستمون درباره سیستم امتیاز دهی موفقم اگر نبدو بتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر