Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
تصاویر جدید از بازی :

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

02492002756207203991.jpg

مجله Xbox World در آخرین شماره از خود اطلاعات جدیدی از Hitman: Absolution ارائه کرد که در زیر می‌خوانید :

مامور 47 کماکان می‌تواند دو کلت را بصورت همزمان بدست بگیرد.

Fibre wire( سیم مخصوص خفه کردن) در بازی وجود خواهد داشت.

در Blood Money اگر شما شروع به تیر‌اندازی می‌کردید به یکباره همه به سمت شما هجوم می‌آوردند اما در این بازی دشمنان کمین گرفته و در انتظار شما می‌نشینند. ( اما آیا این که دشمنان در خفا منتظر می‌نشینند تا شما سر وقت ان‌ها بروید دلیل دیگری بر خطی شدن مراحل بازی نیست؟)

سلاح‌ها قابلیت کاستومایز و آپگرید شدن دارند ولی این خاصیت کاملا متفاوت از Blood Money است. دیگر شما نمی‌توانید بعد از 2-3 مرحله سلاح‌های خود را تا ته آپگرید کنید.

در پایان هر مرحله به شما Instinct داده می‌شود. همچنین اگر مخفی‌کاری و کشتار‌های بی‌سر و صدا را در راستای کار خود قرار دهید، Instinct می‌گیرید.( Instict خاصیت جدیدی‌ست که به بازی اضافه شده و با استفاده از آن مامور 47 می‌تواند آن طرف دیوار را ببیند، حرکت دشمنان را پیش‌بینی‌ کند و ...).

آخرین ویرایش:

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
داداش چرا سکتم میدی کجا اومده خدایش نزدیک بود مانیتورو بکوبم دیوار :-s

---------- نوشته در 08:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:52 AM ارسال شده بود ----------

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-o
اومده شرمنده وایی من این بازی رو مخوام 3 سال انتظار بسر رسید>:d< کی لینکای مستقیم میاد همه نیاز به پرمیوم اکانت دارن باسه دان کردن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,833
نام
مرتضی
واای خدایا شکرت پس از سال ها که از بازی کردن بلود مانی رو ps2گذشته دوباره همون حس و حال فوق العاده رو دارم حس میکنم فک کنم از اون بازیایی باشه که بعد از مدتها بتونه من رو 2-3 ساعت پاش نگه داره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بالاخره hitman هم اومد. امید وارم همون حس تنهایی شماره های قبلو منتقل کنه.واقعا منتظر این بازی بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر