Multi Platform Hi-Fi Rush

سازنده
Tango gameworks
تاریخ انتشار
۶ بهمن ۱۴۰۱
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
در مراسم developer direct روز، ۶ بهمن ۱۴۰۱، این بازی از استدیو تنگو گیم ورکز معرفی و عرضه شد.

Hibiki-News-Hero-Image-4916fb477b67e704ab35.jpg

پرفورمنس اجرایی Hi-Fi Rush:
Xbox Series X: 4k , 60fps
Xbox Series S: 1440p , 60fps

آخرین ویرایش:

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
والا من بعد از تجربه تلخ خرید اکس باکس تو نسل ۸ گفتم این نسل هم میخرم با این خرید هایی که کرده انجصاری هاشو میزنم . ولی بازم رکب خوردم 😐 کل ۲۰۲۳ فقط ۲ تا بازی کردم رو اکس باکس یکیش همین بازی بوده که الان رو PS داره میاد. مرسی اسپنسر که هم امید میدی هم ناامید میکنی
ایکس باکس در حال حاضر یعنی گیم پس، اگر نمیخوای بازی های XGS و Bethesda و ABK رو دی وان رو گیمپس بزنی، توجیه خاصی واقعا نداره
هرچند فعلا گفتن خبری از انحصاری های دیگه نیست و همش حرف و گمانست و صبر کردن برای HB2 و Avowed وfable و... سخته واقعا:)) این دیگه بر میگرده به مغز مدیرانش

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
من نسخه ps5 را از صبح دارم بازی میکنم چقدر بازی خوشگله واقعا حیف بود همچین بازی ای برای اکوسیستم سونی نیاد .از اون بازی هایی هم هست که قشنگ dna بازی های سونی را داره و سونی فن ها از جمله خودم ازش لذت میبرن:D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
تقریبا نصب بازی رو رفتم
زیبا و خوشگله ولی لول دیزاین بازی خیلی دیگه داره تکراری میشه.
چشم های من داره به یک اکوسیستم رنگارنگ در بازی عادت می کنه و همین امر تا الان که باعث شده بازی برای من در حد این تعریف و تمجید ها که ازش میکردن نباشه.

• Like
Reactions: hitman68 and SMM9

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
تقریبا نصب بازی رو رفتم
زیبا و خوشگله ولی لول دیزاین بازی خیلی دیگه داره تکراری میشه.
چشم های من داره به یک اکوسیستم رنگارنگ در بازی عادت می کنه و همین امر تا الان که باعث شده بازی برای من در حد این تعریف و تمجید ها که ازش میکردن نباشه.
منم چندماه قبل بازی کردم و بعد تموم کردنش تجربه ش واقعا در حد این همه تعریف نبود و جالبه که دقیقا همین مشکل تکراری شدن رو باهاش داشتم. البته من از این مدل گرافیک و تم هنری هم خیلی خوشم نمیاد. در کل میفهمم چرا خیلیا از بازی خوششون اومده ولی درکشون نمیکنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر