Hitman: Absolution | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اقا هر کسی بازی کرد تموم شد سیر شد بده ما هم بازی کنیم یا ازش بگیریم البته کمی ارزون تر
سمت ما خوشبختانه همه مغازه داران تصمیم گرفتم دیگه کپی نفروشن بنا بر این علی موند و من و حوضش

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
نمرات جدید:

Duimschroef: 9/10
PureSophistry:9/10
VicioJuegos (Spanish):91/100
Eurogamer.cz: 8/10
GamesAktuell.de (German):9/10
laps3:91/100
spieletipps.de 91/100
psonly.nl 9/10
Gamereactor.no(Norwegian) 9/10

کل نمرات بازی تا الان:

OPM – 9/10
Eurogamer – 7/10
Videogamer – 5/10
Joystiq – 4/5
Gamespot – 7.5/10
NowGamer – 8/10
CVG – 9/10
God Is A Geek – 8/10
Kotaku – ‘Yes’
Game Informer 8.8/10
Gametrailers – 6.9/10
OXM – 9/10
Xbox 360 Achievements – 83/100
IGN – 9/10
Shacknews – No score
Duimschroef – 9/10
Eurogamer.cz – 8/10
PureSophistry – 9/10
VicioJuegos (Spanish) – 91/100
Playfront (German) – 9/10
PC Gamer – 66/100
Games Radar – 4.5/5
Digital Spy – 4/5
Edge – 7/10
Gamesurf (Italy) – 8.5/10
PCGames.de (German) – 88/100
GIGA.de (German) – 85/100
GamesAktuell.de (German) – 9/10
Gamingbolt – 9/10

متای بازی تا به اینجای کار از 4 نقد نمره 87 رو گرفته.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کلا من زود قضاوت کرده بودم این بازی نیست که هر کی بخوااد ازش ایراد بگیره چرا که :

در مرحله هتل بیش از 50 بار دوباره از چک پوینت برگشتم ولی اصلا اعصابم خورد نشد یا بازی رو کنار نگذاشتم چرا که

هر کار غلطی در بازی بکنی به خودت بر میگرده و نتیجه عمل خودته و تازه بعد از اون میتونی جبرانش کنی و کلی راه دیگه داری

من خیلی با وقتی که یه گارد تو رو پیدا میکنه حال کردم اول صدات میکنه میگه آقا میخوام با شما صحبت کنم(البته همه به این مودبی نیستن) بعد که بیشتر مضنون شد اسلحه رو در میاره تازه بازم شلیک نمیکنه و ازت میخواد که تسلیم بشی در این لحظه تو میتونی گروگان گیری کنی و تازه جالب اینه که بقیه افراد که میان بدون معطلی بهت شلیک نمیکنن و برای نجات دوستشون تلاش میکنن (وای سرم سوت کشید از این هوش مصنوعی)

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
بچها یه جا گیر کردم لطفا کمک کنید
تو اون مرحله ایی که اولش وقتی |RB رو میزنی همش اون دو تا کلت رو نشون میده, رو چه جوری باید بردارم؟؟
همون جا که بیرون همه دارن تمرین تیر اندازی میکنن
یه سوال دیگه با اون دختره هم که باید یه جورایی دوئل کنیم امتیازم از 280 بیشتر نمیشه چه جوری اونو رد کنم؟؟
بعد از مرحله به بعد چنتا مرحله میمونه تا اخر بازی؟؟
لطفا تو اسپویل بزارید
ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچها یه جا گیر کردم لطفا کمک کنید
تو اون مرحله ایی که اولش وقتی |RB رو میزنی همش اون دو تا کلت رو نشون میده, رو چه جوری باید بردارم؟؟
همون جا که بیرون همه دارن تمرین تیر اندازی میکنن
یه سوال دیگه با اون دختره هم که باید یه جورایی دوئل کنیم امتیازم از 280 بیشتر نمیشه چه جوری اونو رد کنم؟؟
بعد از مرحله به بعد چنتا مرحله میمونه تا اخر بازی؟؟
لطفا تو اسپویل بزارید
ممنون

برو ته مغازه برقا رو قطع کن بعد برو پشت کانتر کلید رو وردار مخفیانه خودتو به وسط زمسن تیر انداری برسون درو باز کن یه کلید دیگه وردار برگرد به اولین اتاقی که توش بودی (دو تفنگ) بعد برو سمت منطقه تیر اندازی پلیسا ته همون مغازه,پشت منطقه تیر اندازی یه دریچه هست برو توش گاوصندوق رو با کلیدی که داری باز کن بعد یه کلید دیگه میگیری برگرد برو سمت تفنگا و ورشون دار! راه اسون تر هم داره! با دختره مسابقه بده و ببرش
پ.ن: مدیریت جای اینکه به ترولا و اسپما رسیدگی کنن و حتی اسپویل داستان تو تاپیک اسسینز و دیز انرد رو چک کنن اینجوری به من اخطار میده:-D اینجا بازیسنتره!همه چیزش برعکسه!
Sent from my ST18i using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
کلا من زود قضاوت کرده بودم این بازی نیست که هر کی بخوااد ازش ایراد بگیره چرا که :

در مرحله هتل بیش از 50 بار دوباره از چک پوینت برگشتم ولی اصلا اعصابم خورد نشد یا بازی رو کنار نگذاشتم چرا که

هر کار غلطی در بازی بکنی به خودت بر میگرده و نتیجه عمل خودته و تازه بعد از اون میتونی جبرانش کنی و کلی راه دیگه داری

من خیلی با وقتی که یه گارد تو رو پیدا میکنه حال کردم اول صدات میکنه میگه آقا میخوام با شما صحبت کنم(البته همه به این مودبی نیستن) بعد که بیشتر مضنون شد اسلحه رو در میاره تازه بازم شلیک نمیکنه و ازت میخواد که تسلیم بشی در این لحظه تو میتونی گروگان گیری کنی و تازه جالب اینه که بقیه افراد که میان بدون معطلی بهت شلیک نمیکنن و برای نجات دوستشون تلاش میکنن (وای سرم سوت کشید از این هوش مصنوعی)

کلا سریه هیتمن هوش مصنوعی فوق العاده ای دارن و تازه ماله این نسخه در برابر نسخه قبل کم میاره بلود مانی هوش مصنوعیش اصلا معجزه بود

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان عزیز کسی هست متن راهنمای قدم به قدم بازی رو داشته باشه ؟ (همراه با داستان کامل بازی)
بازی تو بخش تک نفره چند ساعته تموم میشه ؟! و چند مرحلست ؟​

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بالاخره سر مرحله کشتن لنی روی درجه نرمال رنک سایلنت اساسین رو گرفتم
زیادم سخت نبود

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

البته اونجا لنی رو نمیکشی، میدزدیش تو مرحله بعدیش تو صحرا لنی رو میکشی. ولی خداییش وقتی لباس ارایشگر رو یهویی پیدا کردم و پوشیدم و همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت خیلی حال کردم!:d

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
کلا سریه هیتمن هوش مصنوعی فوق العاده ای دارن و تازه ماله این نسخه در برابر نسخه قبل کم میاره بلود مانی هوش مصنوعیش اصلا معجزه بود
تو این نسخه هم خیلی خوب بود
ولی تو بعضی از موارد خیلی شاس میزدن...
مثلا یارو از در میومد پشتشو نگاه میکرد تیر میزد...:D
به غیر از باگ های این شکلی عالی بود...

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
آقا یه جا گیز کردم جون هر کی رو دوست داری کمک کن :D
تو مرحله دادگاه گیر کردم همون اولش . .اصلا نمیدونم باید چیکار کنم .لطفا کمک کنید

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
تو این نسخه هم خیلی خوب بود
ولی تو بعضی از موارد خیلی شاس میزدن...
مثلا یارو از در میومد پشتشو نگاه میکرد تیر میزد...:D
به غیر از باگ های این شکلی عالی بود...
اره خیلی خوب بود ولی به بلود مانی نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند