Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
نمیدونم این تصاویر تکراری هست یا نه....ولی دیدنش خالی از لطف نیست....

8631HA_KOCT_ONLINE_04.jpg

8628HA_KOCT_ONLINE_01.jpg

8632HA_KOCT_ONLINE_05.jpg

8629HA_KOCT_ONLINE_02.jpg

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
تریلر ای3 اومده...دیدین؟
nuns with guns
واقعا محشر بود...اول فکر کردم فیلمه...چشم نواز...زیبا....حیرت انگیز!
یه ویدیو از گیم پلی هم دیدم...یاده جوونیا افتادم....خوشم میاد هنوز هم میشه بازی رو به چندراه تموم کرد....اسنایپ...مخفی کاری...بمب گذاری...اکشن !

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
بلی....
آره خبرش رو شنیدم...البته برای ما که فرقی نمیکرد. دی:
تازه باحال هم شده بود!
یاده صحنه اول سریال کالیفورنیکیشن افتادم...اونم به خاطر این صحنه خیلی ازش شکایت شد.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
یه ویدیو از گیم پلی هم دیدم...یاده جوونیا افتادم....خوشم میاد هنوز هم میشه بازی رو به چندراه تموم کرد....اسنایپ...مخفی کاری...بمب گذاری...اکشن !

لینکش را میدهی ؟

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
28685212620576466159.jpg

فقط 20%از گیمر ها Hitman: Absolution را میتوانند به اتمام برسانند.

IO Interactive سازنده بازی Hitman: Absolution می گوید که قسمت های بزرگی از بازی گیمر ها باید درگیری های زیادی بکنند تا بتوانند به مرحله آخر بروند و آن را به پایان برسانند.

در مصاحبه ای که Tore Blystad با مجله official playstation magazine داشت گفت:"تنها 20%درصد از گیمر ها می توانند بازی را به پایان برسانند و این درصد کمی است.این باعث می شود مردم ناراحت شوند.آقای Tore Blystad همچنین ادامه داد:"ما داریم کاری را میکنیم که تاحالا آن را تجربه نکردیم.با اینکه شایداین مسئله ناراحت کننده باشد اما عموم گیمرها حتی توانایی تمام کردن بازی را نخواهند داشت.

اگر هم بازی را به مرحله آخر برسانند بازی را و آن را تمام کنند شاید دیگر نتوانند صحنه ی آخر این بازی را ببینند وفقط این کار 1 بار امکان پذیر باشد،این بازی برای کسانی درست شده است که می خواهند یک مرحله را چند بار امتحان کنند تا چیزی نباشد که تا حالا کشف نکرده باشند."

وی اضافه کرد:"این بازی را به چند منتقد نشان داده ایم و گفتد بازی قابلیت تکرار کردن را دارد."

این حرف ها آیا باعث می شود که در فروش بازی Hitman:Absolution تاثیری داشته باشد؟باید منتظر عکس العمل گیمر ها به این موضوع باشیم.

منبع:

Only 20% of players will finish Hitman: Absolution, reckons IO • News • Eurogamer.net

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یه ویژگی که سری بازیهای هیتمن از اول تا حالا داشتن سسخت بودنشه !

اگه گفته IO Interactive هم عملی بشه که دیگه هیچی !

باید منتظر طراحی یه قدم به قدم کامل بازی باشیم :d​

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان کسی این بازی HitmanSniperChallenge بازی کرده می خواستم دانلود کنم می خوام بدونم بازیش چطوری؟ امتیازاتش که نسبتا خوب بوده در ضمن من نمی دونم بازیش فقط انلاین یا تک نفره و افلاین هم داره؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان کسی این بازی HitmanSniperChallenge بازی کرده می خواستم دانلود کنم می خوام بدونم بازیش چطوری؟ امتیازاتش که نسبتا خوب بوده در ضمن من نمی دونم بازیش فقط انلاین یا تک نفره و افلاین هم داره؟
این فقط برای کسانی هست که بازی رو از GameStop پیش خرید کردن. اگه پیش خرید کنید بهتون یه کد میده که میتونید باهاش DLC رو دانلود کنید و بازی کنید. آفلاین تک نفره هم هست.
سلام دوستان عزیز
میگم این بازی اومده یا نه بالاخره ؟
پس کی میاد ؟
ممنون
خیر دوست عزیز، نیومده.
20 نوامبر = 30 آبان میاد.

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
IO Interactive سازنده بازی Hitman: Absolution می گوید که قسمت های بزرگی از بازی گیمر ها باید درگیری های زیادی بکنند تا بتوانند به مرحله آخر بروند و آن را به پایان برسانند.
سری های هیتمن یه خوبی داشت...اون هم اینکه بازیباز رو به کشمکش و مجادله دعوت میکرد...من سری بلاد مانی رو اغراق نکنم بیش از 10 بار با تموم درجات سختی تموم کردم...چیزی که برام لذت بخشه فهمیدن تمام نکات و روشهای تمام کردن مرحله اس
الان که این خبر رو خوندم خیلی خوشحال شدم و اون حس نوستالژیکی برام زنده شد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر