Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
،
این مشکل لگ و خیلیا دارن ،خیلیا حتی من فکر می کردیم موقع انتشار بازی با اپدیت این مشکل رفع بشه که نشد
فرق این بازی همین ایتم های بازی است که تو lol و dota 2 نقش اصلی داره ،و تو hots چیزی به نام تک روی یا سولو وجود نداره،بازی گروهی است،لول همه تو hots یکی است و با هم فرق نمی کنه ،زمان بازی حداکثر دیگه بکشه تا ۳۰ ،نه تا ۳۵ ،که ۹۹ درصد زیر ۲۰ دقیقه تمومه ،ولی تو lol و dota 2 حداقلش ۳۰ دقیقه است
بازم بگم ؟!!:d

اره ولی ساختار یکیه دیگه :d واقعا اینکه به صورت تکی نمیشه پا گرفت و بهتر شد و بازیت کلا به تیمت بستگی داره خیلی رو مغزه یعنی اگه تیمت خوب باشه بردی خوب نباشه باختی :| توی دوتا باز پا میگرفتی یه کارایی میشد کرد اینجا ازین خبرا نیست به نظرم ساده شده دوتا و نسخه کوچیک شدش میشه همین heroees of the storm با توجه به اینکه ارتاس ایلیدان اینا هم تو دوتا هستن :d

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مجتبی تو دیگه چرا !!!!
اصن بازی به شدت pay to win هست مخصوصا بعد این expantion هایی که زد !!!
quest های hs رو اصن نمیشه با hots مقایسه کرد !!

کوئست های HS با HOtS که فرقی نداره، همش باید یا با کلاس خاصی بازی کنی یا فلان تعداد برد داشته باشی!:d
HS هم به اندازه کافی گلد میده به گیمر تا بتونه هر یکی دو روز یه پک بخره و یا وارد آرنا بشه، واسه وینگ ها هم خیلی راحت با اندکی صبر میشه با گلد واردش شد، من خودم پارسال تمام وینگ های نکسراماس رو تموم کردم یک ریال هم خرج بازی نکردم!:d

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
hearthstone کی گفته pay 2 win هست؟؟؟؟
این بحث رو من 2 ماه پیش تو انجمن خودش گفتم....hearthstone شاید time 2 win باشه اما pay 2 win نیست...اگه یه کارت مخصوص بود که فقط با پول میشد خرید حرفتون منطقی بود
اما انتظار نداشته باشید شما که 2 ماه بازی رو شروع کردید با کسی که 5 ماه بازی میکنه و کسی که یک سال بازی می کنه کارت های برابر داشته باشید
هر کی خواست منطقی قانعش می کنم که hearthstone به هیچ وجه pay 2 win نیست....البته اگه شما و یکی دیگه هم زمان بازی رو شروع کنی و دوست شما اولش 100 دلار خرج بازی کنه احتمالا تا 3-4 ماه زور شما بهش نمی رسه اما بعد 3-4 ماه اگه به دک هدفت برسی و داست مورد اندازش رو پیدا کنی از اونجا به بعد فقط هوش و تجربه مهمه.....برای مثال همون انتخاب اول بین 3 یا 4 کارت برای بازی...اگه اشتباه انتخاب کنی احتمال باخت رو به شدت افزایش می ده و بر عکس
یه دلیل دیگه واسه این که بازی pay 2 win نیست اینکه الان 5 یا 6 نفرن تو همه مسابقات اینا جزو ده نفر اولن با اینکه توی مسابقات همه کارت ها بازه ...معلومه اینا یه چیزی بارشونه دیگه
و اینکه این بازی وقتی یه کارت اشتباه بازی کنی شاید همون لحظه اثر اشتباهت رو نبینی اما شاید 5 نوبت بعد اثرش رو می زاره

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
337
خب ، من دیشب PTR بازی رو گرفتم (با روش شناسوندن بازی اصلی و دانلود کردن فقط 600-700 مگ) و صبح رفتم مپ جدید رو تست کردم. مپ بزرگیه، دوتا لاین و چهارتا کمپ داره و بخش وسطیه مپ که خیلی منطقه وسیعی هم هست، خالیه واسه جنگ بین immortal هایی که هرچند دقیقه میان. دوتا ایمورتال از دو طرف بازی میان که باید به مال خودتون کمک کنین زنده بمونه و از اون طرف مال حریف رو زودتر بکشین تا مال شما برنده بشه و بیاد تو لاین پوش بده. لاین پوش دادنش هم یکی در میونه، جوری نیست که دفعه اول بره بالا دفعه بعدی هم دوباره بره بالا. از این نظر شاید یه خرده طول بکشه این مپ تموم کردنش، چون میگم بازم مپ بزرگیه مثل تمپل و شمبلرز.

از نظر بصری خیلی خوشگل بود، ریزه کاری های دیابلویی خیلی زیادن توش به طبع. انیمیشن دوتا ایمورتال وقتی با هم میجنگن خیلی قشنگ در آوردن. توی پچ یه کوئست مخصوص هم میارن که مربوط به کشتن گابلین هاست. گابلین هم فقط توی مپ دیابلو نمیان، توی همه مپ ها میان و من کوئیک مچ که رفتم مپ مقبره عنکبوت ها ، اولش جای Core تیم میاد که هرکی زودتر بکشه کوئستش رو تکمیل کرده. هیروهای جدید که باز نبودن، منم نشد تستی بکنم. با پچ اصلی میاد انگار.

جالبی PTR اینه که با بازیکن های مختلف از سرتاسر جهان بازی میکنین، یه تیم افتادم همش چینی مینی ، یه تیم هم همش امریکایی که میگفتن تیم اسپیک راه بندازین بیاین صحبت کنیم!

در کُل فقط مپ رو بیشتر تست کردم و نشد هیروهایی که تغییرات خیلی عظیمی کردن مثل وایکنینگ ها و مالفورین و ... که توی این لینک کامل نوشتن، بردارم تست کنم. همه چی از اوله توی PTR و تموم لول از 1 شروع میشه :| از این نظر خیلی بده، یک ساعت باید لول ها رو ببری بالا و مثلا برسی به لول کلی 25 تا تموم تلنت ها واسه تموم هیروهات باز باشن. وگرنه هر هیرو رو جداگونه باید برسونی لول 5 که باز بشن... وقت گیره.

پچ واسه اروپا اول جولای و واسه امریکا 30 ژوئن میاد و اونجور که از حجم پوشه بازی میشه دید، انگار حول و حوش 300-400 مگ باشه.

4062414352441351804_Screenshot2015-06-25%2013_30_30.jpg

38133143524413429655_Screenshot2015-06-25%2013_43_51.jpg

k1_24

کاربر سایت
Apr 28, 2013
271
نام
Kayvan
تو هیچ بازی لگ ندارم ولی تو این بازی مگا لگه قبلا کاهش پینگ جواب می داد لگ رو کم می کرد الان دیگه فایده نداره
qm با rank هم دیگه فرقی نداره تو هر دو پلیر گ او پیدا میشه

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
تو هیچ بازی لگ ندارم ولی تو این بازی مگا لگه قبلا کاهش پینگ جواب می داد لگ رو کم می کرد الان دیگه فایده نداره
qm با rank هم دیگه فرقی نداره تو هر دو پلیر گ او پیدا میشه
بهتره بگی پلیر روس پیدا میشه :d
در ضمن من با نت رایتل بازی میکنم لگ ندارم !پینگ هم زیر 150 هست اون علامته هم نمیاد

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من مشکل نت ندارم
پینگم 190 180 ئه
ولی کلا بازی لگ وه
رو لو میذارم لگه رو الترا هم میذارم لگ میده
سیستمم اونقدر ضعیف نیست والا نمیدونم چشه اینقدر لگ میده!

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,259
این PTR رو من دانلود کردم ولی تو هیچکدوم از ریجن ها login نمیشه، برای ریجن امریکا ارور میگه فعلا در حال maintenance و اسیا و اروپا هم که میگه کلا دیسکانکتی :|
کی درست میشه؟ همچنان منتظرشیم ببینم این مپ جدیده چیه

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
337
PTR فک کنم یک هفته ای باز کرده بودن، برداشتن باز. نمیدونم درست ولی پچ واسه امریکا که دیشب راه افتاده بوده الان هم واسه اروپا.

حالا یه نکته خیلی جالب، من هفته قبل که واسه پیش دانلود اومد، تموم 700 مگ رو گرفته بودم. حالا بازم دقیقاً همون 700 مگ اومده واسه دانلود :| 743 مگ باید دانلود کنم، انگار نه انگار هفته قبل گرفته بودم!

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
337
آقا یه scan & repair بزنین درست میشه. اون prepraing data قبل از اجرای بازی هم واسه دانلود دیتا بازیه، ینی بغیر دانلود پچ از کلاینت بازم یه خرده دانلود دیگه اش میمونه که قبل از اجرای بازی میگیره. در حد سی مگ فک کنم.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
منم دیروز شروع کردم تو EU هستم Battletag مم Albis #2386 خواستین اد کنین ولی یکم تازه واردم :D

جریان این Teambuilder چیه؟ چجوری باید مانتشو گرفت؟

با سرویس کاهش پینگ تونستم به 150 اینا برسونم ولی هنوزم بعضی وقتا موقع Teamfight لگ میشه :|
یکیم اینکه چرا مصرفش اینقدر بالاس؟! توی یک ساعت 250 مگ ریسیو داشته. شاید به خاطر اینه که من بازیو کامل دانلود نکردم و هنوز 1.6 گیگ مونده؟ (که من تیک Pause update when playing رو زدم)
هر جور حساب میکنم خیلی بالاس آخه مگه چی میفرسته :-o

- - -ویرایش - - -

برای Preparing game data هم بذارین دانلود کنه واسه من یه 100 مگ اینایی حدودا دانلود کرد. البته خودش نمینویسه میزنه 0kbps ولی اگه نرم افزار مونیتورینگ ترافیک (Eset Smart Security داره) دارین میتونین ببینین که داره دانلود میکنه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر