High Definition Center

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
نظر به اینکه هر روز داره اخبار مربوط به HDDVD و BD توی سایت زیاد میشه به نظرم بد نیومد که یه تاپیک مستقل درباره این موضوع داشه باشیم و این بحثو اینجا ادامه بدیم. دوستان خواهشا لطف کنن و اخبار مربوطه رو اینجا بزارن :
1) اخبار مربوط به HDDVD وBD
2) اطلاعات درباره پلیر ها و دستگاه های مربوطه
3) تاریخ انتشار فیلم ها
4) درایو های کامپیوتر برای HDDVD وBD
5)نحوه ستاپ بر روی تیوی و Home Theatre توسط Standalone Player
6)نحوه استفاده از HDDVD و BD روی کامپیوتر
7) review ها و مقاله های مزبوطه درباره HDDVD و BD از سایت های مختلف
8) نحوه استفاده از PS3 و X360 به عنوانHDDVD/BD پلیر

امیدوارم این هم تاپیک پرکاری بشه و بچه ها استفاده کنن.. از مدیران هم خواهش میکنم اون چند پست اخر توی تاپیک اخبار داغ کنسول ها که دریاره این موضوعات هست اگر زحمتی نیست به اینجا منتقل کنن

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
دوستان سایتی یا مطلبی چیزی سراغ ندارید که دقیق جزئیات کیفیت hd رو توضیح داده باشه مثلا کدوم Codec برای کدوم Carrier ه و کدوم کیفیت بهتره و.... بخونیم از این بی سوادی در بیایم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان سایتی یا مطلبی چیزی سراغ ندارید که دقیق جزئیات کیفیت hd رو توضیح داده باشه مثلا کدوم Codec برای کدوم Carrier ه و کدوم کیفیت بهتره و.... بخونیم از این بی سوادی در بیایم
WPمنبع عالی هست!چرا سراغ اون نمیری؟
بطور مثال این لینک

تو که میخوای اطلاعات خوب بدست بیاری،یکمی خودت وقت بزاری بیشتر از چیزی که من و امثال من بهت لینک بدن بدست میاری.
توی گوگل و ویکی و امثال اینا سرچ کنی خودش اینقدر میشه که حوصلت سر میره:D

آخرین ویرایش:

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام من تلویزیون led فول hd خریدم حدود 3 میلیون تومن 46 اینچ سامسونگ ولی تا 1080i رو بیشتر ساپورت نمیکنه من مطمئن هستم که تلوزیون فول hd هست حالا چرا xbox ساپورت نمیکنه خودم گیج شدم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
سلام من تلویزیون led فول hd خریدم حدود 3 میلیون تومن 46 اینچ سامسونگ ولی تا 1080i رو بیشتر ساپورت نمیکنه من مطمئن هستم که تلوزیون فول hd هست حالا چرا xbox ساپورت نمیکنه خودم گیج شدم لطفا اگه میشه راهنمایی کنین
شما اکس باکسو با کابل HDMI به TV وصل کردید؟ یا از همون کابل تو جعبه اکس باکس استفاده کردید؟

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام فكركنم يه جايي خونده بودم XboX تصوير 1080p نداره و Maxهمون 1080i هست
حالا اگر هم اين جور نيست نزنيد من رو چون من خودم 360 ندارم دقيق در جريان نيستم

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
با کابل hdmi وصل کردم 1080p رو نمیدونم چرا جواب نمیده امکان نداره خیلی عجیبه
احتمالا مشکل از کابل هست.حتی موقعی که TV رزولوشن 720 هم باشه اکس باکس رو میشه روی 1080p گذاشت.

XboX360 تا 1080P رو ساپورت میکنه.

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
اون تو داشبورد قدیمی بود
تو این داشبورد جدیده (NXE)
1080p هم اضافه شده;)

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام مدل تلویزیون ht-c555/hac سامسونگ led 46 اینچ به قول دوستمون شاید از کابل باشه چون قبلا ازاین مشکلات نداشتم حتی ps3 رو هم که وصل میکنم روی 1080p خاموش روشن میشه یعنی هی میاد هی میره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
سلام مدل تلویزیون ht-c555/hac سامسونگ led 46 اینچ به قول دوستمون شاید از کابل باشه چون قبلا ازاین مشکلات نداشتم حتی ps3 رو هم که وصل میکنم روی 1080p خاموش روشن میشه یعنی هی میاد هی میره

ایراد میتومه فقط از کابل hdmi باشه وگرنه دلیل دیگه ای نداره.پورت hdmi رو روی tv تغییر بده ببین حل میشه

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
شک نکن که از کابلته.بورو یه کابل استاندارد و اصل از نمایندگی سونی بگیر خیال خودتو برای همیشه راحت کن.

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
ایراد میتومه فقط از کابل hdmi باشه وگرنه دلیل دیگه ای نداره.پورت hdmi رو روی tv تغییر بده ببین حل میشه
با تشکر از راهنمایی دوستان ولی منظورتون رو از اینکه پورت hdmi رو روی tv تغییر بدم متوجه نشدم کابل hdmi اصل که نمایندگی سونی میفروشه قیمتش چنده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,876
نام
malek
با تشکر از راهنمایی دوستان ولی منظورتون رو از اینکه پورت hdmi رو روی tv تغییر بدم متوجه نشدم کابل hdmi اصل که نمایندگی سونی میفروشه قیمتش چنده

پشت tv دو سه تا پورت hdmi هستش منظورم اینه که جای اونا رو عوض کن.قیمت کابل اصل هم دو رو بر 20-30 تومن البته بستگی داره چند متر باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر