Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
dfxmcbu00qkkx2fxwq.jpg

Hitman Absolution

HDSD

دوستان نمیدونم این تریلر رو دیدید یا نه ولی واقعا لازم بود تو تاپیک اصلی بازی هم باشه.
به جرات میشه گفت جزء Top 10 ـه CG های ساخته شده در تاریخ صنعت گیم هست.
فوق العاده س.
حتما کیفیت HD رو دانلود کنید.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من بعد از دیدن این تریلر جدیده هایپم کلی زد بالا! :D
ولی موردی که زیاد ازش راضی نیستم نیمه دوم قسمت مبارزه مامور 47 هست. اونجا دیگه کلا اکشن میشه مبارزش با اون حاج خانوما. ترجیح میدادم کل تریلر مخفیکاری و باحال باشه!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دوستان نمیدونم این تریلر رو دیدید یا نه ولی واقعا لازم بود تو تاپیک اصلی بازی هم باشه.
به جرات میشه گفت جزء Top 10 ـه CG های ساخته شده در تاریخ صنعت گیم هست.
فوق العاده س.
حتما کیفیت HD رو دانلود کنید.

تو این تریلر اخرش مینویسه نسخه pc اول اگوست که به تاریخ ما میشه اول مرداد امسال منتشر میشه....

پس چطوریه که گفتن نسخه های کنسولی توی پاییز میاد؟

یعنی نسخه pc زودتر از نسخه کنسولی عرضه میشه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
تو این تریلر اخرش مینویسه نسخه pc اول اگوست که به تاریخ ما میشه اول مرداد امسال منتشر میشه....
پس چطوریه که گفتن نسخه های کنسولی توی پاییز میاد؟
یعنی نسخه pc زودتر از نسخه کنسولی عرضه میشه؟
خیر، اون تاریخی که نوشته مربوط به Sniper Challenge ـه نسخه ی PC هست که 1 آگوست در دسترس قرار میگیره.
اساسینز کرید رویل تی شن جالب بود ولی نباید همه ی بازی صرف پیدا شدن حلقه ها می کرد;)
Wrong Topic Dude... ;)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
خیر، اون تاریخی که نوشته مربوط به Sniper Challenge ـه نسخه ی PC هست که 1 آگوست در دسترس قرار میگیره.

.

اشتباه نمیکنید؟

اخه Sniper Challenge چند روز پیش تو همن تاپیک دوستان لینکهای دانلودشو گذاشته بودن و حتی بازی هم کرده بودن....

در ضمن اخر تریلر فقط مینویسه : pc version avilable 1 agust شما این جمله Sniper Challenge رو از کجا پیدا کردی خدا میدونه؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
اشتباه نمیکنید؟
اخه Sniper Challenge چند روز پیش تو همن تاپیک دوستان لینکهای دانلودشو گذاشته بودن و حتی بازی هم کرده بودن....
در ضمن اخر تریلر فقط مینویسه : pc version avilable 1 agust شما این جمله Sniper Challenge رو از کجا پیدا کردی خدا میدونه؟
شما مطمئنی تریلر رو نگاه کردی؟؟؟!!!
20761262328426873895.png

انشالله که دیگه لازم نیست با فلش مشخص کنم اون Today مربوط به لوگوهای X360 و XLive و PS3 و PSN هست؟!
تاریخ دقیق عرضه بازی کی هستش ؟
20 نوامبر = 30 آبان

آخرین ویرایش:

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
شما مطمئنی تریلر رو نگاه کردی؟؟؟!!!
20761262328426873895.png

انشالله که دیگه لازم نیست با فلش مشخص کنم اون Today مربوط به لوگوهای X360 و XLive و PS3 و PSN هست؟!

20 نوامبر = 30 آبان
ووووو.....یعنی‌ باید تا اون موقع صبر کنم؟خوب بی‌ شرف‌ها مرض دارن الان تریلر میدن بیرون ادم رو دیوونه می‌کنن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر