Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
تو این بازی چطوری میشه مثل سری قبلی اول مرحله اسلحه انتخاب کرد.بعدش مگه تو سری قبلی این بازی هیتمن نمرد پس چجوری زنده شد
نمیشه.
خیر نمرد. تو Blood Money آخرش که روی اون سنگ خوابیده اگه دکمه بزنی بلند میشه و پلیس ها و خبرنگاره رو میکشه و در میره.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
تو این بازی چطوری میشه مثل سری قبلی اول مرحله اسلحه انتخاب کرد.
این بازی مثل سری های قبلی انتخاب سلاح نداره
بعدش مگه تو سری قبلی این بازی هیتمن نمرد پس چجوری زنده شد
تو سری قبل هیتمن به صورت تدریجی مرده بود به وسیله یه آمپول که دایانا به شما تزریق میکنه وقتی شما روی تابوت قرار دارید دایانا پادزهر زنده شدن شما رو به کمک یه رژ لب به لبهاش میزنه بعد میاد از شما یه دونه K!ss میگیره بعد شما باید قبل از اینکه برید داخل قبر دکمه بزنید و بلند شید و تمام افرادی که تو مراسم خاکسپاری شما هستن رو بکشید
به این شکل هیتمن دوباره روی صحنه برمیگرده و زنده میشه

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
البته راه سومی هم هست و اون بمب گذاریه (بمب طبقه دومه ) برای رفتن به طبقه دو حتما لباس مربی داشته باشید
کلا تو هر مرحله هر راهی رو که فکر میکنید رو بررسی کنید چون سازنده هم به همونا فکر کرده
و البته راه چهارمی هم هست که اونم با اسنایپر سانچز رو بزنی. تو یه اتاقی که 2 تا گارد هستش اسنایپر هستش و یه اتاق دیگه هستش مخصوص اسنایپ کردنش.:d

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
منم امروز شروع کردم
تقریبا خوب شروع شد . الان مرحله هتل Blake Dexter هستم خیلی سخت شده بازی
دارم رو هارد میرم هر نقطه ای بخوای مخفی کاری بری 50 تا نگهبان مثل سگ واسادن
دوستانی که رو هارد میرن راهنمایی کنن که چجوری این مرحله رو Silent Assassin رد کرد؟

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
میخواستم بدونم شرکت سازنده هیتمن تا حالا چیزی مبنی بر انتشار نسخه 6 هیتمن در سال های آینده اعلام نکرده.اخه هیتمن خیلی بازی با حالیه و حیف تموم بشه هر چند نسخه جدیدش چند ایراد داره

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
و البته راه چهارمی هم هست که اونم با اسنایپر سانچز رو بزنی. تو یه اتاقی که 2 تا گارد هستش اسنایپر هستش و یه اتاق دیگه هستش مخصوص اسنایپ کردنش.:d

بالای کت والک که میری سمت چپ دو تا اتاق هست دیگه یدونش بمبه یدونش هم وینچستر گذاشتن نه اسنایپ که باید بری رو بالکن بزنیش اگه باشه طبقه سومه نه؟ همونجا که مربی ها واستادن دارن نگاه میکنن
لامصب با وینچستر اومدم زدم تو سر sanchez نمرد مجبور شدم دوبار شلیک کنم :d همه بگن ایول sanchez
کلا تو این سری شخصیت ها خیلی ملموس ترند نسبت به قبل که انگار داری یه گوسفند رو میکشی

---------- نوشته در 08:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:49 AM ارسال شده بود ----------

منم امروز شروع کردم
تقریبا خوب شروع شد . الان مرحله هتل Blake Dexter هستم خیلی سخت شده بازی
دارم رو هارد میرم هر نقطه ای بخوای مخفی کاری بری 50 تا نگهبان مثل سگ واسادن
دوستانی که رو هارد میرن راهنمایی کنن که چجوری این مرحله رو Silent Assassin رد کرد؟

مرحله کارخونه خیلی سخته درسته ولی توهمون پارت تونل ها هم خیلی سخته

---------- نوشته در 09:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:57 AM ارسال شده بود ----------

کسی میدونه که میشه LLENY رو جور دیگه هم کشت یا نه؟
کشتن lleny
من بعد اینکه بیهوشش کردم بردم تو بیابون گفتم بدو بعد از پشت زدم تو مخش

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بالای کت والک که میری سمت چپ دو تا اتاق هست دیگه یدونش بمبه یدونش هم وینچستر گذاشتن نه اسنایپ که باید بری رو بالکن بزنیش اگه باشه طبقه سومه نه؟ همونجا که مربی ها واستادن دارن نگاه میکنن

من بعد اینکه بیهوشش کردم بردم تو بیابون گفتم بدو بعد از پشت زدم تو مخش
خیر دوست عزیز اگه کنار سمت راست اون شات گان رو ببینی، یه اسنایپر هم هستش. اصلا اون اتاق بالا که خالیه و هیچی توش نیست و پنجره اش هم رو به رینگ بازه به نظرت به درد چه کار دیگه ای میخوره؟;)

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه ها این مرحله تیراندازی رو چیکار کنم؟ خیلی سخته 100 بار رفتم به 471 نمیتونم برسم! راهی واسه اسکیپ کردن این مرحله هست یا نه حتما باید به 471 برسیم؟

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بازیش خداییش خیلی قشنگه.اوایل بازی یکم جالب کار نشده ولی بعدش بهتر و بهتر میشه.
تنها مشکل جلو چشم بازی داستان بازیه که خوب کار نشدهوهمون مشکلی که بازی دیس آنرد داشت.
ولی خداییش چقدر اچیومنت مفتی میده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
بچه ها این مرحله تیراندازی رو چیکار کنم؟ خیلی سخته 100 بار رفتم به 471 نمیتونم برسم! راهی واسه اسکیپ کردن این مرحله هست یا نه حتما باید به 471 برسیم؟
بزن همه رو بکش راحت برو کلید ها رو بگیر صندوق تفنگها رو باز کن

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
625
نام
MojtabA
مشکل اون نیست اصلا مشکل اینه که اگه با لباس عوض کردن بازم از 2 کیلومتری بهت شک میکنن دیگه کلا فایده لباس پوشیدن چیه؟

خیلی فایده داره

کلا وقتی لباس میپوشی نباید جلوی همکارات زیاد باشی.طبیعی هم هست.توی واقعیت هم اگه یدفعه یه همکار شما که تاحالا ندید جلوی چشمتون مشکوک باشه بهش شک میکنید(چه برسه که وقتی جنازه ای هم پیدا میشه)

ولی حتی وقتی که همکارش,هیتمن رو ببینه شما میتونید با زدن RB یه کار کنید که وقتی از کنار اون فرد رد میشد اگه هیتمن کلاه داشته باشه سرکلاه رو طوری پایین بیاره که طرف مقابل نتونه صورتش رو ببینه(البته بایداون دایره زرده خالی نباشه)حتی وقتی بهتون خیلی شک کرد باید برید جلوی جاهایی که hide میزنه (مثل جلوی سینی غذا یا لب پیانو)دکمه Y رو بزنید تا طرف بی خیالتون بشه.

نهایتا اگه اون مکان ها رو ندید باید بیرید یه جای خلوت تا طرف دنبالتون بیاد و اونجا کارشرو بسازید.

اتفاقا این مرحله اسونترین هست.اصلا نیاز نداره با دختره رقابت کنید.باید بری سمت دفتر مالک اونجا.نرسیده به دفترش(گارد جلوی دفتره و نمیذاره وارد بشی)سمت راست وارد اتاق بشه و از طریق کانال هوا وارد دفتر بشی و به محض اینکه صاحبش اومد کارشو بسازی و دفترچه اش رو برداری و گاوصندوق رو باز کنی و ازهمون راهی که اومدی برگردی.اگه اون ماموری که جلوی اسلحه هیتمن هست دردسره داشت برو برق اونجا رو قطع کن یارو از اونجا میره که برق رو درست کنه.تموم

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
برای اینکه بدون انجام تیراندازی اسلحه هاتو بدست بیاری باید کلید اون ویترین رو بدست بیاری.
دو راه هست.
1- بری اونحایی که پلیس ها دارن به اردک ها تیراندازی میکنن. پشتشون یکی از این دریچه ها هست که میخوره به اتاق پیرمرده که اول باهاش حرف میزنی. صبر میکنی یارو بیاد بیهوشش میکنی کد گاوصندوقش رو برمیداری درشو باز میکنی کلید رو برمیداری از همون مسیری که اومدی برمیگردی ویترین رو باز میکنی و تمام.
2- بری برق رو قطع کنی اون یارو که پشت دخل وایساده میره ببینه چی شده میری از قفسه ی پشتش keycard رو بر میداری از دری که پشتش هست میری تو میری ته اتاق یه دری هست که به وسط محوطه ی تیراندازی باز میشه. از اونجا میری سمت چپ یه خورده بری جلو یه جا هست که با keycard ـه باز میشه. اونجا هم یکی از Evidence ها هست هم کد گاوصندوق پیرمرده. اونا رو برمیداری از مسیری که اومدی برمیگردی و بقیه ش مثل روش قبل، ولی دیگه نیازی به بیهوش کردن پیرمرده و امتیاز منفی گرفتن هم نیست.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,828
نام
مرتضی
منم بازیو تموم کردم خوب بود ولی از وسطا به بعد تکراری شد
این دایانا هم عجیب غریب بود اخر نفهمیدم زندست یا مرده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مثلا؟ :D
مثلا وسط 5 هزار نفر اونم توی شب که جشنم هست و صدا توپ و ترقه میاد چطور مردم صدای تفنگ مجهز به Silencer رو میشنون؟ یا چطور در همین اوضاع، پلیس میتونه شمارو Mark کنه بین این جمعیت؟ بعد این تعویض لباس که هیـــچ کمکی به بازیباز نمیکنه واسه چیه دقیقاً؟ هرچی بپوشی بلافاصله شناسائی میشی !!. بعد اسم این بازی HITMAN هست و شعارش Original Assassin میباشد قبول دارید؟ قبول دارید شما نقش یه قاتل سنگدل رو دارید؟ پس چرا با کشتن دشمن از بازیباز امتیاز ($) کم میشه؟ قاتلی که نباید ادم بکشه؟ R U MAD BRO؟ =)).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر