Hideo Kojima: طرفداران جدید MGS می‌بایست از نسخه‌ی سوم آغاز کنند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
mga3.jpg

اگر شما جزء طرفداران جدید سری Metal Gear Solid هستید، خالق این سری یعنی آقای کوجیما به شما پیشنهاد می‌کند که از نسخه‌ی سوم این سری یعنی Metal Gear Solid 3 بازی را آغاز کنید.
او در اظهار نظراتی که در توئیتر داشت، این موضوع را متذکر شد که طرفداران پس از به پایان رساندن نسخه‌ی سوم این سری، باید سراغ نسخه‌ی چهارم آن بروند. او دلیل این کار را وجود کنترل مدرن‌تر در این دو نسخه می‌داند.
کوجیما می‌گوید: "اغلب بازیکنان و طرفداران جدید این سری از من سئوال می‌پرسند که اگر ما می‌خواهیم به تازگی شروع به تجربه‌کردن این سری کنیم، از کدام نسخه شروع کنیم؟ پاسخ من به این‌گونه طرفداران این می‌باشد که از نسخه‌ی سوم این سری یعنی Metal Gear Solid 3: Snake Eater شروع کنند و اگر از این نسخه خوششان آمد، بعد از به پایان رساندن این سری، سریعاً به سراغ نسخه‌ی چهارم این سری بروند. زیرا کنترل این دو نسخه راحت‌تر و مدرن‌تر است. در عناوین MGS 1+2 دوربین به صورت Bird View وجود داشت که برای همگان خوشایند نبود و علاقه‌مندان می‌توانند برای فهم داستان این دو نسخه، به رمان‌های موجود در Legacy Collection مراجعه کنند."
وی افزود: "بازی کردن Legacy Collection برای اشخاصی که به دوربین نسخه‌ی اول عادت ندارند، مطمئناً دشوار خواهد بود. زیرا نمای دو نسخه‌ی اول به صورت Bird View هستند و برای کسانی که سایر بازی‌های TPS و FPS را تجربه کردند، کمی سخت است."
او افزود: "برای افراد جوان، من پیشنهاد می‌کنم که نسخه‌ی Peace Walker را به صورت Co-Op در PSP Online تجربه کنند و لذت ببرند"
عنوان Metal Gear Solid: Legacy Collection که شامل نسخه‌های Metal Gear Solid، Metal Gear Solid 2: HD Edition، Metal Gear Solid 3: HD Edition، Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition، Metal Gear Solid: VR Missions و Metal Gear Solid 4: Trophy Edition می‌باشد، قرار است در تاریخ 9 July به صورت انحصاری بر روی PS3 عرضه شود.

منبع

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
MGS3
MGS PW
MG1
MG2
MGS1
MGS2
MGS4
MG 1 و 2 زیاد مهم نیستند، بدون بازی کردنشون هم میشه از داستان لذت برد (تو خود MGS 1 خلاصه داستانشون هست)
پیشنهاد من اینه که به ترتیب سال عرضه بازی کنید، اگه به ترتیب داستان بخواید بازی کنید ممکنه بعضی جاهای داستان نامفهوم باشه (مثلا ممکنه یه موضوعی رو تو شماره 3 اشاره کنه که تو شماره 2 در موردش گفته بوده، طبعا سازنده فرض رو بر این گذاشته که شما نسخه قبلی رو بازی کردید) بعلاوه اینکه شما نسخه 3 رو بازی می کنید و بعد می خواهید شماره های 1 و 2 رو بازی کنید که گرافیک پایین تری دارند و این خودش باعث میشه زیاد لذت نبرید از بازی (برای من که اینطوریه :d)

به ترتیب عرضه (MGS 2, 3 و PW تو MGS HD Collection هست):
MGS
MGS 2
MGS 3
MGS Portable Ops (برای PSP هست)
MGS 4
MGS Peace Walker

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
موافق نیستم ! :D

من سری MGS رو به طور جدی ، دقیقا تو همین نسل شروع کردم به بازی و تمومشون کردم ، اونم 1 سال پیش !

و با این حال ، برا من به شخصه MGS 1 بهترین نسخه این سری بازی هست !

نه تنها مشکلی با دوربین و کنترلش نداشتم ، اتفاقا خیلی هم حال کردم با این Bird View ! :D و خدا بیامرز Soliton Radar که از 3 به بعد تو سری اصلی نیست ! :|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

من سری MGS رو به طور جدی ، دقیقا تو همین نسل شروع کردم به بازی و تمومشون کردم ، اونم 1 سال پیش !

نه تنها مشکلی با دوربین و کنترلش نداشتم ، اتفاقا خیلی هم حال کردم با این Bird View ! :D و خدا بیامرز Soliton Radar که از 3 به بعد تو سری اصلی نیست ! :|

سال 1964 دیگه چی میخوای؟:d
Heartbeat Sensor هم می خوای؟:d

سال 2014 هم آخه نداشت !
biggrin1.gif

من چهارشو بازی نکردم.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

اغلب بازیکنان و طرفداران جدید این سری
اولندش که گفته "Play MGS3 as control is more modern" این رو برا بچه های این دوره زمونه که مثل خودم اغلب نوبی بیش نیستن گفته که درسته :D
حالا دویومندش شوما تونستی بازی کنی ولی افرادی مثل همین امیرحسین Akiba هستن که خودم رو کشتم ولی شوماره 2 رو بازی نمیکنه :| (البته خودش در این جا معترفه :-") از متالگیر هم یه نام کاربریش رو به ازث برده و یه عشق دروغینش به رایدن 8-|
اما سیومندش کوجی حرف بی حساب کتاب میزنه!؟ :-/ :D معلوم گفته MGS 3 چون بیس و پایه MGS V از اونجا میاد :D

نه تنها مشکلی با دوربین و کنترلش نداشتم ، اتفاقا خیلی هم حال کردم با این Bird View ! :biggrin1: و خدا بیامرز Soliton Radar که از 3 به بعد تو سری اصلی نیست ! :|
احسنت بر شوما :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر